Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!

przez Maślana 01 sie 2007, 10:18
Hej :)
Jak widać jestem tu nowa :P nie bardzo wiem co napisać na początek... Nie mam pojęcia w ogóle czy odważę się udzielać na forum, ale czytam je od dawna. Od dobrych paru lat choruję na fobie społeczną. Aktualnie siedzę w domu, nie ucze się, nie pracuje.. tylko wpadam w coraz większego doła :( Wczoraj było fatalnie, przeleżałam cały dzień w łóżku, byłam jakaś spowolniała, otępiała, nie chciało mi się nawet odzywać.. W jednej minucie potrafię z jakiegoś powodu być najszczęśliwszą osobą na ziemi, a w kolejnej z tego samego powodu odechciewa mi sie wszystkiego :(

ps. nie wiem jak będzie z tym moim udzielaniem się. Zawsze napisanie posta to prawdziwa męczarnia. Analizuje wszystko po kolei, czytam dwadzieścia razy, mam wrażenie, że cos jest nie tak, wydaje mi się, że jest bez sensu i w ogóle :P

przez gusia 01 sie 2007, 10:47
Witaj Maślana.
Staraj się nie analizować,rób tak jak ja na początku (też się bałam ;) ),pisz co Ci leży na serduchu ,wysyłaj i uciekaj od kompa ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez inez3 01 sie 2007, 13:55
Maślana witaj! hehe, tez tak mam. czasem nawet zdarza mi sie kasowac caly wpis i pisac od nowa :P nic sie nie przejmuj, pisz to co ci lezy na sercu. tutaj napewno otrzymasz wsparcie. pozdrawiam :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg