[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Terapeuta on natręctw

przez Joannna 25 lip 2008, 10:32
karioko napisał(a):
Kam napisał(a):Czy możecie mi polecić terapeutę od nerwicy natręctw? Czy ktoś leczył się kiedyś tak jak ja sie leczyłam u p. Kitłowskiej w Warszawie? Czy można sie w koncu z tego u kogos wyleczyc?

Leczyłam się u Pani Kitłowskiej. Chodziłam na grupę i muszę przyznać, że to było gorsze niż moje nagorsze oczekiwania. P. Kitłowska dużo nawijała, sprawiała wrażenie "profesjonaliski", ale to nie zadziałało.... i to na nikogo w grupie. Każdy potem miał lęki z jakimi przyszedł. Komuś nawet sie drastycznie pogorszyło i wywalili z grupy. Dziś ze złością wspominam panią Kitłowska! Potem jeszcze chodziłam do innej terapeutki poznawczo-bechawioralnej na Pięknej i to bylo cos zupelnie innego niz p. Kitłowska mowila i w koncu pomoglo i przestalam miec ataki. Tak wiec cos jest nie tak chyba.

Też chodziłam do Magdaleny Kitłowskiej i Daniela Rogowskiego na Sobieskiego i faktycznie to była porazka dla chyba całej grupy. Nie polecam. Strasznie naiwna ta terapia była, miałam wrażenie, że ci psychologowie nie wiedzą o czym mówią! Dziwne, że tacy ludzie trafiaja do tego zawodu. Trzeba na takich uważać i unikać, dlatego dobrze, że jest takie forum i ludzie moga sie ostrzegać o przypadkach wykorzystania ludzkiej naiwności i wiary, ze ktos moze i umie pomoc! Tak trzymac i pozdrawiam wszystkich na forum!

warszawa spotkania

przez leszek40 14 sie 2008, 19:48
Czy ktoś słyszł o grupie wsparcia lub grupie terapeutycznej gdzieś w Warszawie?
Będę wdzięczny za informację.

Re: WARSZAWA

przez Capsel 21 sie 2008, 22:04
anetal napisał(a):TakaJa, witam Cie napisz mi prosze bo ta terapia jedna jest na dolnej 112,a druga na sobieskiego w szpitalu? na jednej i drugiej jest odzial dzienny??

pokielbasilo ci sie chodzi o

http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Centrum- ... 28286.html

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Capsel 21 sie 2008, 22:07
Superbabka napisał(a):Słuchajcie - a gdzie lepiej: SObieskiego czy Nowowiejska? Poszukuję naprawdę dobrego, sprawdzonego Psychologa, kóry dobrze się mną zajmie;( I który naprawdę dokopie się do źródła problemu i pomoże mi:( Mnie męczą zaburzenia lękowe i somatyczne...zawroty głowy, usuwanie gruntu spod nóg:( Wracam znów do proszków pewnie, bo powoli boję się z domu wychodzić i mam mega nerwicę z tego powodu:(
Nie wiem czy lepiej indywidualna czy może grupowa, jeśli ta druga - to chyba muszą być zaburzenia lękowe. W każdym razie szukam kogoś naprawdę godnego polecenia:(
Dziękuję bardzo

psychologa a napisz co ci dolega tak +/- to ci powiem jakie jest moje zdanie

Re: Warszawa PZP Mochnackiego 10

przez cassis 25 sie 2008, 22:38
Halina65 napisał(a):Kilka misiecy temu skonczylam terapie u pana Marcina Ohl i jestem bardzo zadowolona! Leczylam sie u roznych lekarzy i terapeutow od 12 lat na nerwice natrectw. Moj ostatni lekarz, profesor w IPIN na sobieskiego polecil mi pana Ohl i po 8 sesjach nie mialam juz zadnych natrectw!!! Nie wierzylam, ze mozna az tyle, ze jednak bede miala jakies natrectwa na zawsze. To jest świetny terapeuta i nie rozumiem was. Ma duzo pacjentow i prywatnie i na Mochnackiego w ramach NFZ. To pracocholik - widac. Nic dziwnego, ze zarabia! Mnie natomiast przyjal w ramach NFZ, czekalam w dlugiej kolejce. Pametam, ze to bardzo seredczny i zaangazowany terapeuta, zostal nawet po godzinach dla mnie, pozwala dzwonic do siebie, daje duzo do czytania, po kazdym spotkaniu robil mi ksero swoich notatek, ktore duzo mi daly-wiedzialam co robic. Za darmo, w ramach ubezpieczenia! Znajdzcie drugiego takiego! duzo pracuje i dobrze, to nic dziwnego ze zarabia.
Przyznaje, ze rozni sie od innych terapeutow, jest zaskakujacy, bardzo energiczny, naprawde zaskakujacy i prowokujacy do myslenia i moze nawet pewny siebie, ale jak widizlam go na korytarzu pierwszy raz pomyslalm, ze to znowu jakis nerwowy psycholog. Ja go polecam, przynajmniej ja mysle, ze to bezinteresowny, zaangazowany profesjonalista, troche niestereotypowy, ale moze stad jego powodzenie.

Hej, mam pytanie bo właśnie zapisałam sie na pierwszą wizytę u pana Ohl - czy mozna tam prowadzić na NFZ regularna psychoterapię, taką co tydzień? czy raczej pan Ohl odsyła na wizyty prywatne do siebie?

Psychiatra Sobieskiego

przez markus888 14 wrz 2008, 19:45
Poszukuje kontaktowego, madrego psychiatry który pracuje w Instytucie na Sobieskiego i przyjmuje prywatnie , mail .... Z góry dzieki, pozdr.

edit: Bethi// prywatne dane na PW. Proszę także lepiej orientować miejsce na nowy temat - to forum jest podzielone tematycznie.

przez nataszabr 15 wrz 2008, 19:05
Witam,
jestem tu nowa. Chciałabym się coś wiecej dowiedzieć o terapii nerwic na Dolnej. Za kazde info bedę wdzieczna.

GN

przez ESTER 15 wrz 2008, 21:50
Najgorsza terapia w Warszawie !!!! Trzymaj się z daleka od tego ośrodka !
Ludzie którzy tam pracują sami mają straszne problemy i to poważne min. z wszelkiego rodzaju uzależnieniami........
ESTER

przez cassis 16 wrz 2008, 22:01
ESTER napisał(a):Najgorsza terapia w Warszawie !!!! Trzymaj się z daleka od tego ośrodka !
Ludzie którzy tam pracują sami mają straszne problemy i to poważne min. z wszelkiego rodzaju uzależnieniami........

do kogo to piszesz? do mnie czy nataszybr?

---- EDIT ----

ESTER napisał(a):Najgorsza terapia w Warszawie !!!! Trzymaj się z daleka od tego ośrodka !

do kogo to piszesz?
do mnie czy nataszybr?

przez nataszabr 16 wrz 2008, 22:48
a gdzie wobec tego się udać po pomoc??

PSYCHIATRA-SEKSUOLOG WARSZAWA

przez lewar 17 wrz 2008, 10:08
Polecam dr. Sławomira Jakimę (psychiatra-seksuolog)! Świetny specjalista!!!
Przyjmuje w W-wie w spółdzielni medycznej "Inspol" ul. Marszałkowska 85 + prywatny gabinet gdzieś w centrum!

przez ESTER 17 wrz 2008, 17:50
Do wszystkich którzy tam chca się leczyć !

Po pomoc udajcie sie na Sobieskiego albo na Czerniakowska.
ESTER

przez cassis 17 wrz 2008, 21:14
ESTER napisał(a):Do wszystkich którzy tam chca się leczyć !

Po pomoc udajcie sie na Sobieskiego albo na Czerniakowska.

ale gdzie?? mówisz o Dolnej czy Mochanciekgo bo nie rozumiem !!
tam tzn gdzie?? :shock:

przez ESTER 17 wrz 2008, 22:32
Mam na mysli Centrum Psychoterapii na ul Dolnej 42 i ten dzienny oddział nerwic i zab. osobowosci który tam jest.
Naprawdę nie polecam tej placówki ! Wiem co piszę bo moja kolezanka po fachu odbywała tam staż.
A co jest na Mochnackiego ? Podaj dokładniejsze namiary. Tam jest jakiś oddział nerwic moze? Coś w ramach NFZ ?
ESTER

Sortuj wg