Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez vika 04 paź 2005, 11:39
Masz rację że to od lekarza pirwszego kontaktu,ale działajš naprawdę szybko.Nie biorę codziennie ,czasami wystarcza sama œwiadomoœć że mam je w torebce.Jak wygładał u ciebie proces odstawienny?
vika

przez skorpius 04 paź 2005, 12:02
vika napisał(a):Masz rację że to od lekarza pirwszego kontaktu,ale działajš naprawdę szybko.Nie biorę codziennie ,czasami wystarcza sama œwiadomoœć że mam je w torebce.Jak wygładał u ciebie proces odstawienny?

BYŁ PRZERĽBANY, brałem te tabletki przez jakieœ 4-5 tygodni, nie przechodziło po nich na 100% ale było lepiej, to takie dziwne uczucie głodu, cała uwaga skoncentrowana na tabletce, bez wzięcia takie zlewne poty, zawroty głowy, uczucie napięcia itp..... takie to małe paskudztwa :wink:

przez Basia 06 paź 2005, 11:55
Witam wszystkich.Ja choruję od prawie dwóch lat.Właœciwie to w przeszłoœci też miewałam sensacje nerwicowe,ale na większš skalę aczęło się dwa lata temu.Przez 17 miesięcy brałam leki głównie Seroxat no i w którymœ momencie stwierdziałam,że już jest OK.Niesetety moja radoœć była krótka - po niespełna 2 m-cach musiałam wrócić do leków bo "beznadzieja" zaczęła mnie znów ogarniać.Teraz chodzę na terapię i biorę pół tabletki Seroxatu 20mg i znów jakoœ jest znoœnie.Niestety pora roku mi nie sprzyja znów zaczynam od czasu do czasu popadać w beznadzieję.Pani terapeutka powiedziała,że ten proces powrotu do normalnoœci będzie raczej długi, na efekty nie mam co liczyć po kilku spotkaniach.Chcicałabym znaleŸć na tym forum kogoœ kto ma podobne problemy, bo pomimo,że choroba zrobiła się prawie problemem XXI wieku jakoœ wszędzie wokół mnie kręcš się ludzie, którzy nie majš takich problemów.
Jestem z Wrocławia no i oczywiœcie mam takie problemy jak Wy wszyscy zwłaszcza markety i koœciól sš dla mnie nie do przejœcia:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agnese 06 paź 2005, 21:18
Czeœć.Jestem po raz pierwszy na forum czy ktos mógłby mi powiedziec jak z niego korzystac?

przez Lith 07 paź 2005, 14:41
Przyjaciel forum

przez buńka :-) 07 paź 2005, 20:59
hejka1ja na nerwice choruje juz od 7 lat.chorobe zdiagnozowano jednak dopiero 3 lata temu.chodzilam do psychologa, ktory podobno mial mi pomoc.ale ja sie jeszcze bardziej stresowalam jak do niego chodzilam.balam sie ze ktos sie o tym dowie i wygada innym.wstydzilam sie tego.moja nerwica uniemozliwia mi normalne funkcjonowanie.rano budze sie 2 godziny przed budzikiem i zaczynam sie denerwowac.potem wymiotuje.boje sie wsiasc do autobusu bo moge tam zwymiotowac.wiele razy myslalam ze z soba skoncze.............kiedy wisialam nad kiblem zyc mi sie odechciewalo.ostatnio obiawy sie nasilily.co ja mam zrobic?pomozcie!
buńka :-)

przez buńka :-) 07 paź 2005, 21:04
ja widze ze wszyscy boja sie zatloczonych miejsc.............
ja tez sie zgadzam z tym ,ze mowi sie ze nerwica to choroba XXI w a ja tez nie znam nikogo kto mialby takie problemy jak ja...wszyscy inni moga normalnie isc do szkoly a ja latam tylko do kibla.wygladam wtedy jak smierc.
buńka :-)

przez marioagas 09 paź 2005, 17:20
My wszyscy wiemy oco chodzi w tej chorobie ,ale pomyœlcie jacy lekarze sš nie zorjetowani w tym temacie .Ja przez dwa lata opowiadałe różnym specjalistom o moich dolegliwoœciach i problemach ze wszystkimi szczegółami i tylko rozkładali ręce aż sam mósiałe skierować sie do psychiatry!!!!!!!

Sortuj wg