Hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej

przez Marjetka 22 cze 2007, 23:08
Mam na imię Gośka.
Od około miesiąca "męczy" mnie lekka nerwica żołądka - zbyt wczesne poczuciepełności, "poczucie przeszkody" w gardle i kilka innych drobiazgów (bez klasycznych mdłości). Miałam jużczas na pewne przemyślenia - myślę, żezbieram owoce wieloletnich stresów - w liceum, na studiach, potem czas bezrobocia. Na szczęście teraz mam pracę.
Biorę jak na razie leki ziołowe - na żołądek i nerwy. To pomaga mi spać i wogóle podjąć walkę. Przezlata miałam teżnerwice natręstw - wiecie, nie byłam pewna tego "co widzę" - czy pozamykałam okna wychodzącz domu, czywszystko powyłączałam, zamknęłam drzwi itd... Pracuję teraz poważnie nad nabraniem dystansu do tego, cvo wkopało mnie w obecny stan. Podczytam to i owo na tym forum. Co jeszcze... Chyba wszystko jak na razie. Pozdrawiam wszystkich!!!

przez lordJim 22 cze 2007, 23:33
Witam na forum!

Widzę, że masz podobne problemy do moich. Mnie różnież prześladują bóle spowodowane stresem - a jestem dopiero na studiach, także można powiedzieć, że jeszcze dużo sytuacji stresowych przede mna... Ziółka też przerabiałem, w moim wypadku okazały się nieskuteczne, ale może dlatego, że mam różnież inne problemy - depresja.

Nie wiem co Ci doradzić, ale na Twoim miejscu pomyślałbym nad spotkaniem z lekarzem. Chyba nie zaszkodzi, a długotrwały stres ma raczej nieprzyjemne konsekwencje.

Pozdrawiam!
lordJim

przez Marjetka 23 cze 2007, 16:45
Jane - do lekarza idę - czekam tylko aż będę mogła wziąć dzień urlopu :/ Co do ziołowych leków, na razie działają o tyle, że mogę spać :-) Pozdrawiam i dzięki za powitanie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mona75 23 cze 2007, 23:38
Witaj na forum

Powitanie.

przez Gepard 24 cze 2007, 06:08
Witaj na forum Marjetko !
Pozdrawiam ciepło.
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

Sortuj wg