[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Psychoterapia w Warszawie

przez White Rabbit 29 lip 2014, 17:43
W dodatku maturi przetestowała kilku terapeutów za jednym zamachem. :mrgreen: To się nazywa sesja grupowa.

przez essprit 29 lip 2014, 19:14
To jest antyreklama swojego gabinetu.

Uwielbiam tych ludzi - mimo że jest dział gdzie mogą się oficjalnie reklamować, to nie ... kłamią podpisując się pod pacjentów i namawiają na terapię u nich. Dyskredytacja na wstępie !

I co chwila ktoś taki się zjawia ;/

przez Nastia 30 lip 2014, 09:44
Candy14 napisał(a):maturi88, witek, jak milo z specjalnie sie zarejestroaliscie zeby pomoc :twisted:

:lol: Tak często wątpimy w altruizm i szczerość bliźnich, ale tacy, jak tu, udowadniają, że jednak jeszcze istnieje na świecie coś takiego ;)

-- 30 lip 2014, 09:47 --

essprit napisał(a):To jest antyreklama swojego gabinetu.
Dyskredytacja na wstępie !

Dokładnie.
Nie zaufałabym terapeucie, który podszywa się pod pacjenta - czyli kłamie.
Ktoś, kto tak robi, nie grzeszy również inteligencją, więc tym bardziej odpada.
Jeśli sam się ogłasza na forach to znaczy, że klienci nie walą do niego drzwiami i oknami. Z jakiegoś powodu..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomoc neurologiczna dla dzieci

przez medin00 31 lip 2014, 16:54
Z dziećmi terapie bywają dużo trudniejsze bo one same nie do końca rozumieją co się z nimi dzieje, trudniej do nich dotrzeć i czegokolwiek od nich wymagać, dlatego warto mieć dobrego specjalistę, który umie dziecko "podejść" sprytem. Polecam to centrum dziecięce Neurolog dziecięcy warszawa, bo lekarze są tu naprawdę świetni.

przez maturi88 31 lip 2014, 16:57
ale się przypięliście do mnie, serio... To nie jest jakas pseudoreklama tylko chyba dział traktuje o ofertach sprawdzonych placówek, więc jak każdy tutaj mam prawo takową polecić i pokazać. Mnóstwo osób tak robi jak zauważyłam, więc nie wiem jaki macie z tym problem. a skąd wiesz White Rabbit że nie przetestowałam najpierw kilku terapeutów zanim znalazłam fachowca, który mi pomógł? widocznie nie każdy miał takie szczęście jak Ty, że od razu trafił super i się wyleczył...

przez White Rabbit 31 lip 2014, 17:41
maturi88, to trochę takie przebieranie w koszyczku pyszności, bo jeśli wszyscy sprawdzeni i wszyscy naj, to Ty chyba ostatecznie miałas trudny wybór, na kogo się skusić. No OK.

[WARSZAWA]

przez Candy14 31 lip 2014, 17:46
maturi88, no jakz nam milo ze secjalnie zlozylas/es konto zeby sie ta radosna wiadomoscia podzielic :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Bezpłatne szkolenia i wsparcie dla DDA - Warszawa!

przez 834 03 sie 2014, 19:12
Słyszałem Was lata temu w audycji Zostaw Wiadomość. Super inicjatywa. Tylko pytanie - takie warsztaty mogą zastąpić terapię DDA? Czy mogą być jedynie do niej dodatkiem?

Pozdraiwam
live, love
834

[WARSZAWA]

przez freemind 03 sie 2014, 20:01
W ramach Kampanii BeFreeMind cena sesji psychoterapii indywidualnej i grupowej zostały dofinansowane, tak, aby umożliwić dostęp do tej formy pomocy wszystkim osobom, które rozważały możliwość podjęcia psychoterapii, ale z powodów finansowych nigdy z niej nie skorzystały. Psychoterapeuci FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej oferują swoją pomoc i wsparcie w ramach sesji psychoterapii indywidualnej i grupowej. W ramach Kampanii BeFreeMind oferujemy:
- 50 minutowe konsultacje psychologiczne w cenie 50 zł za spotkanie,
- dziesięć 50 minutowych sesji psychoterapii indywidualnej w cenie 80 zł za spotkanie, oraz stałą zniżkę 20 zł na kolejne sesje psychoterapii indywidualnej,
- spotkania grupowe w cenie 40 zł za 90 minutowe sesje psychoterapii grupowej.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://freemind.com.pl/oferta-dorosli/kampania-be-freemind bądź proszę pisać na email: biuro@freemind.com.pl
Ostatnio edytowano 03 sie 2014, 20:04 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: POSTY UMIESZCZAMY W ODPOWIEDNICH TEMATACH.

Bezpłatne szkolenia i wsparcie dla DDA - Warszawa!

przez zaburzony 09 sie 2014, 20:29
Grupa "12-Kwadrat" Warszawa ulica Plac Grzybowski 3 , Poniedziałek godz 17.30 , jest nadzieja !!!
La fe hace milagros

[WARSZAWA]

przez Mario21 15 sie 2014, 11:08
Witam serdecznie, chciałem polecić wam gabinet psychiatryczny Pana Tomasza Woźniaka.

Warszawa Praga Południe ul. Groszowicka 3 lokal 2 tel: 781 61 5050,
Klinika Medox Nowy Modlin 43 tel: 781 66 5050

Polecam ponieważ sam korzystam z jego usług (mam problemy z nerwicą natręctw), być może komuś to pomoże.

[WARSZAWA]

przez dariusz1990 16 sie 2014, 21:46
Błagam dajcie namiary na jakiegoś lekarza w Warszawie który przepisał by benzo bez kłopotów. Mam silne lęki nie mogę spać po nocach i w ogóle nie funkcjonuje dajcie jakieś namiary na takiego lekarza .Na prawdę nie mam zamiaru ich ćpać po po prostu ich potrzebuje.
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

[WARSZAWA]

przez Łapa 17 sie 2014, 15:35
Zna ktos jakiegos psychoterapeute w Warszawie, ktory zna sie na ChADzie? Moze byc na NFZ, moze byc prywatnie, acz preferowalbym NFZ. Ktos, cos?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

[WARSZAWA]

przez jasaw 17 sie 2014, 15:39
Łapa, nie wiem, czy w moim ulubionym ośrodku zna się ktoś na CHADZIE, ale z czystym sumieniem polecam:

http://www.psychoterapiawarszawa.pl/

Trzeba dzwonić długo i cierpliwie, albo pojechać osobiście. Tam pracują tylko kobiety, i prywatnie i na NFZ.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg