[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Jaśkowa 17 wrz 2007, 15:47
rolingstone :smile: mam nadzieje, że będziesz choć w połowie tak zadowolony jak ja powodzenia :smile: i czekam na wieści
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 18 wrz 2007, 00:28
Polina napisał(a):Jaśkowa, powinnaś dostać upust 25% za naganianie klientów Laughing

wiesz co to całkiem niezły pomysł ;)
Przyjaciel forum

przez rolingstone 18 wrz 2007, 08:24
no jak by nie było to reklamujesz :)
brain hunter :)
Nerwicę można pokonać :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

odradzam

przez camillo 10 paź 2007, 16:44
witam wszystkich,

Psychoterapeuta na ul. Umińskiego w Wa-wie - tragggggedia!!!!! Jak ktos ma furę kasy i lubi eksperymenty, to proszę bardzo.
Chcieć!!!

Proszę poradzcie co mam robić...!!!

przez SylvikG 11 paź 2007, 22:17
Witam wszystkich,
Od pewnego czasu odczuwam silne lęki, które nieco utrudniają mi normalne funkcjonowanie. Na dodatek podczas "ataku" lęku miewam zawroty głowy, kołatanie serca, gonitwę myśli głównie o tym, że pewnie za chwilkę coś mi się stanie itp... Wiem, że wiele osób cierpi na tego typu dolegliwość dlatego proszę Was poradzcie gdzie udać się na leczenie w Warszawie. Jaki rodzaj terpaii wy stosowaliście bądź stosujeie i czy Wam to pomaga. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc. Muszę jak najszybciej się z tym uporać.
Możecie również pisać na maila: sylvi@poczta.onet.pl.
Z góry dziękuję za pomoc.

nowy punkt konsultacji psychologicznych na Sobieskiego

przez słonecznik 11 paź 2007, 22:57
Może się komuś (niezależnie od rodzaju problemów psychologicznych z jakimi walczy) przyda taka informacja:
w szpitalu psychiatrycznym na Sobieskiego otworzono bezpłatny punkt nagłych interwencji psychologicznych. Zalety: przychodzisz (z atakiem lęku, paniki, myśli samobójczych...) i natychmiast zostajesz przyjęty; psycholog może z tobą rozmawiać nawet kilka godzin (słyszałam o takich przypadkach); dostajesz rzetelną poradę, gdzie szukać pomocy (bezpłatnej albo płatnej), terapii albo lekarza psychiatry (jeśli psycholog stwierdzi, że terapia nie wystarczy i potrzebne są leki). Nie ma kolejek, nie ma zapisów, a punkt działa od 8 do 20.00, psycholog jest non-stop na miejscu, w razie potrzeby również psychiatra.
Pracuje tam mój znajomy, człowiek, którego cenię za pokorny stosunek do swoich umiejętności i wielką chęć pomocy, no i wydaje mi się, że dobrze wiedzieć, że istnieje takie miejsce, gdzie można w kryzysie szybko i bezpłatnie porozmawiać ze specjalistą.

przez Jaśkowa 12 paź 2007, 00:01
o słonecznik to bardzo przydatna informacja dzieki wielkie :)

Polina daj znać koniecznie co i jak
Przyjaciel forum

przez ewa125 12 paź 2007, 13:26
w wa-wie najlepsza jest klinika na Sobieskiego. sa tam specjalisci psychiatrzy i psycholodzy, lecza i lekami i psychoterapia (jak kto woli), wiekszosc z nich przyjmuje takze prywatnie- koszt ok 120zl za 1 spotkanie niestety drogo. zadzwon tam i sie popytaj, ale na pewno kolejki sa dlugie

Doradzcie mi prosze w sprawie psychologa!!

przez Filemon 12 paź 2007, 22:22
Sluchajcie, jestem w potrzebie. Od dluzszego czasu wybieram sie do psychologa. i mam problem bo ofert w necie jest mnóstwo... Pomozcie wybrac jakiegos specjaliste w Warszawie! plizzzz !!! acha podobno mam nerwice!!!!

psychoterapia grupowa w Warszawie

przez artkol8 14 paź 2007, 16:15
Szukam godnego polecenia ośrodka w Warszawie gdzie prowadzona jest psychoterapia grupowa za godziwą cenę a może nawet za darmo jeżeli coś takiego funkcjonuje. Czuje że jest mi to bardzo potrzebne zwłaszcza że ostatnio rzuciła mnie dziewczyna z którą byłem prawie dwa lata :( mam świadomość że wpłynął na to mój kiepski stan psychiczny: stany depresyjne, lęki, obniżona aktywność życiowa z kimś takim naprawde trudno wytrzymać a ja z kolei nie moge sobie poradzić bez dziewczyny strasznie mi jest smutno, odczuwam pustke. Z góry dziękuje za informacje!

