[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Warszawa]

przez Łapa 08 cze 2014, 23:32
Nie może być na NFZ?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

[Warszawa]

przez Bill Haverchuck 08 cze 2014, 23:34
Albo NFZ, albo min. stówa za wizytę. Ale jak chcesz, mogę Ci polecić.
Bill Haverchuck

[Warszawa]

przez dariusz1990 08 cze 2014, 23:57
Może być prywatnie ale błagam za rozsądne pieniądze?
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa]

przez Bill Haverchuck 09 cze 2014, 00:04
A jaka kwota jest dla Ciebie rozsądna? Prywatnie w Warszawie zapłacisz od 100 zł za wizytę, mogę Ci zapodać jeden kontakt na pw.
Bill Haverchuck

[Warszawa]

przez Arasha 09 cze 2014, 00:12
Nie jestem z Warszawy, ale znam jedną dobrą lekarkę. Pracuje w Poradnii Leczenia Zaburzeń Snu na Nowowiejsiej, ale tam są bardzo odległe terminy ze względu na to, że tam przyjeżdżają ludzie z całej Polski, bo takich ośrodków jest mało ( chyba tylko Wawa i Gdańsk).

Poza tym przyjmuje ona jeszcze w Fundacji Wspierania Rozwoju Psychiatrii czy coś takiego
w pon. na Żelaznej, ale tam wizyty są płatne - ok. 120 zł. A od niecałych 2 lat prowadzi z mężem prywatny gabinet przy Wiejskiej ( wizyta - było 130 zł ). Nazywa Się Anna Justyna Piotrowska ( http://www.psychiatria.piotrowscy ). Co do niej, to jest stosunkowo młoda, ale konkretna i ma spore doświadczenie kliniczne w pracy w szpitalu.

Zdaję sobie sprawę, że cena jest wysoka, ale nikogo innego w stolicy nie znam, a z tego co wiem to w Warszawie ceny wizyt zaczynają się od 100 zł. W ogóle strasznie droga ta nasza stolica :?

Może spróbuj się jakoś dostać do tej poradni zaburzeń snu, nawet jeśli ich nie masz - oni tam leczą kompleksowo, tyle, że nie wiadomo na jakiego lekarza się trafi.

Pozdrawiam ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

[Warszawa]

przez Nathallie 09 cze 2014, 14:01
Też mogę komuś polecić jedną psychoterapeutkę na pw z Warszawy 100 zł/h
Nie rób bliźniemu tego, czego nie chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty.

'Byłam przerażona, a strach odebrał mi całkowicie odwagę.' --> haha :D

[Warszawa]

przez Ukasz 16 cze 2014, 13:37
Zapisałem się dziś do psychiatry na NFZ, ale dopiero na 6 sierpnia. Czy ktoś wie, gdzie mógłbym zapisać się na wcześniejszy termin na nfz?

[Warszawa]

przez libertynka 16 cze 2014, 15:34
Ukasz, jak jesteś nowym pacjentem to zazwyczaj się dłużej czeka, kolejne wizyty już powinny być w ciągu miesiąca. jeśli to coś pilnego, to zawsze możesz wejść do gabinetu jak skończy już przyjmować i powiedzieć, że jest pilna sprawa i czy by nie przyjął.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

[Warszawa]

przez mateusz_ 16 cze 2014, 21:25
No dobra. W jaki sposób mogę zapisać się do psychologa na NFZ i ile mniej więcej czeka się na taką wizytę? Czy ktoś ma już doświadczenie w terapii na fundusz? Czy ma to w ogóle sens, czy lepiej wybić sobie z głowy i od razu zapisywać się prywatnie? Pilne.

[Warszawa]

przez fevarin 19 cze 2014, 19:13
Witam,

Szukam dobrego/sprawdzonego psychologa, który zajmuje się nurtem poznawczo - behawioralnym.
Prywatnie.

[Warszawa]

przez jasaw 20 cze 2014, 00:23
fevarin, zajrzyj tu:

http://www.psychoterapiawarszawa.pl/

Korzystałam z tej oferty na NFZ, ale głównie przyjmują tu prywatnie. W ośrodku pracują same kobiety.

