Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Pstryk 04 sie 2007, 15:38
Witaj kasss3 na forum.
Cieszę się, że najważniejszy krok masz już za sobą: podjęcie leczenia. Teraz będzie już z górki. Tego Ci życzę a tymczasem zostań z Nami :D
Pozdrawiam cieplutko.

Oj scat_man, twoje surowe metody być może mają zastosowanie na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego, ale nie tutaj. Rozejrzyj się, świat nie składa się tylko z "świrów".
Pozdrawiam.
Pstryk

przez scat_man 04 sie 2007, 15:52
bethi napisał(a):Oj scat_man, twoje surowe metody być może mają zastosowanie na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego

Surowe? gdzie widzisz moje surowe metody? :lol:

przez Pstryk 04 sie 2007, 15:56
Oj scat_man, będziemy się tak przekomarzać jak dzieci? Trochę empatii. Eh, ja i tak wierzę, że dobry z Ciebie człowiek :D
Coś w rodzaju dobrego zły początek :D
Pozdrawiam
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scat_man 04 sie 2007, 16:15
bethi napisał(a):Oj scat_man, będziemy się tak przekomarzać jak dzieci?

Mozemy jak dzieci sie pobawic ;) Moze w lekarza? hehehe :lol:
bethi napisał(a):Trochę empatii. Eh, ja i tak wierzę, że dobry z Ciebie człowiek :D

No chyba dobry skoro pomagam ludziom nawet za free jesli nie maja kasy.Lubie pomagac i kocham ten zawod, wiec wydaje mi sie,ze osoba nie majaca empatii by nie robila tyle co ja dla osob ktore choruja ;)

Trochę Ci zazdroszczę SCAT- MANIE, tej psychiatrii

przez przędka 04 sie 2007, 17:44
jeśli tu napisałeś to oznacza, że pomagasz ludziom, mam nadzieję, że jesteś dobrym LEKARZEM i wiesz co robisz, tj bardzo odpowiedzialna praca, ale pamiętaj recepta to nie wszystko, z pacjentem trzeba też dużo rozmawiać; gdybym mieszkała w tym mieście skorzystałabym z Twojej pomocy, a tak w ogóle jaki szpital poleciłbyś tam w Krakowie, czy są tam oddziały psychosomatyczne???
Masz szczęście, że mieszkasz w SERCU POLSKI, nie zmarnuj tego i miej dużo cierpliwości do pogrążonych w bólu!!! I ratuj młodych jak najprędzej to nasz wizerunek przyszłej Polski !!!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:47 pm ]
dlaczego masz tak smutny emblemacik, czy nie ma nic ładniejszego???
widziałam już szkielet człowieka w Muzeum Brytyjskim i nawet gdzieś mam jego zdjecie, ale szkielety nie pasjonują mnie!!! oczy radujemy pięknem, a nie brzydotą !!!!
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

przez scat_man 04 sie 2007, 18:04
Polecam Oddzial Kliniczny Kliniki Psychiatrii Doroslych oraz Dzieci i Mlodziezy na Kopernika 21a.

A emblemacik mam taki bo lubie takie klimaty ;)

Pozdrawiam

śliczne dzięki za adres!!!!

przez przędka 04 sie 2007, 18:16
może przyda się ta info. nie tylko mnie...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:46 pm ]
Tobie też tego życzę i także wiary w psychiatrię, gdy zachodzi konieczność!!!

przez IceMan 05 sie 2007, 01:25
scat_man nie mam ochoty na bawienie się z tobą - zrozum że na forum wśród ludzi należy się zachować - nie wiem co ty sobie z tego forum zrobiłeś bo z tego co czytam to po prostu nie wskazuje na nic więcej niż wyniosłość - jeżeli chodzi o wiedzę z zakresu twojej pracy to na razie za wiele się nie wykazałeś - a zacznij bo by się przydało. Jeżeli temat będzie się rozwijał w ten sposób to wyląduje w koszu.
Przyjaciel forum

przez kasss3 05 sie 2007, 19:14
Wchodze dziś i widze tak dużo wpisów,
i jeszcze taka dyskusja ze moje przywitanie może zosta usuniete :(

tyle informacji, jakże innych
tak naprawdę chyba musze to sprawdzic na sobie
dostałam efctin 75 i xanaxs
jeszcze nie wzięłam
po konsultacji z rodzinnym tym co mnie wysłam do psychiatry
chyba xanaxsu nie bede brała, natomiast efectin ( czy jakoś tak) powiedział , ze powinnam brac i ze to lek nowej generacji
spróbuję tez zastosowac afirmację , zajrzeę do potęgi podśwaidomości
i psychoterapie
Dziekuje za wpisy

pozdrawiam[quote][/quote]

