[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Warszawa]

przez jasaw 08 lip 2014, 22:17
skarabeusz, Ogród prowadzi też psychoterapię indywidualną na NFZ, chodziłam tam, byłam zadowolona.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

[Warszawa]

przez woowoo 09 lip 2014, 08:52
Doberman, Bez różnicy. Chodzi o jego wiedzę i pracę z powołania, a nie wrzucanie wszystkich na te same leki i działanie z przypadku.

[Warszawa]

przez Doberman 09 lip 2014, 09:56
woowoo napisał(a):Doberman, Bez różnicy. Chodzi o jego wiedzę i pracę z powołania, a nie wrzucanie wszystkich na te same leki i działanie z przypadku.

W takim razie polecam panią doktor Sylwię Reich z Centrum Terapii Dialog.
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Tania terapia - dofinansowanie w ramach Kampani Be FreeMind

przez essprit 09 lip 2014, 10:41
Hehe, a w temacie "Warszawa"" - nie jaki Maik nawet z rozpędu nie zdążył się wylogować i wpierw zachwala jako maik, a potem na ten sam post odpowiada jako inna osoba, ale z tym samym nickiem ;) Boskie ! Ciekawi mnie który terapeuta traktuje pacjentów jakby mieli IQ debila.

Rozumiem, że to też jest praca/zawód - ale niech to będzie uczciwe.
Jest dział gdzie można się wprost zareklamować, a nie podszywać pod niby pacjentów !

[Warszawa]

przez estera1 22 lip 2014, 13:08
która jest lepsza poradnia zaburzeń snu w Warszawie?na ul.Nowomiejskiej czy Al.Sobieskiego?w tej drugiej przyjmują lekarze dr Wichniak i Jernajczyk.Ktos był u nich?

[Warszawa]

przez mangiferaindica 22 lip 2014, 16:18
woowoo napisał(a):Witam,

Proszę o namiar do dobrego psychiatry w Warszawie. Zależy mi na kimś kto ma fachową wiedzę, nie jest benzofobem, nie załamuje rąk tylko wie co robić. Będę wdzięczna.

Ja mogę polecić dr Joanna Głowacka, http://www.znanylekarz.pl/joanna-glowacka/psychiatra/warszawa

jestem jej pacjentką od lat 5, babka jest konkretna, nie bawi się w ceregiele, ale faktycznie ma wiedzę i spore doświadczenie, mnie na odstrzał nie traktuje. Teraz mam nakaz dzwonić do niej bezpośrednio na komórkę, gdyby coś się działo.

Ja chodzę do niej do przychodzi na Ogrodowej 8 na Muranowie/Woli.

[Warszawa]

przez hobbyturysta 22 lip 2014, 16:26
mangiferaindica, ja tez tam chodziłem ale jaja !!!!!!!!
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

[Warszawa]

przez mangiferaindica 22 lip 2014, 23:03
hobbyturysta, no fascynujące.

[Warszawa]

przez freemind 23 lip 2014, 15:11
Zapraszam do skorzystania z promocyjnej oferty centrum freemind
http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/freemind/41760563

Bezpłatne szkolenia i wsparcie dla DDA - Warszawa!

przez Koral254 25 lip 2014, 16:19
Zapraszam do udziału projekcie "Razem w trosce o DDA". Jeśli pochodzisz z województwa mazowieckiego i znajdujesz się w przedziale wielkowym 18-24l., to masz szansę na dokonanie małej, pozytywnej rewolucji w swoim życiu. Udział w projekcie daje bowiem szansę na rozwój osobisty i zawodowy, pomaga zdobyć umiejętności miękkie, a także pokazuje możliwości pomocy innym. Wyjątkowość tej inicjatywy polega na tym, że uczestnicy mogą sprawdzić się w dwóch rolach: odbiorców i opiekunów. W pierwszej z nich mają możliwość uczestnictwa w treningu interpersonalnym, asertywności i autoprezentacji, twórczego myślenia i działania, diagnozy syndromu DDA. W roli opiekuna zaś poznają strategię pomocy osobom podobnym sobie. Połączenie własnego doświadczenia wraz z nabytymi umiejętnościami umożliwia lepsze zrozumienie potrzeb i możliwości grupy. De facto pomaga też spojrzeć na własny problem z nieco innej perspektywy.

Więcej na temat projektu znajduje się tutaj:
http://www.od-do.org/nasza-oferta/rozwo ... rosce-dda/

W razie pytań - służę pomocą :)

Obrazek

Psychoterapia w Warszawie

przez maturi88 29 lip 2014, 01:28
Jeżeli masz poważne problemy związane ze swoim życiem emocjonalnym, koniecznie zasięgnij porady specjalisty. Na tej stronie Psycholog warszawa znajdziesz kontakt do psychoterapeutów, którzy pomogą Ci się wyleczyć i poczuć lepiej. Strona zaufana, pewna bo sprawdzona kilkakrotnie...

przez kibicFCB1 29 lip 2014, 12:40
Witam kiedyś miałem problemy emocjonalne ale na szczęście poszły w nie pamięć dziięki poradom nie których ludzi

przez witek 29 lip 2014, 16:40
Ja wyszukałem dobrego psychoterapeutę na http://medmemo.pl/szukaj/psychoterapeuci,64/. Bez czekania na wizytę, a rejestrować można się przez Internet.

przez Candy14 29 lip 2014, 17:04
maturi88, witek, jak milo z specjalnie sie zarejestroaliscie zeby pomoc :twisted:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg