Skocz do zawartości
Nerwica.com

DZIEKUJE ZA WASZE PIEKNE POSTY-ZA PROMYKI SLONECZKA:))


pennyrosse1122

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani "wyjatkowi" :)Zaczne od tego,ze nic nie dzieje sie przypadkiem-kolejny raz przekonalam sie o tym dzisiaj...Od 2,5 lat tocze zacieta walke ze "zmora nerwicowa"o medycznym pojeciu nerwicy lękowej.Od kwietnia tego roku,nie mam juz wiekszych problemow z objawami.Pewne zdarzenia minionych dni,sprawily,ze obudzilam sie dzis z drzacymi rekami,bolem zoladka,lękiem i okropnym uczuciem pesymizmu :roll: ot sedno-WYSZUKIWARKA GOOGLE :lol: po uprzednim wystukaniu slowa kluczowego"nerwica"NAKIEROWALA MNIE W TO SWIETNE,TRYSKAJACE NADZIEJA I OPTYMIZMEM MIEJCE W SIECI!!!Przez caly okres moich zmagan z dolegliwosciami,nie szukalam podobnych stronek-wychodzac z zalozenia,ze zdoluja mnie jeszcze bardziej.Niewazne:)DZIS TRAFILAM:)Przeczytalam kilka cudownych postow-smieszne sytuacje do jakich doprowadzaja nas objawy :D ,opowiesci o walce,woli zycia,usmiechu...o tym ze nasza nerwica to dar od boga...ze nikt inny,jak my "wybrani"hehe,mamy jedyna i niepowtarzalna okazje poznac sens -szeroko pojety SENS!!!!KOCHANI-PO OK GODZINIE Z WASZYMI PRZEMYSLENIAMI-WYSZLO SLONCE ZZA CHMUREK,A SERDUSZKO POWIEDZIALO "SKORO WCZORAJ BYLO DOBRZE,DZIS TEZ SIE NIE PODDAJ" ;) DZIEKUJE ZA TEN SCZESLIWY TRAF WYSZUKIWARKI INTERNETOWE,ZA WASZE PODEJCIE DO PROBLEMU!!CUDOWNIE ZE ISTNIEJECIE!!ehhh...skoro juz sie zjawilam moze opowiem troche o sobie:)...Moja nerwica,objawila sie w sprytasny sposobek :evil: wrr...przez 1,5 roku trzymala mnie w swiadomosci iz narastajace problemy zdrowotne(zawroty glowy,omdlenia,trzesawki itd)wynikaja z "banału"ortopedycznego tz zniesienia lordozy szyjnej z podejrzeniem o guzy na mozgu itd.przeszlam setki badan i zostalam obarczona milionami diagnoz lekarskich.Dzis wiem,ze moja "kolezanka nerwica"mowila cicho"ZAJMIJ SIE SOBA".Niestety chętny do otworzenia jej drzwi lekarz tym razem juz psychiatra,pojawil sie kiedy objawy z dolegliwosci cielesnych,przeistoczyly sie sprytnie i z wielkiem BUMMM!!!w ataki lękowe :( Mialam jednak sporo szczescia trafilam na fantastycznego specjaliste.Zaczelam farmakoterpie i psychoterapie,ktora kontynuuje do dzis!Odstawiam powoli leki.Terapia do dwa kroki w przod i jeden w tyl-najwazniejsze zeby nigdy nie ustac w maratonie do spokoju.KOCHANI UWIERZCIE ZE MOZNA!!!Zycie postawilo mnie w ciezkiej sytuacji-rok temu rozwiodlam sie,w tym samym czasie,u mojej mamy wykryto nieuleczalna chorobe(sla)dzis juz nie mowi,nie chodzi,jest karmiona sonda:(ma zaledwie 47lat.WBREW TEMU-JA NADAL JESTEM,ZYJE I CIESZCZE SIE KAZDYM MALYM SUKCESEM.MAM 3 LETNIEGO SYNKA I DLA NIEGO WARTO ZYC!!!! :D JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE CIEPLE SLOWA ZAWARTE W WASZYCH POSTACH-POSTARAM SIE ROWNIEZ DZIELIC SIE Z WAMI MOIMI PRZEZYCIAMI I DORADZAC JEZELI BEDE MOGLA!!!PIEKNE JEST TO ZE W NIESCZESCIU MADRZY LUDZIE POTRAFIA TAK CUDNIE SOBIE POMAGAC SLOWAMI!!!WSPIERAJMY SIE NADAL-ZA KILKA LAT DOSIEGNIEMY KRAINY CISZY I SPOKOJU WEWNETRZNEGO...tylko uwierzcie w siebie i zakochujecie sie w kazdym promyku slonca od nowa codziennie.POWODZENIA!!przesylam wam fotke mojeo skarbusia-łobuz na kazdy gorszy dzien-najlepszym lekarstwem!!!(NA 2 FOTCE JA:pp)-MIŁO WAS POZNAC!! :oops::D

gg2.JPG.18fabebc711cb8ef02124a602dfb8fa2.JPG

299345207_slubik046.JPG.09395df968ad26f5b3cda7d4cc6a8ede.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Pięknie to wszystko napisałaś... Naprawdę pięknie. Chciałbym poczuć choć jeden taki słoneczny promień w swoim umyśle, bo jestem w fatalnym momencie życia. I znikąd nie widać słońca, choć świeci za oknem.

 

Świetny chłopak.

Ty też.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pennyrosse, pisz pisz pisz do nas takie posty! Jesteś cudowna babeczko! Eh, pozazdrościć synkowi takiej pełnej optymizmu mamusi :D Jak Ty to kobieto robisz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×