Moje "życie"

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez bez_wiary 26 lip 2007, 20:13
Jak bym to zrobil nie byloby mnie tu i nie szukal bym jakiegos wsparcia tutaj i nie powiedzial bym rodzicom.W jakims sensie jest to za mna.
U lekarza nie bylem moze z czasem jakos sie przelamie.
Przeciez nie moge tak po prostu wszystko zmienic nie da sie.

Co do samobojcow to nie ma zadnej regoly kazdy moze nim zostac nawet najwiekszy autorytet.Laczy ich jedno nikt nie moze im pomoc.
Ja wiem ze niesmialosci nie da sie wyleczyc i nawet leki Ci nie pomoga jesli sam tego nie chcesz jedynie moga oglupic na jakis czas.

przez Pstryk 26 lip 2007, 21:22
bez_wiary napisał(a):Przeciez nie moge tak po prostu wszystko zmienic nie da sie.

Racja. To nie możliwe. Nie wiem, czy to stwierdzenie to objaw rozsądku czy poddania się?
Nie musisz mieć "wiary" żeby wybrać się do specjalisty. Po to Ci specjaliści, żeby pomogli Tobie odnaleźć chęci w sobie. Naprawdę, dobrze byłoby gdybyś się przełamał. To wcale nie wymaga od Ciebie heroicznych wyczynów. Tak sobie to może tłumacz a być może przestanie Cię to przerażać. Wizyta u specjalisty nie oznacza również, że musisz zaprezentować swój życiorys i diagnozę. Od tego jest lekarza. Mam nadzieję, że pójdziesz. Zrób to dla siebie i dla nas.
Witaj na forum!
Pstryk

Re: Moje "życie"

przez emidepeaster 08 kwi 2010, 02:03
jeśli mam być szczera - powyższe słowa mogą z całą pewnością do mnie się odnosić - z wyjątkiem dwóch rzeczy - tego , że nie cerpię swojej rodziny - to jedno i drugie-że nigdy nie myślałam o samobójstwie - a to dlatego, ,że nie tylko cała reodzina ale nawet moja Mama zawsze sobie tego życzyła, - - i tyle mam do powiedzenia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg