Jestem nowa, witajcie :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jestem nowa, witajcie :)

przez Cichota 19 sie 2007, 13:07
Jestem Cichota, mam 16 lat i całe życie przede mną. Chciałaby je dobrze rozegrać, ale są chwile, w których nie daję sobie rady. Znalazłam to forum wczoraj, w chwili zwątpienia po prostu wpisałam w wyszukiwarkę "lęk", "depresja", "forum" i znalazłam Was. Mam nadzieję, że znajdę tutaj bratnie dusze

przez Amy Lee 19 sie 2007, 13:14
W takim razie jako piewsza witam cię w naszym gronie!
Amy Lee

przez Cichota 19 sie 2007, 13:22
Dziękuję Ci bardzo za miłe powitanie :) Dobrze się czujesz na tym forum? Czy pomogło Ci to w realnym życiu? Jestem ciekawa, bo nie wiem czego mam oczekiwać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 19 sie 2007, 13:44
Witaj na forum Cichota.
Eh, cóż za wspaniały wiek :lol: Gdybym ja miała w tym wieku więcej rozsądku, postąpiłabym jak Ty, a nie uparcie twierdziła, że sama świetne dam sobie rady :smile:
Czuj się u Nas jak u siebie :lol:
Pozdrawiam
Pstryk

przez .Tomek 19 sie 2007, 13:45
Witam, witam w naszym gronie :) to forum daje dużo wsparcia, możesz też dostać porady i ciepłe słowa od innych :) Jednym zdaniem wszyscy się tu rozumiemy pomagamy sobie na wzajem i doradzamy :) Witam serdecznie :D
ExModerator

przez Amy Lee 19 sie 2007, 14:06
Myslę, że najlepszą rzeczą jest, że tutaj żadne z twoich problemów nie są traktowane jako głupie, zawsze możesz usłyszeć zdanie kogoś, kto przechodzi(ł) to samo, uczysz się rozumieć siebie i cieszyć z małych, codziennych osiągnięć. Chyba to :smile:
Amy Lee

przez Goplaneczka 19 sie 2007, 15:14
Cichota-hej! Oczekuj po prostu tego, czego Ci potrzeba i dziel się z nami, tym co uważasz za słuszne :mrgreen:
Mi forum pomogło. Popieram Amy Lee w jej zdaniu.
Goplaneczka

przez Misiunia 19 sie 2007, 17:26
Witaj Cichoto!
Ehhhh...tez bym chciała miec 16 lat....

przez Cichota 19 sie 2007, 20:37
Dziękuję wszystkim za ciepłe powitanie :) Właśnie w tym rzecz, że moja osobowość jeszcze się do końca nie ukształtowała i czuje się zagubiona. Nie wiem czy na tym forum jest dużo osób w moim wieku - przekonam się wkrótce :D

Sortuj wg