[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[WARSZAWA]

przez aniela3222 27 kwi 2016, 13:16
Szanowni Państwo, Poradnia Help-Medical powstała z myslą o osobach, które cierpią na choroby tj. nerwica, depresja, fobie, manie, zaburzenia zachowania i inne. Zespół współpracujących ze sobą, doświadczonych specjalistów tj. lekarz psychiatra, psycholog, psychoterapeuta udzielą pomocy, które jej potrzebują. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej osoby, zaangażowanie w proces terapeutyczny, leczniczy i atrakcyjne ceny konsultacji. W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na stronę www.help-medical.pl

[WARSZAWA]

przez spokojnaglowa 07 cze 2016, 15:50
Polecam Warszawską Fundację Spokojna Głowa: http://spokojnaglowa.org.pl/ która świadczy usługi między innymi w psychoterapii , kursy redukcji stresu, telefon zaufania etc. Warto zajrzeć na stronę i dowiedzieć się wiecej oraz zapoznać się z całą ofertą ;)

[WARSZAWA]

przez grela1 13 cze 2016, 10:16
Ja leczyłam sie na nerwice w poradni psychologicznej Sensity na Mickiewicza. Początkowo próbowałam się dostać do jakiegoś psychologa na fundusz ale kolejki są dośc spore tak wiec dałam sobie spokój i poszłam prywatnie. Terapie prowadziłą pani Sylwia Miller. Jak trafiłam do niej to byłam w bardzo złym stanie psychicznym bo moja nerwica nasiliła sie jeszcze bardziej po stracie bliskiej mi osoby. Z każdą wizytą jednak zaczełam odzyskiwać równowagę. Pani Sylwia to dobra specjalistka, bardzo spokojna, na każdej wizycie mnie wysłuchała. Myslę,że jestem na dobrej drodze do całkowitego pokonania choroby co wczesniej wydawało mi się niemożliwe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[WARSZAWA]

przez poszukująca2 17 cze 2016, 19:21
Jeśli chodzi o gabinety psychologiczne w Warszawie, to bez wątpienia godni polecenia są też specjaliści z Psychomedic na Filtrowej.
Mają tam naprawdę świetnych lekarzy, bardzo doświadczonych, zajmujących nierzadko wysokie stanowiska i mogących pochwalić się stopniami naukowymi. No ale wiadomo - to nie wszystko, liczy się przecież podejście do pacjenta. Jednak z ręką na sercu mogę powiedzieć, że znajdziecie tam pełne wsparcie i zrozumienie. Gdyby ktoś był zainteresowany, podaję odnośnik: http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/.

[WARSZAWA]

przez jazzowa 29 cze 2016, 13:13
odwyk / ośrodek dla uzależnionych od ALKOHOLU W WARSZAWIE
jak najszybciej i najlepiej, oddział zamknięty
ktoś coś poleca? prywatna klinika, szpital na Sobieskiego? gdzieś co by nie czekać długo
proszę o podpowiedzi
skierowanie już jest
lepiej złamcie mi serce niż nos.

[WARSZAWA]

przez warrior11 29 cze 2016, 14:31
jazzowa,
Widzę,że nawet gwiazdy tutaj zaglądają;) Nic nie wiem o ośrodkach w Warszawie,ale lubię twój głos
i nie tylko głos zresztą:)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

[WARSZAWA]

przez jazzowa 29 cze 2016, 16:31
warrior11 cholera, niepotrzebnie sie ujawniałam ;p a może dlatego że żadna ze mnie gwiazda raczej, no błagam ;p
a odsetek popierdoleńcooow wśród szeroko pojętej grupy artystów jest bardzo duży :)

ps. ośrodek nie dla mnie, dla kumpla szukam pomocy
mnie też sie kiedys przyda :?

ej, znamy sie?
lepiej złamcie mi serce niż nos.

[WARSZAWA]

przez warrior11 29 cze 2016, 18:04
jazzowa,
Spokojnie,jesteś dobrze zakamuflowana;)
Znam twój głos i wiem,że masz spory talent.Gwiazdą też możesz być,jeżeli zechcesz,bo masz
wszystko,co potrzeba;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

[WARSZAWA]

przez Poradnia Odnowa 07 lip 2016, 12:19
Specjalistyczna pomoc psychologiczna Warszawa

Poradnia Psychologiczną „OdNowa” to grupa profesjonalistów oferujących pomoc osobom dorosłym i dzieciom. Prowadzimy terapię indywidualną (leczenie depresji i nerwicy) oraz terapię grupową, terapię par i rodzin, terapię uzależnień.

Zapraszamy.

[WARSZAWA]

przez Purpurowy 12 lip 2016, 13:31
Włodzimierz Szyszkowski - psychiatra. Czy ktoś może coś o nim wie i mógłby się podzielić wiedzą?

Dobry neurolog Warszawa

przez AmeliaSka 07 sie 2016, 18:58
Od wielu lat zmagam się z nerwicą, niedawno odkryłam świetną klinikę, polecam skorzystać skorzystać z poradni na Ursynowie i w Centrum. Podaję numer: 22 2991122. Możliwe są też wizyty domowe i konsultacja skype.

[WARSZAWA]

przez WiolkaKlaman 16 sie 2016, 12:15
Jakiś czas temu trafiłam z polecenia do pani Elwiry Chruściel teraz mogę spokojnie polecić innym- ma wspaniałe podejście którego czasem brakuje psychologom w Warszawie. Więc polecam i podsyłam stronkę, na której można sie z nią umówić nawet na wizytę online.
http://znajdzlekarza.pl/elwira-chruscie ... y/warszawa

[WARSZAWA]

przez hobbyturysta 19 sie 2016, 16:15
witam

mam pytanko mianowicie gdzie w wwa trzeba sie udac na terapie z NFZ, najlepiej behawioralna ???
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

[WARSZAWA]

przez asala 02 wrz 2016, 10:52
kolego na taką terapię możesz zgłosić się do pani Ewy Guzowskiej z ośrodka psychoterapii MY MIND (http://www.znajdzpsychologa.charaktery.eu/gabinet,179.html) :)
Sądzę, że będzie w stanie Ci pomóc pozdrawiam!

Sortuj wg