-- 19 cze 2014, 23:24 --

mateusz_, patrz wyżej :D

-- 19 cze 2014, 23:27 --

Ukasz, w każdym dzielnicowym ZOZ-ie jest Poradnia Zdrowia Psychicznego i przyjmują tam oczywiście psychiatrzy. Trzeba podzwonić.

http://www.nfz-warszawa.pl/leczenie/IKT ... index.html
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Dietoterapia w zaburzeniach odżywiania

przez freemind 25 cze 2014, 07:48
Zaburzenia odżywiania w szczególności anoreksja i bulimia bez wątpienia wymagają specjalistycznego leczenia, ponieważ mogą zagrozić życiu. Głównymi konsekwencjami zdrowotnymi wynikającymi z postępowania choroby jest np. wyniszczenia organizmu, zaburzenia pracy układu pokarmowego czy sercowo-naczyniowego. Dlatego tak ważne w przypadkach tego typu zaburzeń jest podjęcie wczesnego i efektywnego leczenia.
Na czym polega leczenie?
Skuteczna terapia leczenia zaburzeń odżywiania opiera się na opiece całego zespołu terapeutycznego nad chorym tzn. lekarza, dietetyka, psychoterapeuty. Formy spotkań z Pacjentami są różne: od indywidualnego spotkania/ konsultacji po spotkania grupowe. Wszystko jest zależne od przebiegu procesu terapeutycznego.
Dla kogo jest terapia?
Dla osób które:
- chorują na bulimię, anoreksję,
- cierpią na syndrom nocnego objadania się,
- cierpią na zespół napadowego objadania się,
- są uzależnione od stosowania głodówek,
- obsesyjnie myślą o jedzeniu.
Przebieg terapii?
Pierwsze spotkanie przed przystąpieniem do terapii odbywa się w ramach konsultacji psychologicznej/ psychodietetycznej w celu zdiagnozowania problemu i ustalenia dalszej formy pomocy psychologicznej. Każde zaburzenie odżywiania wymaga indywidualnego podejścia do osoby, dlatego i sposoby leczenia są różne. Wspólnym punktem łączącym terapie osób uzależnionych od jedzenia jest natomiast zintegrowana pomoc terapeutyczna (psychoterapeuta, dietetyk), która daje realne szanse wyleczenia.
Pierwsza konsultacji daje możliwość oswojenia sytuacji kontaktu ze specjalistą. W ramach konsultacji dokonywana jest ocena sposobu odżywienia Pacjenta, przeprowadzany jest tzw.: wywiad żywieniowy. Dla dietetyka to czas na zapoznawanie się z problem i obawami Pacjenta. Współpracy i zaufanie w spotkaniach terapeutycznych to podstawa.
W ramach terapii:
- kształtowane są prawidłowe nawyki żywieniowe,
- dokonywana jest na bieżąco ocena stanu odżywienia,
- korygowane są błędne przekonania Pacjenta na temat odżywiania i odchudzania,
- w ramach indywidualnych potrzeb układany jest jadłospis mający na celu poprawę stanu odżywienia Pacjenta,
- w przypadku Pacjentów nieletnich edukowani są także rodzice.
Więcej o terapii:http://www.freemind.com.pl/dietetyk/dietoterapia-w-zaburzeniach-odzywiania

Dietoterapia w zaburzeniach odżywiania

przez PonuraZniwiarka69 25 cze 2014, 10:59
Przy takich cenach to predzej bym zdechla, niz sie wyleczyla...
PonuraZniwiarka69

[Warszawa]

przez Catalan 25 cze 2014, 15:01
[quote="jasaw"]fevarin, zajrzyj tu:

http://www.psychoterapiawarszawa.pl/

Korzystałam z tej oferty na NFZ, ale głównie przyjmują tu prywatnie. W ośrodku pracują same kobiety.

-------------------

Czy mógłbyś polecić kogoś konkretnego stąd? Czy po prostu polecasz wszystkich?

Sortuj wg