WITAM

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

WITAM

przez marion 16 sie 2007, 14:55
Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem tu nowy i jeszcze nie bardzo sie orientuje czy mozna tu porozmawiac o zyciu, rodzinie,problemach itp?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:24 pm ]
SZOK!!! mam wrazenie ze tu mozna znalezc wsparcie i przyjazn tylko i wylacznie po znajomosci,kilka,kilkanascie przegladow i ani jednej odpowiedzi!!!! gdyby zawitala tu osoba np. sklonna zrobic cos najgorszego w swoim zyciu to gleboko watpie by znalazla tu ludzi ktorym moglaby zaufac.Przyklejony ma duzo racji w tym co mowi i nie potepiajcie go za jego wypowiedzi bo odpowiedzi 0 mowia same za siebie.Pozdrawiam super przyjaciol na ktorych zawsze mozna polegac.[/u][/i][/b]

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:29 pm ]
artur i lidia a nie przyklejony.sory

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 15:52
Marion a czego sie spodziewales po takim forum? :lol:
1. Tu nie znajdziesz pomocy, nie ma tu nikogo kto by mogl pomoc nawet jak stali bywalcy by sie zarzekali (nie widzialem np zeby w telefonie zaufania pracowali wolontariusze z wlasnymi problemami)
2. Tutaj osoby pisza tylko co ich boli itp, lubia sie uzalac co jest nie tak a drudzy pisza glupoty typu bedzie lepiej :lol:
3. No i widzialem tutaj pare osob z problemami, ktorzy sa jak ja to mowie takimi wiejskimi "mondralami".
Tak wiec nie oczekuj zbyt wiele ;)
zbanowany

przez moczymordka 16 sie 2007, 15:55
ej, spokojnie ludki!
dopiero co napisaliście, trzeba być cierpliwym a na pewno ktoś odpisze. Zresztą spójrzcie na przywitania innych osób! Jakoś żaden post nie pozostał bez odpowiedzi.
pozdrawiam was i życzę więcej cierpliwości! Nie zrażajcie się tak od razu.

aaaa, no i... witam serdecznie na forum!! :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tygryska 16 sie 2007, 16:02
Polecam odrobinę dystansu i cierpliwości ;)

przez Goplaneczka 16 sie 2007, 16:55
marion
Hej, witaj! trzeba czasami cierpliwie poczekać na odp. Można porozmawiać-zakładaj tematy, które Cię interesują.
Janko_Muzykant-to czego tu szukasz chłopcze?
Goplaneczka

przez Janko_Muzykant 16 sie 2007, 19:31
Goplaneczko-dzieciaczku jeszcze, na pewno nie pomocy, uzalania sie itp :twisted:
zbanowany

Szanowny JANKU-MUZYKANCIE!!!

przez przędka 16 sie 2007, 20:01
nie zgodzę się z Tobą tu wiele osób wysłucha i chce pomóc, a Ty nie wierzysz w to i niszysz całą nadzieję i naszą wsółną robotę!!!byłam na terapii i tak napeawdę to pomagaliśmy sobie nawzajem to dzięki naszemu wsparciu żyliśmy i nauczyliśmy się jednego - co tak naprawdę w życiu jest warte!!!
Jesteś chyba tym DIABłEm z ilustracji!!!!
BY żyć trzeba wstać z łóżka; na dzień dzisiejszy wydałam wszystkie pieniądze; nie zapłaciłam rachunków, nie mam nwet jednej kiecki, aby pójść do pracy!!! pójdę, a raczej pojadę taM NA BOSAKA JAK matka boska fatimska,ale zrobie to z duma i wiem, ze zrobilam dobrze i nie mam czego zalowac, gdyz to nie pieniadze czynia czlowieka bogatym!!!!
Co wiecej to nie jest telefon zaufania, nigdy z niego nie korzystalam i nie bede; tu mam wiekszy kontakt z ludzmi, kt. chce pomoc i kt. moga pomoc mi gdy bede w potrzebie!!!!a jak ktos chce poufnie porozmawiac i poprosi o dyskrecje to jest PW!!!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

przez Pstryk 16 sie 2007, 21:01
Eh, nie ma to jak egoizm... bynajmniej nie zdrowy i to chyba wasz robal. No to fakt - źle trafiliście...
Witam.
Pstryk

przez Jaśkowa 16 sie 2007, 23:45
o jak uroczo :roll: Witam
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez inez3 17 sie 2007, 09:46
witam niecierpliwych... troche cierpliwosci jednak. w 3 sek. nikt nie odpowiada. ja np. siedze w pracy i nie zawsze jestem obezna na forum i mysle, ze inni tez maja rozne obowiazki. z reszta, co my sie mamy tlumaczyc, jesli komus nie pasuje to wcale nie musi tu siedziec.

przez Goplaneczka 17 sie 2007, 09:58
Janko_Muzykant napisał(a):Goplaneczko-dzieciaczku jeszcze, na pewno nie pomocy, uzalania sie itp

Ja mam wrażenie, że mylisz rozmowę o problemach z użalaniem się... Mówienie o nich, nazywanie ich po imieniu to nie skomlenie pod tytułem "jaki to świat jest niedobry..." Zresztą czasami trzeba wylać swoje smutki i lęki, inaczej się oszaleje, lepiej to chyba robić na forum, niż obarczać otoczenie. Ale Ty oczywiście masz to za oznakę słabości i jęczenie.
Nie, nie szukasz tu pomocy, możliwości rozmowy-szukasz okazji do robienia sobie jaj.
Goplaneczka

przez marion 17 sie 2007, 13:23
Do Dzejem.Stary w kazdej wypowiedzi jest troche prawdy ale widze ze takim ludziom jak ty trudno sie jest przyznac do jakiegokolwiek porazki,piszesz " a co to jakies pogotowie"...... A JA TO CO? JAKIES BIURO MATRYMONIALNE GDZIE MUSZE ZOSTAWIAC ZYCIORYS ABY TAKI KTOS JAK TY SIE MNA ZINTERESOWAL? inie staram sie zwracac uwagi na siebie,bo nie mam ku temu zadnych powodow.

przez Goplaneczka 17 sie 2007, 13:41
Hej, Marion. Po prostu miłoby było coś o Tobie wiedzieć. Rozmowę nawiązuje się na bazie dłuższych wypowiedzi. Większość z nas odebrała pewnie Twoje słowa jako atak na forum, a faktycznie- jesteśmy z nim związani.
Mam nadzieję, że teraz będzie już dobrze i znajdziesz możliwość porozmawianai o swoich problemach. Całuję :mrgreen:
Goplaneczka

przez Pstryk 17 sie 2007, 19:29
Eh, marion, wyobraź sobie, że nikogo nie interesuje Twój wygląd, Twoje kwalifikacje zawodowe ani posiadane tytuły. Daj się poznać. Po prostu. Bądź sobą i otwórz serce.
Pstryk

Sortuj wg