[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez Mad_Kate 13 cze 2008, 19:40
Witam;]]]

Też jestem w szoku, gdy przeczytałam negatywną opinię o Marcinie Ohlu. Ale każdy ma prawo do innych odczuć, jesteśmy różni, różne mamy potrzeby...;] Na Mochnackiego 10 - do Marcina Ohla - chodzę już od kilku miesięcy. To mój trzeci terapeuta z kolei... i pierwszy tak trafiony!!! Nie wydaje się być zarozumiały... po prostu zawsze mówi to, co myśli otwarcie i mnie się to bardzo podoba;] Daje do siebie nr telefonu (odpisuje na każdą wiadomość, czasem nawet dzwoni), daje swojego mejla, pamięta o czym rozmawiałeś z nim kilka wizyt wcześniej... po każdej wizycie życzy powodzenia i mówi:" Pozdrawiam serdecznie";] Zatem widać, że zależy mu na każdym pacjencie. Nie może być też zadufany, skoro dał mi namiar na ulicę Dolną 42 na terapię grupową (inaczej mógłby stwierdzić, że tylko on mi może pomóc;p;) Mam fobię społeczną i depresję, a u niego czuję się ok;] Polecam!!! Terapię na ul. Dolnej również...właśnie w niej uczestniczę.
o masz! ale się rozpisałam;p
serdecznie pozdrawiam:*

przez polska-psychoterapia 14 cze 2008, 14:53
Jak wiesz już jaki rodzaj terapii Cię interesuje, to zerknij na http://www.polska-psychoterapia.pl

przez summer 17 cze 2008, 12:16
Klinika nerwic w warszawie na ul. sobieskiego, jeżeli ktoś z was był tam albo przynajmniej słyszał coś o tej klinice to prszę napiszcie swoje zdanie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mad_Kate 17 cze 2008, 23:42
hej... niestety nie uczestniczę akurat w terapii związanej z nerwicą, tylko z fobią społeczną... chce tylko napisać, że klinika nie znajduje się już na ulicy Sobieskiego... tylko została przeniesiona do nowego budynku na ulicę Dolną 42. pozdrawiam gorąco:*

przez TakaJa 02 lip 2008, 12:58
Witam wszystkich
Trafiłam na to forum szukając psychologa bądź psychiatry.
Zadzwoniłam i umówiłam się.
Piszę by podać Wam kilka numerów szpitali,przychodni gdzie można uzyskać pomoc psychologa/psychiatry w ramach NFZ
UL.Dolna42 841-26-13
ul.Wołoska 508-17-95
Ul.Sobieskiego 1/9 458-28-00 prosić o połączenie z poradnią zdrowia psychicznego
ul.Koszykowa 78 429-12-77
ul.Nowowiejska 828-20-31

Na ul.Dolnej nie ma zbyt dużych kolejek,jestem umówiona na wizytę za tydzień.
Na Sobieksiego mam wizytę dopiero za 3 tygodnie,ale idę tam gdyż jako nastolatka tam chodziłam.
Pozdrawiam

przez ESTER 02 lip 2008, 15:42
HEJ Taka ja a na tej Wołoskiej to jest jakaś poradnia zdrowia psychicznego , taka dzialnicowa zwykła czy przyszpitalna należąca do tego dużego,ogólnego szpiatala MSW? Czy to nie jest w ramach oddziału psychiatrycznego który tam jest w tym szpitalu?
Mnie interesuje psychoterapia grupowa nerwic i zaburzeń osobowości , ale taka długoterminowa , raz do dwóch w tygodniu(nie na oddziale) i najlepiej psychodynamiczna.Czy orientujesz się czy tam taka jest ?
A może wiesz gdzie taka się odbywa w Warszawie?
ESTER

przez TakaJa 03 lip 2008, 09:16
Cześć.
Nie mam pojęcia.Takie nr. i adresy dostałam gdy zadzwoniłam na podany nr.na Sobieskiego w tym wątku.Okazało się,że dodzwoniłam się gdzieś indziej,ale Pani była bardzi miła i podała mi te oto numery.Najlepiej dzwoń poprostu i pytaj.
Powodzenia.
Pozdrawiam

przez Amonre 03 lip 2008, 10:18
Mam pytanie - czy ktoś trafił do przychodni Prosen gdzie przyjmuje P. Bartłomiej Gmaj - czy jest to dobry psychiatra? czy coś wiecie o nim ? Będę wdzieczny za wszlkie informacje.

przez ESTER 07 lip 2008, 16:13
Czy ktoś odbywał lub aktualnie odbywa psychoterapię w Ośrodku Psychoterapii "Rasztów" na uL.Surowieckiego ?Jacy tam są psychoterapeuci? Jak jest na terapii indywidualnej , grupowej? Czy warto tam wogóle iść?
ESTER

przez anetal 10 lip 2008, 18:50
witam,jezeli nadal potrzebuje Pani kogos do darmowej psychoterapi to ja sie polecam aneta

przez anetal 10 lip 2008, 18:54
TakaJa, witam Cie napisz mi prosze bo ta terapia jedna jest na dolnej 112,a druga na sobieskiego w szpitalu? na jednej i drugiej jest odzial dzienny??

przez ESTER 11 lip 2008, 22:22
ESTER napisał(a):Czy ktoś odbywał lub aktualnie odbywa psychoterapię w Ośrodku Psychoterapii "Rasztów" na uL.Surowieckiego ?Jacy tam są psychoterapeuci? Jak jest na terapii indywidualnej , grupowej? Czy warto tam wogóle iść?

HEJ!

Ponawiam pytanie: Czy ktoś z Was Odbywał lub odbywa terapie w Ośrodku Psychoterapii " Rasztów"
na ul.Surowieckiego? Piszcie jakie macie wrażenia!
ESTER

przez Sophers 11 lip 2008, 23:27
ESTER napisał(a):
ESTER napisał(a):Czy ktoś odbywał lub aktualnie odbywa psychoterapię w Ośrodku Psychoterapii "Rasztów" na uL.Surowieckiego ?Jacy tam są psychoterapeuci? Jak jest na terapii indywidualnej , grupowej? Czy warto tam wogóle iść?

HEJ!

Ponawiam pytanie: Czy ktoś z Was Odbywał lub odbywa terapie w Ośrodku Psychoterapii " Rasztów"
na ul.Surowieckiego? Piszcie jakie macie wrażenia!

Byłem tam przez ok. rok w szkoleniowej terapii grupowej. Mają specyficzny styl pracy,bazujący na psychoanalizie. To czy ich oferta tobie podpasuje zależy już tylko od Twoich oczekiwań względem terapeuty. Ich styl pracy wiąże się ze sporym dystansem, przestrzenią dla klienta.

przez Superbabka 21 lip 2008, 10:40
Słuchajcie - a gdzie lepiej: SObieskiego czy Nowowiejska? Poszukuję naprawdę dobrego, sprawdzonego Psychologa, kóry dobrze się mną zajmie;( I który naprawdę dokopie się do źródła problemu i pomoże mi:( Mnie męczą zaburzenia lękowe i somatyczne...zawroty głowy, usuwanie gruntu spod nóg:( Wracam znów do proszków pewnie, bo powoli boję się z domu wychodzić i mam mega nerwicę z tego powodu:(
Nie wiem czy lepiej indywidualna czy może grupowa, jeśli ta druga - to chyba muszą być zaburzenia lękowe. W każdym razie szukam kogoś naprawdę godnego polecenia:(
Dziękuję bardzo
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

Sortuj wg