dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez iwo... 19 lip 2007, 13:15
hmmm... mam 20 lat i właściwie od dziecka cierpię na depresję... zdałam sobie z tego sprawę dopiero niedawno kiedy mój stan stał sie tak beznadziejny że nie do wytrzymania... od kilkunastu miesięcy depresja bardzo silna... ale spoko... mam bardzo mocną psychikę(chciałabym napisać "niestety" ale coś mnie powstrzymuje :? ...) i dlatego jeszcze żyje... boli, tak bardzo boli strach, nie wiedziałam że strach tak bardzo może boleć... rozwiązałam pare testów na necie dla zabicia czasu.. mam natychmiast udać się do lekaża... :/ taaa... piszę ale .... na nic nie czekam, niczego nie oczekuje... to okropne..... nic nie wiem nic nie rozumiem... ale może stanie sie cud i bezsilność opuści mnie.... narka...
...bo do ciemnośi można się przyzwyczaić...

przez Ewik 22 19 lip 2007, 13:26
Iwo nie będę sie rozpisywała, powiem krótko - daj sobie szanse!
Zostań z nami na forum a przekonasz się, że DA SIĘ Z TYM ŻYĆ!

przez WERCIA 20 lip 2007, 08:48
czesc iwo..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mona75 20 lip 2007, 09:34
Jesteśmy z Tobą, ale decyzję o leczeniu musisz podjąć sama, nikt z nas nie weźmie Cię za rękę i nie zaprowadzi na terapię. Musisz się zmotywować. Naprawdę warto, świat znowu nabiera kolorów

przez Pstryk 20 lip 2007, 21:45
Witaj Iwo.
Skoro wszystko Ci jedno - jak to bywa w tej chorobie - więc co Ci szkodzi - ot, dla zabicia nudy - skoro już test Ci zalecił to i ja się dołączę - do lekarza się udać?
Nic nie stracisz. Będziesz mieć miej pretensji dla siebie (=więcej do innych ;) )
Pstryk

przez iwo... 21 lip 2007, 21:13
dżejem... moja wiara... nie wiem gdzie ona jest!!! ja byłam w zakonie, dwa lata ... depresja mnie stamtąd wypchała ... teraz jest zagubienie, straszny ból, czasem nie do zniesienia, wtedy nie potrafie już myśleć, mam ochote tylko krzyczec...
byłam u lekarza, mam leki, przeczytałam że można przez nie stracic na wadze... a ja mam 170 cm i waże 47 kg... taaa utrata kilku kilo to wszystko za czym tęśknie...:/ ta choroba zabija... nie tylko psychike i dusze, ta choroba niszczy mnie całą a ja nic nie moge na to poradzić...nie potrafie tego powstrzymać...
może po prostu mam dojść do końca tej drogi ... nie wyleczona ale pogodzona z utratą siebie ...
...bo do ciemnośi można się przyzwyczaić...

przez Edddytek 29 lip 2007, 14:59
Podobno jeśli się chce to wszystko można, ja bym spróbowała :P
To smutne, że są ludzie, którzy mimo otwartych oczu są ślepi...

Sortuj wg