Pierwsza wizyta, pierwszy post

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Pierwsza wizyta, pierwszy post

przez Veg 08 lip 2007, 19:57
Witam Wszystkich
Mam na imię Paweł. Od dłuższego czasu meczy mnie depresja. Przynajmniej tak mi sie zdaje. Często myśle o samobójstwie i parę razy bylem już blisko popełnienia go. Podstawowym moim problemem jest izolacja i problemy w komunikownaiu sie ludźmi. Bardzo chciałbym sie zmienić byś zwykłym, pogodnym człowiekiem wierzyć siebie i innych. Zastanawiałem sie czy to może nie jest już odpowiedni moment żeby w końcu wybrać sie do psychologa. Wiadomo boje się sie uznania za psychola. Mieszkam w jednym z tych małych miast gdzie wszyscy wszystko wiedzą. A i jeszcze mam głupie pytanie na koniec gdybym sie już zdecydował na wizytę. Gdzie mam w ogóle szukać psychologa i czy potrzebuje skierowanie od lekarza rodzinnego?
Pozdro dla wszystkich
"...Żyj tak jak chcesz i pozwól żyć innym..."
Veg

przez MaRiAnEk 08 lip 2007, 21:09
...
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, 20:50 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Amy Lee 08 lip 2007, 21:15
A teraz chodzenie do psychologa to żaden wstyd, bardziej lansik, się ma swojego terapeutę / instruktora jogi / doradcę finansowego... ;)

Dobra, koniec żarcików.

Witaj na forum i znajdź tu coś dla siebie!
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MaRiAnEk 08 lip 2007, 22:17
...
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, 20:51 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez inez3 09 lip 2007, 07:45
ja w panstwowej przychodni nie musialam miec zadnego skierowania. szlam, zapisywalam sie i tyle.

Veg wizyty u tych lekarzy to nic nadzwyczajnego... doktor jak kazdy inny. witaj na forum! :smile:

przez Mona75 09 lip 2007, 22:49
Witaj na forum, my też mamy za sobą ten pierwszy raz i jak widać jest nam z tym dobrze. Ty też się oswoisz

przez Pstryk 10 lip 2007, 19:13
Witaj Veg. Najwyższy czas, żeby pójść do specjalisty. Jeśli obawiasz się opinii innych, pojedź do sąsiedniego miasta.

A, to inna sprawa Dżejem Kochanie, ale do samego psychologa/psychiatry nie trzeba skierowania od lekarza rodzinnego czy jak tam kto woli: pierwszego kontaktu.
Pstryk

Sortuj wg