[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Warszawa]

przez merc84 20 paź 2013, 11:36
Instytut Psychiatrii i Neurologii sobieskiego 9 Budynek Z
Przyjmuja tam w zasadzie wszystkie zaburzenia oprócz choroby umysłowej i uzależnień.
Jest to codzienna terapia z zajeciami, chyba w godz 8-13, zakonczony obiadem.
Prawdopodobnie 3 miesieczny turnus.
Mialem mozliwosc tam sie zapisac, ale znalazłem pracę. W lutym br. czas oczekiwania wynosił ok. miesiąca.
Prawdopodobnie potrzebne skierowanie od psychiatry.
Telefon do sekretariatu:
22 4582-717
-571

[Warszawa]

przez Origo 24 paź 2013, 15:07
Dla osób, które znalazły się na zakręcie życiowym w sferze osobistej, rodzinnej, zawodowej czy społecznej oraz tych, którzy poszukują nowej drogi rozwoju, pragną poznać własne możliwości oraz chcą przekraczać swoje własne ograniczenia.

O mnie: dyplomowana psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego kierunku psychologii stosowanej. Psychoterapeutycznie kształcona w Laboratorium Psychoedukacji, posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje i diagnostykę psychologiczną osób dorosłych.

Przyjmuję w gabinecie prywatnym, oferuję też wizyty domowe i terapię online.

Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacyjny.

Cena 70 zł - 50 min

tel 793 56 19 82

[Warszawa]

przez moni272 30 paź 2013, 13:11
jak ktoś szuka ośrodka stacjonarnego do leczenia z zakresu psychiatrii to niech sprawdzi Zieloną Klinikę pod Lublinem - prywatny ośrodek leczenia, niedawno powstały, mają bardzo dobre warunki.
www.zielonaklinika24.pl

polecam
Monia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa]

przez oli69 30 paź 2013, 19:21
szukam osoby która jest w stanie mi pomóc z nerwicą. Warszawa

Koniowałą dziekuje

[Warszawa]

przez kupido2 06 lis 2013, 02:23
Proszę o pomoc tych, którzy korzystali lub korzystają z terapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Czy ktoś może wskazać SPRAWDZONY, GODNY POLECENIA ośrodek, poradnię lub konkretnego psychoterapeutę na terenie WARSZAWY. Sprawa dotyczy nerwicy natręctw.

P.S. Jak wygląda w praktyce terapia na ul. Dolnej 42 (tu ponoć przyjmuje Pan Ludwik Bryła)?
Czy wiecie coś o terapii poznawczo-behawioralnej dla ludzi z NN proponowanej w CBT ul. Marszałkowska 8/11?
Jakie macie doświadczenia, warto?

[Warszawa]

przez zrodloinspiracji 07 lis 2013, 16:02
Zapraszamy na INTENSYWNY TRENING ASERTYWNOŚCI!

Asertywność to postawa i sposób komunikowania się, polegający na poszanowaniu zarówno swoich praw, jak i praw innych ludzi. Osoba asertywna potrafi wyrażać własne opinie, emocje, potrzeby, itp. przy jednoczesnym uwzględnieniu praw i granic innych osób.

Tematy, którymi będziemy się zajmować:

"Asertywność - Co to? Po co? Jak to się ma do mnie?"
Na treningu dowiesz się, czym jest asertywność, nauczysz się odróżniać postawę asertywną od uległej i agresywnej, a także będziesz miał/miała okazję przyjrzeć się sobie. Dzięki zaproponowanym ćwiczeniom dowiesz się, na ile jesteś asertywny/asertywna w swoich myślach, uczuciach i zachowaniach. Omówimy przyczyny nieasertywnego zachowania, takiego jak uleganie innym z zaniedbaniem swoich potrzeb albo agresywne wybuchy, które wymuszają zaspokojenie naszych potrzeb, ale naruszają granice innych.

"Stop! Dalej wstępu nie ma!"
Kolejnym tematem będzie obrona swoich granic. Nauczymy się, w jaki sposób mówić „nie” i stawiać granice w nieagresywny sposób. Poćwiczymy asertywne sposoby reagowania na krytykę i atak werbalny. Czy w sytuacjach, w których ktoś Cię krytykuje lub traktuje agresywnie czujesz się kompletnie bezradny/bezradna lub bronisz się atakując rozmówcę? Jeżeli któraś z tych reakcji (lub obie) jest Ci bliska, pokażemy Ci sposoby oraz wyposażymy w narzędzia, których będziesz mogła/mógł użyć w takich momentach.

