[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Tygryska 08 lip 2007, 21:12
Własnie znalazałm cos ciekawego: na stronie www.wup.mazowsze.pl (wojewódzki urząd pracy)zamieszczone są różne publikacje i jest m.in. Zeszyt informacyjny "Pomoc psychoterapeutyczna w Warszawie". Jest tam conieco ogólnych informacji o terapi i spis ośrodków ofrujących pomoc psychologiczną i psychoterapię.
Może się komuś przyda.

przez neina 08 lip 2007, 21:52

przez Norris 09 lip 2007, 10:57
A polecicie jakiegoś psychologa dla młodzieży? najlepiej facet.
Jakieś opinie o Czernuszczyk, Marosek, Walewski.... Proszę na pocztę prywatną, będę wdzięczny!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 13 lip 2007, 18:45
Szkoda, że Warszawa jest tak daleko :cry:
Pstryk

DObra terapia behawiorystyczna w Warszawie

przez Kontika82 14 lip 2007, 20:02
Mozeci mi polecic jakiegos kompetentnego psychologa/psychiatre/psychoterapeute, ktory zajmuje sie terapia BEHAWIORALNA w Warszawie? Moze byc grupowa, choc w jej efekty malo wierze. Na razie mam tradycyjna psychoterapie, powoli zaczynam sie uwalniac od nerwicy, ale wiem, ze jeszcze duzo pracy przede mna i chcialabym uzupelnic ja wlasnie terapia behawiorystyczna.

przez gwen 21 lip 2007, 23:47
stowarzyszenie Koniec Milczenia
http://www.koniecmilczenia.ngo.org.pl/gdziekm.html

Pomoc terapeutyczna dla osób
• dotkniętych nadużyciami - przemocą fizyczną, seksualną, społeczną, instytucjonalną;
• cierpiących z powodu niepokoju, lęku, przygnębienia, depresji, obsesyjnych myśli (i innych tzw. dolegliwości nerwicowych);
• mających kłopoty z jedzeniem, cierpiących na anoreksję, bulimię i otyłość;
• doświadczających różnorodnych dolegliwości fizycznych o niejasnej przyczynie (psychosomatyka);
• poszukujących wsparcia psychologicznego w przypadku ciężkich chorób fizycznych;
• przeżywających konflikty i kryzysy w związkach partnerskich, małżeńskich i relacjach rodzinnych, będących w sytuacji trudnych rozstań lub rozwodów;
• doświadczających trudności w pracy, szkole, środowisku;
• przeżywających kryzysy wartości, poczucie braku sensu życia;
• zainteresowanych rozwojem, samopoznaniem, rozwijaniem twórczych możliwości;
historia dzieciństwa jest koszmarem, z którego jako ludzkość dopiero ostatnio zaczynamy się budzić (Lloyd deMause)

dobry psychiatra z warszawy

przez rolingstone 24 lip 2007, 09:40
szukam dobrego psychiatry z warszawy. może być kobieta lub mężczyzna. raczej w ramach nfz, a nie prywatnie. jakaś przychodnia. czy macie swoich uubionych, takich, którzy pomogli wam w nerwicy lękowej? możecie zarekomendować?

z góry dzięki.
Nerwicę można pokonać :)

przez pannanikt 16 sie 2007, 04:27
niestety. dla mnie juz za pozno na "wychodzenie z traumy bez szwanku". teraz to ja raczej musze sie tymi "szwankami" zająć zanim mnie wykoncza...
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

Poszukuje osob z Warszawy do reportazu

przez brygida1982 30 sie 2007, 11:42
Witajcie!
Jestem dziennikarka dzialu warszawskiego ogolnopolskiej gazety. Od pewnego czasu zastanawiam sie nad opisaniem historii kilku osob, ktore z powodu depresji, nerwic i w ogole zlego stanu psychicznego mialy klopoty w szkole. Do podjecia tego tematu namowila mnie jedna ze znajomych, ktora zostala usunieta ze szkoly ze wzgledu na depresje. Niestety ona nie chce sie wypowiadac.
Nie zamykam sie na inne opcje. Moze, wrecz przeciwnie, ktos z Was cierpial na depresje w szkole, a pomogl mu jakis nauczyciel? Moze znacie takie pozytywne historie i chcielibyscie o nich opowiedziec?
Zaznaczam, ze chodzi o osoby z Warszawy uczeszczajace do stolecznych szkol. Zarowno uczacych sie jak i absolwentow. Chetnych zapraszam do pisania na adres email: brygida1982@hotmail.com
Pozdrawiam,
B.

przez Jaśkowa 03 wrz 2007, 18:08
z prywatnych gorąco polecam psychiatrę pnią Dr Anitę Szafrańską przyjmuje w EnelMedzie lub w Pro-psyche, ja jestem bardzo zadowolona z niej
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 04 wrz 2007, 11:13
w Enel Medzie w Atrium Plaza na ul. Jana PawłaII 29 to jest na przeciwko Hali Mirowskiej wizyta kosztuje około 120zł ale nie pamiętam dokładnie bo ja chodzę do niej do Pro psyche które mieści się na starym Zoliborzu i tam płace równo 100zł.
Przyjaciel forum

przez Norris 08 wrz 2007, 19:25
Waldemar Krzyżkowiak - czy ktoś słyszał o tym lekarzu? dzięki.

przez Jaśkowa 09 wrz 2007, 13:39
niestety nie słyszałam
Przyjaciel forum

przez rolingstone 17 wrz 2007, 08:58
Jaśkowa, zapisałem się do dr Szafrańskiej. Napiszę po wizycie o moich spostrzeżeniach. Dzięki za namiary. Pozdrawiam
Nerwicę można pokonać :)

Sortuj wg