[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Diagnoza Autyzmu albo ADHD w Warszawie

przez Candy14 04 gru 2013, 01:06
tosia2, jezeli sie ma to nie..ale jezeli dopiero w wieku 19 lat wpada na taki pomysl to raczej sie go nie ma ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez essprit 04 gru 2013, 15:32
Tosia, a ty myślisz że człowiek przez 19 lat żył w próżni i nikt się nie zorientował że mają do czynienia z autystykiem/os.chorą na ADHD ?

I skąd pomysł że z tego się wyrasta ... ?

przez tosia_j 04 gru 2013, 16:17
Znam wiele niezdiagnozowanych przypadkow, gdzie jestem pewna ze to asperger.
I kilka osob dgn w wieku 20 paru lat
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 04 gru 2013, 16:59
tosia2, asperger to inna bajka. Fakt ze jest to spektrum autyzmu ale nie autyzm
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez tosia_j 04 gru 2013, 17:24
watpie zeby facet z autyzmem byl zdolny pisac na forum
outsider

przez Candy14 04 gru 2013, 17:33
No dokladnie dlatego zapytalam
Bebzon, dlaczego podejrzewasz u siebie autyzm albo adhd?

przez Bebzon 06 gru 2013, 10:05
dziewczynko, nie wiesz co to znaczy to sie nie wypowiadaj, ja szukam konkretnej porady a nie osoby która nie umie czytać! nie powiem Ci dlaczego podejrzewam coś takiego u siebie bo nie po to jest ten temat.

tosia2 napisał(a):watpie zeby facet z autyzmem byl zdolny pisac na forum

jest też ZA, różne formy autyzmu, inne zaburzenia rozwojowe, ale to nie ważnie bo nie od tego ten temat, jeśli nie wiecie nic o autyźmie to sie nie wypowiadajcie!

[quote="essprit"]Tosia, a ty myślisz że człowiek przez 19 lat żył w próżni i nikt się nie zorientował że mają do czynienia z autystykiem/os.chorą na ADHD ?

gdzie ja napisałem, że nikt sie nie zorientował? zorientowali sie ale nikt mnie dobrze nie zbadał, bo nie było czasu, nie było gdzie itd

poza tym, z ADD(tak, nie ma dorosłego z ADHD, dorosły który miał ADHD jako dziecko, teraz ma ADD) i ZA żyje mnóstwo ludzi z których nawet nie cała połowa wie żę jest chora

jeszcze raz prosze zeby nie pisaly osoby ktore nie moga mi pomóc

przez Kalebx3 06 gru 2013, 12:11
Bebzon , czego oczekujesz? Samej diagnozy ? Tego,że po oficjalnej i normatywnej wizycie u psychiatry ,a potem wielkiej masie testów na Autyzm i ADHD otrzymasz pełne stwierdzenie i diagnozę tych schorzeń? Jestes już pełnoletni i ciężko z tym będzie .
Ja przynajmniej nie miałem wiele z tych rzeczy . Diagnozy mnie do końca nie przekonują, chcę normalnie funkcjonować , mieć siły i spokój w glowie do zmagania się życiem.
Lekarz na którego trafiłem , po kilku wizytach zapytał się czy brałem amfę i jak na mnie zadziałała. Wiadomo juz co mu chodzilo po głowie . Więc pociągnąłem temat ,,,( grzechem byłoby nie pociągnąc ,a pierniczyc dalej o objawach , diagnozach i innych duperelach ).i dobrze sie stało.
Nie wiem jak u was w stolicy ? Nie moje tereny.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Candy14 06 gru 2013, 13:09
dziewczynko, nie wiesz co to znaczy to sie nie wypowiadaj, ja szukam konkretnej porady a nie osoby która nie umie czytać! nie powiem Ci dlaczego podejrzewam coś takiego u siebie bo nie po to jest ten temat.

a moze tak mniej chamstwa a wiecej konkretow? Po porade udaj sie do specjalisty. Jak nie powiesz dlaczego podejrzewasz to nie spodziewaj sie sensownych odpowiedzi

przez essprit 06 gru 2013, 14:21
To jest dla mnie co najmniej dziwne:

"gdzie ja napisałem, że nikt sie nie zorientował? zorientowali sie ale nikt mnie dobrze nie zbadał, bo nie było czasu, nie było gdzie itd"

To nie rozumiem, kto się zorientował ? Nikt nie zbadał czy nikt DOBRZE nie zbadał ? A jeśli badał to co napisał ?

I tak, chamstwo wyłazi przez monitor.
A diagnozę wystawia tylko lekarz, w gabinecie na żywo.

przez tosia_j 06 gru 2013, 16:28
Sorki chlopczyku, ja tylko mam syna z autyzmem, wiec sadzę ze cos tam jednak wiem
Chyba ze myslisz o autyzmie jako jednym z objawow schizofrenii. To inna sprawa. To moze miec osoba w normie intelektualnej
outsider

przez Bebzon 07 gru 2013, 14:33
Tym bardziej dziwne, że nie wiesz co to autyzm. Ale i tak wiem że nie masz żadnego synka z autyzmem, wtedy po prostu napisałabyś z jakiej poradni korzystacie, pewnie masz z 15 lat i jesteś zwykła hejterka, zgadłem? :D

przez Candy14 07 gru 2013, 14:40
Bebzon, Ty nie masz zadnego autyzmu czy ADHD ... chorujesz na chamstwo i buractwo :roll:

przez Bebzon 07 gru 2013, 14:50
Tak jestem chamem i burakiem dla ludzi ktorzy udaja madrych w tematach o ktorych nic nie wiedza i zamiast pomoc to robia smietnik w temacie

stwierdzenie chocby ZA zajmuje czasem kilka lat, a wy robicie to przez internet chociaż nie podałem objawow :D

i jeszcze smieszniejsze jest to ze piszecie zebym poszedl do specjalisty, a przeciez o to wlasnie prosilem zeby ktos podal adres osrodka w ktorym zajmuje sie tymi zaburzeniami, nie prosilem o diagnoze

na szczescie jedyna inteligentna osoba ktora przeczytala ten temat wyslala mi wiadomosc na priv za co bardzo dziekuje

Sortuj wg