"Złość i krytyka - nie taki diabeł straszny"
Złość jest całkowicie naturalną, właściwą nam wszystkim emocją, taką jak np. lęk lub zadowolenie. Zastanowimy się, dlaczego tak trudno jest nam przeżywać i wyrażać własną złość. Złość często kojarzy się nam z agresją i niszczącym wpływem na relacje. My popatrzymy na nią trochę z innego punktu widzenia. Na treningu zapoznamy Państwa ze wskazówkami dotyczącymi konstruktywnego wyrażania złości. Nauczymy się również w asertywny sposób mówić innym o tym, co nam nie odpowiada. Na zakończenie porozmawiamy chwilę o mówieniu innym... miłych rzeczy To, paradoksalnie, bywa czasem trudniejsze niż wyrażanie krytyki.

Termin: 30 listopada i 1 grudnia 2013, sobota i niedziela 10.00 - 17.00
prowadzenie: Paulina Siwiec i Katarzyna Domańska
koszt: 280 zł
zapisy: telefon: 530-85-55-65, email: info@zrodloinspiracji.pl

http://www.zrodloinspiracji.pl, http://www.facebook.com/zrodloinspiracji

Zapraszamy!

[Warszawa]

przez Mamre 08 lis 2013, 03:58
kupido2, na Dolnej 42 Centrum Psychoterapii to polecany ośrodek z tego, co słyszałam. I mają dobrą terapię poznawczo-behawioralną. Tyle że prowadzą terapię przede wszystkim 3-miesięczną dzienną.
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

[Warszawa]

przez pinda 08 lis 2013, 10:58
kupido2, sama szukam terapii w Wwie w nurcie poz-beh, narazie odsylaja mnie z kwitkiem :(
burning down the house!

BEZPŁATNA PRELEKCJA o zaburzeniach odżywiania - Warszawa

przez probalans 08 lis 2013, 14:44
Zapraszamy na bezpłatną prelekcję dla osób szukających profesjonalnej i skutecznej pomocy psychologów związanej z zaburzeniami odżywiania.

Termin: 12 lub 19.12.2013.

więcej szczegółów poniżej.

http://www.centrum-probalans.pl/prelekc ... zywiania-2
Ilość miejsc ograniczona.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

[Warszawa]

przez kupido2 09 lis 2013, 17:44
Mamre dzięki za odzew w sprawie. Problem jednak w tym, jak jest w rzeczywistości na tej ul. DOLNEJ 42, a ściślej jak wygląda ta terapia dla osób chorych na NN. Czy są ćwiczenia z ekspozycją, czy w terapii grupowej mimo wszystko jest jednak zindywidualizowane podejście do pacjenta. Ciekawa jestem, czy w Polsce, a najchętniej w Warszawie, jest gdzieś ośrodek, który zajmuje się taką terapią dla ludzi z NN, jaką można zobaczyć w zagranicznych programach o OCD. W moim odczuciu na zachodzie specjaliści mają jednak bardziej pragmatyczne a w konsekwencji skuteczniejsze podejście do tej choroby. Czyżby w Polsce nie było rzetelnego podejścia do choroby , która można naprawdę wyleczyć i ochronić się przed jej nawrotem.

Czy ktoś ma doświadczenia z terapią dla NN w SZPITALU WOLSKIM? W jakim nurcie się odbywa, ogólnie czy warto?

Diagnoza Autyzmu albo ADHD w Warszawie

przez Bebzon 03 gru 2013, 18:55
Witam, podejrzewam u siebie jakies zaburzenia rozwojowe ze wzgledu na wykonywane od dzeicka stereotypie i problemy z koncentracja, jesli ktos zna kontakt do osrodka w ktorym moga postawic mi diagnoze to blagam, bo sam nie moge znalezc nic konkretnego tym bardziej dla 19 latka bo dla dzieci sa jakies fundusze itd, a ja nawet nie wiem czy to autyzm adhd czy cos innego. Moze byc prywatnie tylko zeby nie ciagneli kasy za nic.

przez essprit 03 gru 2013, 21:13
Prywatnie to płacisz więc się zdecyduj.

A jeśli masz lat 19 to NIE MA OPCJI żebyś miał autyzm czy ADHD.

Idź sobie do zwykłej poradni zdrowia psychicznego i poproś o diagnozę.

przez Candy14 03 gru 2013, 21:28
Bebzon, dlaczego podejrzewasz u siebie autyzm albo adhd?
e ze wzgledu na wykonywane od dzeicka stereotypie

co to znaczy?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez tosia_j 04 gru 2013, 00:09
essprit napisał(a):Prywatnie to płacisz więc się zdecyduj.

A jeśli masz lat 19 to NIE MA OPCJI żebyś miał autyzm czy ADHD.

Idź sobie do zwykłej poradni zdrowia psychicznego i poproś o diagnozę.

Uwazasz ze z autyzmu sie wyrasta?
outsider

Sortuj wg