[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[WARSZAWA]

przez Zupapomidorowa 17 sie 2014, 15:42
Niedługo zawitam do stolicy na dłuższy czas i poszukuję dobrego psychoterapeuty. Takiego dla nerwicowca i lękowca. Polecicie kogoś?
Dawniej Luktar

[WARSZAWA]

przez probalans 18 sie 2014, 12:43
Bezpłatna prelekcja o DDA/DDD Warszawa 06.09.
Zapraszamy na kolejna edycję bezpłatnej prelekcji dla osób, które zastanawiają się nad swoim udziałem w 6 miesięcznej grupie terapeutycznej dda/ddd w Warszawie.

Więcej szczegółów tutaj: http://centrum-probalans.pl/bezplatna-p ... la-dda-ddd

Zapraszamy wszystkich chętnych - warto zrobić ten pierwszy krok. To nic nie kosztuje a może odmienić Twoje życie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

[WARSZAWA]

przez Łapa 30 sie 2014, 22:44
Ponawiam prośbę, pytałem ale bieda ogólnie.
Zna ktos jakiegos psychoterapeute w Warszawie, ktory zna sie na ChADzie? Moze byc na NFZ, moze byc prywatnie, acz preferowalbym NFZ. Ktos, cos?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[WARSZAWA]

przez jasaw 30 sie 2014, 23:00
Łapa, dzwoniłeś do Ogrodu, podałam Ci link?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

[WARSZAWA]

przez Łapa 30 sie 2014, 23:18
jasaw, tak, nie zajmują się.

[WARSZAWA]

przez jasaw 30 sie 2014, 23:24
Łapa, a w Instytucie na Sobieskiego, albo na Nowowiejskiej?
Dobra Dusza Forum

[WARSZAWA]

przez Łapa 30 sie 2014, 23:36
jasaw, głupi ja, w sumie nie pomyślałem. Dzięki! Moja kochana Nowowiejska! :great: Jeśli okaże się, że tam również ChADów nie leczą to wrócę i będę znowu płakał :P

[WARSZAWA]

przez jasaw 31 sie 2014, 00:18
Łapa, spróbuję osuszyć Twe łzy :lol:
Dobra Dusza Forum

[WARSZAWA]

przez Psychoanalepsja_SS 08 wrz 2014, 13:44
Potrzebuję psychoterapeuty z nurtu CBT (poznawczo-behawioralna) na NFZ. Gdyby miał doświadczenie z ADHD czy podobnymi to tym lepiej, ale absolutnie nie jest to wymóg.

[WARSZAWA]

przez Mamre 08 wrz 2014, 19:29
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

[WARSZAWA]

przez zrodloinspiracji 10 wrz 2014, 12:29
INTENSYWNY TRENING ASERTYWNOŚCI 20-21 września

Asertywność to postawa i sposób komunikowania się, polegający na poszanowaniu zarówno swoich praw, jak i praw innych ludzi. Osoba asertywna potrafi wyrażać własne opinie, emocje, potrzeby, itp. przy jednoczesnym uwzględnieniu praw i granic innych osób.

„Asertywność – Co to? Po co? Jak to się ma do mnie?”

Na treningu dowiesz się, czym jest asertywność, nauczysz się odróżniać postawę asertywną od uległej i agresywnej, a także będziesz miał okazję przyjrzeć się swojej postawie. Dzięki zaproponowanym ćwiczeniom dowiesz się na ile jesteś asertywny w swoich myślach, uczuciach i zachowaniach. Omówimy przyczyny nieasertywnego zachowania, takiego jak uleganie innym z zaniedbaniem swoich potrzeb, albo agresywne wybuchy, które wymuszają zaspokojenie naszych potrzeb, ale naruszają granice innych.

„Stop! Dalej wstępu nie ma!”

Kolejnym tematem będzie obrona swoich granic. Nauczymy Cię mówić „nie” i stawiać granice w nieagresywny sposób. Poćwiczymy asertywne sposoby reagowania na krytykę i atak werbalny. Czy w sytuacjach, w których ktoś Cię krytykuje, lub traktuje agresywnie czujesz się kompletnie bezradny, lub bronisz się atakując rozmówcę? Jeżeli któraś z tych reakcji (lub obie) jest Ci bliska, pokażemy Ci sposoby oraz wyposażymy w narzędzia, których będziesz mógł użyć w takich momentach.

„Złość i krytyka – nie taki diabeł straszny”

Złość jest całkowicie naturalną, właściwą nam wszystkim emocją, taką jak np. lęk lub zadowolenie. Mimo to czasem bardzo trudno jest ją przeżywać i wyrażać. Złość często kojarzy się z agresją i niszczącym wpływem na relacje. My popatrzymy na nią trochę z innego punktu widzenia. Na treningu nauczymy Cię konstruktywnego wyrażania złości. Nauczymy Cię również w asertywny sposób mówić innym o tym, co nam nie odpowiada. Na zakończenie porozmawiamy chwilę o mówieniu innym… miłych rzeczy To, paradoksalnie, bywa czasem trudniejsze niż wyrażanie krytyki.

Termin: 20-21 września 2014, sobota i niedziela 10.00 - 17.00
Prowadzenie: Paulina Siwiec i Katarzyna Domańska
Koszt: 280 zł
Zapisy: telefon: 530-85-55-65, email: info@zrodloinspiracji.pl

http://www.zrodloinspiracji.pl

Zapraszamy!

-- 10 wrz 2014, 12:33 --

GRUPA TERAPEUTYCZNA

Zapraszamy osoby mające trudności w relacjach międzyludzkich, z niskim poczuciem własnej wartości, nadmiernie wrażliwe na niepowodzenia i odrzucenie, o niestabilnym nastroju, skłonne do działań impulsywnych, skonfliktowane z innymi, często przeżywające nadmierny lęk i niepokój, poczucie winy lub krzywdy, zapamiętałe w urazach, cierpiące z powodu braku zrozumienia, wycofane społecznie, cierpiące z powodu niespecyficznych dolegliwości somatycznych. Zapraszamy wszystkich, pragnących dokonać zmian w swoim życiu i zainteresowanych poznawaniem siebie.

Terapia grupowa daje uczestnikom unikalną szansę przyjrzenia się swojemu funkcjonowaniu w grupie i możliwość otrzymania informacji zwrotnych, w jaki sposób inni ich postrzegają, jak na siebie wzajemnie wpływają. Grupa terapeutyczna to forum wymiany doświadczeń i testowania nowych zachowań. Grupa pozwala, poprzez identyfikację z innymi uczestnikami, zmniejszyć poczucie osamotnienia i wyobcowania, pomaga tworzyć nowe i bardziej przystosowawcze sposoby nawiązywania relacji.

Zakładanym celem psychoterapii grupowej jest doprowadzenie do takich zmian w postawach i sposobach reagowania uczestników, które pozwolą na samodzielne, korzystniejsze i bardziej dojrzałe rozwiązanie trudności, jakie mają oni w kontaktach z innymi ludźmi i jakie przyczyniają się do występowania różnego rodzaju problemów; przy czym dojrzałość definiujemy jako zdolność do miłości i pracy (za Freudem), jak też zdolność do zabawy i twórczości.

Termin: wrzesień 2014 – czerwiec 2015, poniedziałek 19.00-21.00
Prowadzenie: Dominika Wernio i Katarzyna Solka Dąbrowska
Liczebność grupy: 8-10 osób
Koszt jednej sesji: 80 zł (miesięczny koszt to 80 zł x liczba poniedziałków w miesiącu)
Koszt konsultacji kwalifikującej do grupy: 100 zł

Zapisy: telefon 530-85-55-65, email: info@zrodloinspiracji.pl

http://www.zrodloinspiracji.pl

Zapraszamy!

[WARSZAWA]

przez marti27 19 wrz 2014, 16:57
W związku z tymczasową przeprowadzką do Warszawy, poszukuje dobrego, empatycznego, ludzkiego psychiatry. Wiem, że są strony typu dobrylekarz itp, ale już nie raz przekonałam się, że to czysta reklama. Proszę, polećcie kogoś SPRAWDZONEGO. Dziękuję.

[WARSZAWA]

przez Łapa 19 wrz 2014, 18:07
Obie Panie "M" na ul. Strusia w Wawrze! :great:

[WARSZAWA]

przez Nerwowa0 23 wrz 2014, 19:50
Moi drodzy, od kilku miesiecy nosze sie z zamiarem odwiezenia jakiegos psychologa bo moja nerwica coraz bardziej daje sie we znaki i juz sama sobie nie radze :/ nie wiem jak sie za to zabrac, stad prosze o poradę. Czy tzreba miec skierowanie od lekarza rodzinnego? ile czeka sie na wizyte? jestem z warszawy. Może ktoś poleca konkretnego terapeute?

Sortuj wg