czesc! prosze o POMOC

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez inez3 01 sie 2007, 14:04
calogero napisał(a):uz widze jak bedzie super jak wyzdrowieje ale hmm czy nie strace czastki siebie? sam juz nie wiem Wink

a czemu mialbys stracic? moim zdaniem to cale nasze cierpienie nas wiele uczy. ja np. zupelnie inaczej podchodze do ludzi, nie bawia mnie zarty z ludzi chorych psychicznie jakich sie spotyka na ulicy (zdarza sie ze ktos zazartuje w glupi sposob). ja wiem jak to jest miec zaburzenia i co sie czuje...
dowiedzialam sie sporo o sobie, nauczylam sie bardziej sluchac innych... uwazam, ze to nerwica mi pomogla (dziwne, nie?).
wiadomo, ze wolalabym nie chorowac, ale coz, zdarzylo sie i to mimo wszystko nauczylo mnie wielu pozytywnych rzeczy.

przez calogero 01 sie 2007, 18:40
ostatnie dni ( dzis i wczoraj ) probuje sie wyciszyc i jest okej ..sam soibie robie terapie ;) i wychodzi ..pozytywne myslenie pomaga ;) i niech tak trwa ;) a jak zlape dola ( jesli ;p ) to wtedy sie udam do psychologa..narazioe jest okej i niech tak pozostanie ;) duzo czlowiek sie uczy pzrechodzac pzrez ta chorobe ...poznaje lepoiej siebie i innych ...;)

popieram twoją terapię i na litość Boską ...

przez przędka 01 sie 2007, 19:22
najpierw nie bierz prochów, lepiej pójść do jakiegokolwiek downtown nawet tu na fORUM jeśli nie chce Ci się wyjść z domu, a TAK WOGÓLE podoba mi się twoja łazienka z tym ACZKOLWIEK, chyżbyś chciał mi dołożyć????

BELIEVE IN YOURSELF, THE POWER OF YOUR BRAIN CELLS, WISDOM AND HEART
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez calogero 02 sie 2007, 20:05
no i stało sie...zadzwonilem i w poniedzialek mam pierwsza wizyte u psychologa...jestem ciekaw jak bedzie , nie powiem ale troche o tym mysle ;/

przez Pstryk 02 sie 2007, 20:26
Gratuluję podjęcia słusznej decyzji :D
Jak to będzie? Cóż, na pewno lepiej, niż sobie wyobrażasz, więc staraj sie czekać na poniedziałek z zadowoleniem, pomyśl ile korzyści płynie z tej wizyty! Myśl o pozytywach. To normalne, że nie wiesz co czuć i myśleć, ale przypadkiem nie nastawiaj się negatywnie!
Pstryk

Sortuj wg