Re: Doradzcie mi prosze w sprawie psychologa!!

przez pierm77 23 paź 2007, 07:30
Filemon napisał(a):Sluchajcie, jestem w potrzebie. Od dluzszego czasu wybieram sie do psychologa. i mam problem bo ofert w necie jest mnóstwo... Pomozcie wybrac jakiegos specjaliste w Warszawie! plizzzz !!! acha podobno mam nerwice!!!!

Poradnia Leczenia Nerwic
00-764 Warszawa, ul. Sobieskiego 112
tel. 022 841 26 13

artkol8 napisał(a):Szukam godnego polecenia ośrodka w Warszawie gdzie prowadzona jest psychoterapia grupowa za godziwą cenę a może nawet za darmo jeżeli coś takiego funkcjonuje. Czuje że jest mi to bardzo potrzebne zwłaszcza że ostatnio rzuciła mnie dziewczyna z którą byłem prawie dwa lata :( mam świadomość że wpłynął na to mój kiepski stan psychiczny: stany depresyjne, lęki, obniżona aktywność życiowa z kimś takim naprawde trudno wytrzymać a ja z kolei nie moge sobie poradzić bez dziewczyny strasznie mi jest smutno, odczuwam pustke. Z góry dziękuje za informacje!

Centrum Psychoterapii
Oddział XIII Dzienny Zaburzeń Nerwicowych
00-764 Warszawa, ul. Sobieskiego 112
tel. 022 841 87 51
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez milka87 09 lis 2007, 10:14
Sobieskiego 112.. byłam tam na razie na 2 konsultacjach, gdzieś tak po nowym roku będę na grupie, na razie mnie diagnozują ;) chociaż ja wiem jaka grupa jest mi potrzebna: http://centrumpsychoterapii.org/?q=node/3 to zreszta strona CP.

Był tam ktoś z Was na terapii? jak wrażenia? jak wyglądają zajęcia? wiem tylko ze terapia trwa 12 tygodni. ale ile godzin dziennie? z gory dzieki za odpowiedzi :)

przez Aga78 10 lis 2007, 00:59
Nie wiem czy mogę to tu wkleić- jeśli nie tu przepraszam.
Obiecałam,że jeśli zobaczę efekty dam namiary:)
Chciałabym polecić bardzo dobrą psychoterapeutkę- to co ona zrobiła w kilka miesięcy-innym nie udało się przez ponad 5 lat (nerwica lękowa)
mgr.Elżbieta Kalinowska.
Wizyty są płatne ( nie w ramach NFZ- niestety).
"Ośrodek Polana"
ul. Oleandrów 5 / 8
00-629 Warszawa
tel.:(022) 825 00 45

Jeśli masz chęć na nieodpłatną terapię...

przez Maliniakmaliniak 13 lis 2007, 22:29
Cześć, mam 29 lat, uczę się terapii w SWPS i jestem w połowie studiów.

Szukam osoby depresyjnej, która zgodziłaby się na jedno, jak sądzę, godzinne spotkanie (dojade w Warszawie chetnie), w trakcie którego zrobiłbym z Toba wywiad do napisania pracy zaliczeniowej.

Zalezy mi na wysłuchaniu osoby depresyjnej, bo wiem czym jest depresja, a są to moje wprawki w byciu terapeutą, więc...

W zamian oferuję się z parunastostronnicową pracę zaliczeniową. Turbulencje poznawcze są zwykle bardziej zrozumiałe z perspektywy obserwatora i to może być dobra okazja, aby w niektórych sferach zredukować napięcie emocjonalne. Terapia poznawcze, o ile mi wiadomo, nie zaklada, ze nie można pójść do kolejnego terapeuty i wynieść od niego czegoś dla siebie nowego.

Aby rzeczywiście starannie przepracować zebrane informacje najlepiej byłoby, abym nagrał rozmowę. Rozumiem, że może to budzić mieszane uczucia i śpieszę z wyjaśnieniem, że chociaż nie jestem jeszcze terapeutą, to nie obcy mi jest kodeks etyczny psychologa i mogę zapewnić o absolutnej konfidencjonalności wyjąwszy osoby, która będzie moją pracę oceniać (nawiasem mówiąc --- o tym jak praca zostanie oceniona zamierzam oczywiście również poinformować).

Miłego dzionka. Michał

celmerowski@yahoo.com
0696079314
Wszystko co mam, mam przy sobie. /Bias/

Sortuj wg