[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Coaching - popraw jakość Twojego życia

przez Dominik Brzus 08 maja 2014, 16:14
Witam serdecznie na forum poświęconym depresji i nerwicy.

Nazywam się Dominik Brzus. Jestem psychologiem biznesu oraz coachem, który świadomie rozwija się i odkrywa tajemnicę psychiki ludzkiej. Rozwój osobisty stał się moją pasją, dlatego postanowiłem pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów. Pracując z klientem staram się dostrzec wszelkie blokady, które uniemożliwiają mu osiągnięcie celu, czy rozwiązania problemu. W tym celu używam metody life progress oraz pracy z podświadomością.
Problemy nad, którymi możemy pracować to:
> Nieśmiałość i poczucie własnej wartości
> Ograniczające przekonania
> Eliminacja stresu
> Ustalanie i osiąganie celów
> Inne problemy, które nie dają Ci spokoju

Zapraszam do zapoznania się z moim profilem oraz opiniami klientów, którzy skorzystali z coachingu: http://dominikbrzus.pl/coaching/
Możesz również zapoznać się z filmikiem video, w którym opowiadam jak oczyścić umysł z nieprzyjemnych myślii, który udostępniłem pod tym linkiem http://dominikbrzus.pl/szczescie/oczyscic-swoj-umysl-video/
Dla Twojego komfortu na sesję coachingową możemy umówić się online.

Gwarancja satysfakcji: Jeśli w ciągu 7 dni uznasz, że coaching nie spełnił Twoich oczekiwań zwracam Ci pieniądze.

Pozdrawiam,
Dominik Brzus

przez White Rabbit 08 maja 2014, 18:05
cuda, wianki, panie.

tajemnice psychiki zna jeno wariat.

co osłonowo przed somatyzacją? ("gwarancja eliminacji stresu")

źle się dzieje, gdy człowiek z samego siebie czyni namiętność ("Rozwój osobisty stał się moją pasją"). Rozwój osobisty, który omija dojrzewanie duchowe jest inwalidą.

interpunkcja leci panu po pijarze.

przez Dominik Brzus 08 maja 2014, 18:46
White Rabbit,

Skoro jesteś sceptycznie nastawiony/na do rozwoju osobistego to trudno. Świat się na tym nie kończy :) Rozwój duchowy jest jednym z ważniejszych aspektów mojego życia (zaczynając od medytacji a kończąc na jodze kundalini).

Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez White Rabbit 08 maja 2014, 18:57
z rozwojem osobistym jstem za pan brat.

kundalini jest niebezpieczne, trzeba uważać.

nie powinno się obiecywać ludziom nic w ciemno. to jest nieuczciwe, dlatego reaguje. byle depresant z psychuszki wie, że z psychiką nie jest łatwo, ale nikt w ofercie nie pisze: zwrócenie uwagi na poznane/dostępne strategie redukcji leku i radzenia sobie ze stresem, zainteresowanie rozwojem wewnętrznym, wskazanie na mozliwe techniki podniesienia własnej atrakcyjności, wprowadzenie do treningu skuteczności, podstawy pracy z przekonaniami, bo to byłoby nieopłacalne, prawda?

przez Dominik Brzus 08 maja 2014, 19:14
A dlaczego uważasz, że joga kundalini jest niebezpieczna?

Praktykuje ją już jakiś czas i zauważyłem same pozytywne zmiany - przede wszystkim mam więcej energii i lepsze samopoczucie.

Jestem trochę innego zdania. Nie powinno się obiecywać ludziom niczego co jest nieetyczne lub niesprawdzone. Jeśli posiadasz umiejętności, które możesz przekazać innym, aby poprawić dany aspekt życiowy to jest to jak najbardziej OK.

Pozdrawiam

przez White Rabbit 08 maja 2014, 19:22
'kundalini' wyzwala energię, z która można sobie naprawdę nie dać rady. wystarczy wystukać w internecie.

Można zaoferować młotek i dłuto, i to jest OK. Ale nie można powiedzieć 'zbudujesz nimi dom'. Różnica, jak między handlem narzędziami a sprzedawaniem marzeń.

przez ala1983 08 maja 2014, 19:28
Kundalini :lol: ale bzdury :silence:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Candy14 08 maja 2014, 19:30
Rozwój duchowy jest jednym z ważniejszych aspektów mojego życia

A wiec rozwijaj sie do woli ale nie wciskaj ze leczysz. Trening jakikolwiek" podnoszacy" pozucie wlasnej watosci kazdy znajdzie na YT pod dostatkiem.za darmo

cuda, wianki, panie.

tajemnice psychiki zna jeno wariat.

White Rabbit, :uklon:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kaffe_och_blod 08 maja 2014, 19:34
Jestem psychologiem biznesu oraz coachem

Nie lepiej napisać wprost, że jest się bezrobotnym?

przez Inga_beta 08 maja 2014, 19:34
Mnie wystarczyło tylko tyle że podniosłam sobie poziom energi za pomocą oddechu i juz miałam z tego powodu problemy. Bo wykorzystałam podświadomie tę energie to ataków na siebie. Ale specjaliści od rozwoju osobistego nie wiedzą o takich skutkach napełniania się energią.

przez Dominik Brzus 08 maja 2014, 19:34
Najpierw sprawdź jak to działa a dopiero potem wygłaszaj swoje opinie o jodze kundalini.
Bo to jest tak, jakbym naczytał się w internecie o tym, że nie należy wychodzić z domu, bo może mi się stać krzywda. Gdybym w to uwierzył to faktycznie nie wychodziłbym z domu, bo obawiałbym się o swoje życie.

Zanim zacząłem interesować się jogą również zauważyłem, że ludzie zaczynają wygłaszać opinie nie mając zielonego pojęcia co to jest. To jest kwestia wyboru, czy chcesz w to wierzyć.

Pozdrawiam.

przez jolantka 08 maja 2014, 20:07
Przede wszystkim, przecinki... Jak powierzyć swą udręczoną duszę w ręce komuś, kto nie ogarnia podstawowych kwestii interpunkcji?
jolantka

przez Łapa 08 maja 2014, 21:29
Coaching... Taak...
https://www.youtube.com/results?search_query=jesteś+zwycięzcą
:roll:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Haissem 08 maja 2014, 21:47
Kopa w dupę w zamian mogę zaoferować Ci.
Haissem

Sortuj wg