Niepokoi mnie to co piszesz KASSS3

przez przędka 05 sie 2007, 20:21
też barałam EFECTIN , ale leczę sie od 5 lat, miałam podobne objawy, to było po szoku jak mąż przyznał się do kochanki plus inne rzeczy, akle leczenie rozpoczęto od rudotelu, kt rzucilam po 10 tabletkach, jak trafilam do dobrego specjalisty to dr zaczęła od Bioxetinu plus trochę rudotelu lub signopamu i po jakims czasie te uzalezniacze rzucilam , potem byl seroxat tez krotko, gl bioxetin i to 20 mg; ta dawka to duza teraz biore Velafax 75 mg i uwazam , ze to duzo!!!! chociaz wiem, ze sa ludzie, kt. biora wiecej; jesli to dobry psychiatra zaufaj mu, ale jestes mloda osoba dlatego zastanawiam sie czy to nie za silne???? czy czesto placzesz??? i masz nogi jak z waty???
KONIECZNIE IDZ TEZ DO PSYCHOLOGA i probohj zwalczyc PRZYCZYNE GLOWNA!!!!Wyrzyc to z TWOJEGO MOZGU, nie godz sie na to co tam w Tobie siedzi!!!!jak wlazl ci do glowy chlopak, to wyrzuc go jak najszybciej inaczej zginiesz !!!!! naucz sie sztuki ODDYCHANIA !!!!! tj relaksacyjna sztuka!!!! lęk jest przed czymś, tylko przed czym????

przez kasss3 06 sie 2007, 08:46
Przędko - często płaczę
łatwo się rozklejam ale zawsze jak zostaję sama
raz tylko na początku lipca w sobotę wybuchłam gdy mielismy gości nikt mnie nie poznawał a ja się aż trzęsłam i krzyczałam
potem w poniedziałek zaczęły się już na stałe duszności, brak możliwości wzięcia oddechu, kula w gardle, ból w klatce i strach ze sie udusze, w środe po kolejnych atakach, bardzo wysokim pulsie i ciśnieniu
zabrało mniepogotowie,
w szpitalu ataki minęły dostawałam oprócz leków na ciśnienie, tez relanium
jak wyszłam ze szpitala po kilku dniach ataki wróciły ze zdwojoną siłą
i tak bylo całe dnie i wieczory, czasem przechodziło jak sie zagadałam, albo czymś intensywnie zajęłam
dobrze ze ten lekarz sie zorientował
bo chyba z tego strachu bym wykorkowała
teraz jestem już lepszej myśli
za mna dopiero kilka dni życia ze świadomością ze mam nerwicę lękową i trzeba się leczyć
ale ta świadomość już wpłynęła na lepsze moje samopoczucie

Jak nauczyc sie sztuki oddychania ?
pozdr.

przez inez3 06 sie 2007, 11:58
kasss3 witaj!

tj tak pokrótce :

przez przędka 06 sie 2007, 15:57
trzeba usiąść w wygodnym fotelu lub położyć się, złapać głęboki oddech , a potem wolno wypuszczać powietrze ale przeponą, nie poruszać klatki piersiowej; należy ćwiczyć do 20 dziennie i nie wolno przekroczyć tej liczby; martwi mnie Twoje zdrowie, ale muszę stwierdzić, że moje już robi wysiadkę, ostatnio bardzo płaczę i nie mogę się powstrzymać, na ulicy jakoś mi się udaje, a w domu wyję!!!! już boli mnie w dołku i jest mi zimno; w tym tygodniu pójdę do lekarza, chyba dofastryguje mi prochów; cieszę się hjednak, że tu mam rodzinę- przyjaciół, kt. mnie rozumieją, tu jest mi dobrze!!!!
wyszłam, aby kupić rolety, ale nie ma takich rozmiarów, chyba pójdę po karnisz, po remoncie pokoju mam puste okna i tak nie wiem po co to robiłam i tak czeka mnie szpital wcześniej, czy później!!!to tylko kwestia czasu!!!nie wytrzymuję biegu życia!!!!

Sortuj wg