[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Psychoterapeuta na NFZ Warszawa

przez huśtawka 21 lut 2015, 21:25
A gdzie on przyjmuję?Podasz mi namiary? Wiesz,jak mam tracić czas ,energie i nadzieje chodząc do kogoś u kogo nie widzę sensu chodzić i także nie jest regularnie bo co chwila przyjmuje nowych pacjentów i też chodzę jak się trafi,to wolę poczekać...
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

[WARSZAWA]

przez bittersweet 22 lut 2015, 21:05
MDJ, ile osób moze liczyc taka grupa ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

[WARSZAWA]

przez devnull 28 lut 2015, 02:11
Był ktoś w ostatnich latach w klinice Nerwic w IPIN na Sobieskiego ?
Jak wrażenia ?
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

psychoterapia w małej grupie analitycznej dla DDA i DDD

przez Flame6 02 mar 2015, 16:28
Również chciałbym pomóc i podzielić się miejscem, w którym można otrzymać pomoc.

http://www.wolmed.pl/page/terapie/uzaleznienie.html

Pozdrawiam serdecznie

psychoterapia w małej grupie analitycznej dla DDA i DDD

przez zima 02 mar 2015, 16:33
Kosmaty, terapie są dla gangsterów...

-- 02 mar 2015, 15:38 --

OlgaPl1, dda są egocentryczni bardziej niz inni smiertelnicy, poniewaz są skupieni szczegolnie na sobie, swoich defektach i efektach jakie pragna osiagnac. nie interesuja ich umiejetnosci spoleczne - ich brak wynika przeciez z trudnego dziecinstwa. robią z siebie ofiary, a w zyciu nie ma ofiar.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

[WARSZAWA]

przez Zupapomidorowa 05 mar 2015, 14:20
Czy ktoś z forumowiczów korzystał z pomocy psychologa Andrzeja Pawłowskiego przyjmującego pacjentów w Warszawie na Pradze?
Dawniej Luktar

[WARSZAWA]

przez Monar 06 mar 2015, 00:25
zima, nie każdy człowiek, któremu przydzielono etykietę "dda" robi z siebie ofiarę, wręcz przeciwnie... Przecież wyróżnia się kilka ról, które dda mogą przybrać. Może być ambitny, skupiać się tylko na sobie, może wejść w rolę ofiary, współczuć tylko sobie, ale też te problemy mogły co niektórych nauczyć współczucia i empatii dla innych. Nie wiem, skąd takie wnioski, ale na podstawie jednej czy dwóch osób nie wyrabiaj zdania, bo możesz się mylić (a raczej: mylisz się!). Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora... To tak samo jakbym powiedziała, że wszystkie kobiety to dziwki, bo np. mojej koleżanki matka sprzedaje się za pieniądze...

[WARSZAWA]

przez kahir 19 mar 2015, 14:39
myślę o zapisaniu się na terapię w trybie dziennym. mam do wyboru dwa miejsca (w IPIN za długo czeka się na miejsce):

- Oddział Dzienny Psychiatryczny Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ na Jagielońskiej 34 - http://www.szpzlo.pl/index.php?option=c ... d=1&id=102
- Oddział Dzienny Nerwic Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej na Kartezjusza 2 - http://www.plwat.pl/firma/oddzial-dzienny-nerwic

od jakichś 15 lat mam nerwicę natręctw. w tym momencie tak nasiloną, że ciężko mi pracować. 2 miesiące temu wyszedłem ze szpitala, po 2-miesięcznym pobycie. mam dość szpitali, stąd pomysł terapii dziennej.

ew. możecie polecić jakieś jeszcze miejsce? w każdym z powyższych nie będę czekał na miejsce dłużej niż 3 tyg.

dzięki.
świat jest pełen psychologów.

[WARSZAWA]

przez appleblossom 31 mar 2015, 10:32
devnull Ja byłam w wakacje ubiegłego roku. Miałam złe wrażenia, ale to pewnie dlatego, że pójście tam to nie była do końca moja decyzja oraz nie miałam szczęścia do innych pacjentów tam przebywających.

[WARSZAWA]

przez aptasia 04 kwi 2015, 07:29
huśtawka napisał(a):dream*,

I jak Ci poszło??Z tego co widzę to w tej poradni bardziej terapia grupowa wchodzi w grę.Czy tak jest?Czy tam przyjmują na fundusz?

przepraszam, że tak późno odpisuję.
Ja leczę się prywatnie, nie ma tam możliwości refundacji z NFZ.
a terapia jest indywidualna. przynajmniej moja.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

[WARSZAWA]

przez Metaxa 08 kwi 2015, 11:29
ktoś poleci dobrego psychiatrę na nfz?
najlepiej mokotów...
Nawet gdy zostaniesz sam, niech Cię nie przeraża nic,
po przekroczeniu życia bram z bliskimi łączy nić,
nawet gdy zostaniesz sam do końca swoich dni,
pamiętaj,o tym ze masz mnie, tego nie zmieni nikt.

[WARSZAWA]

przez MDJ 08 kwi 2015, 21:43
Pozostało ostatnie wolne miejsce dla mężczyzny w dwuletniej grupie psychoterapeutycznej o stałej liczbie członków.

Spotkania grupy przewidziane są raz w tygodniu, w czwartki w godzinach 19.00-20.30 przy ulicy Genewskiej (Saska Kępa).

Koszt to 100zł/miesiąc (4 sesje).
Planowany start grupy: maj 2015

Kwalifikacja do grupy jest oparta na 2-3 50min. konsultacjach indywidualnych (koszt: 25zł/konsultacja)

Wszelkie pytania i chęć zapisu na konsultację proszę kierować pod nr tel: 662 147 287 lub adres mailowy: grupa.czwartki@gmail.com
MDJ

[WARSZAWA]

przez PrzystańP 21 maja 2015, 12:43
Wszystkich poszukujących profesjonalnej pomocy psychologicznej, serdecznie zapraszamy do miejsca przyjaznego i profesjonalnego, istniejącego na rynku już od 6 lat - Przystani Psychologicznej. Mieścimy się w samym centrum Warszawy, przy placu Konstytucji.

Oferujemy: konsultacje, terapię indywidualną, terapię par i małżeństw, terapię seksuologiczną, wizyty psychiatryczne, terapię dzieci i młodzieży (indywidualną i grupową), szeroki zakres zaburzeń w których się specjalizujemy, oraz domową, dyskretną atmosferę.

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.przystan-psychologiczna.pl/index, chętnie też odpowiemy na pytania skierowane na priv :)

Zapraszamy!
Martyna Stefańska
Przystań Psychologiczna

[WARSZAWA]

przez PrzystańP 21 maja 2015, 12:58
Wszystkich poszukujących profesjonalnej pomocy psychologicznej, serdecznie zapraszamy do miejsca przyjaznego i profesjonalnego, istniejącego na rynku już od 6 lat - Przystani Psychologicznej. Mieścimy się w samym centrum Warszawy, przy placu Konstytucji.

Oferujemy: konsultacje, terapię indywidualną, terapię par i małżeństw, terapię seksuologiczną, wizyty psychiatryczne, terapię dzieci i młodzieży (indywidualną i grupową), szeroki zakres zaburzeń w których się specjalizujemy, oraz domową, dyskretną atmosferę.

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.przystan-psychologiczna.pl/index, chętnie też odpowiem na pytania skierowane na priv :)

Zapraszamy!
Martyna Stefańska
Przystań Psychologiczna

Sortuj wg