Wycie z Hamburga!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Wycie z Hamburga!!!

przez maggie0206 22 cze 2007, 16:47
Witajcie! Jest mi tak zle!!!! ze nie wiem czy moze byc jeszcze gorzej??Szukalam psychoterapety na skierowanie tu w Niemczech ale trzeba czekac na pierwsza wizyte 5 miesiecy do tego czasu sie wykoncze!
Nie mam ochoty na nic siedze w domu i mysle o tym co ze soba zrobic?
Jak sobie pomoc?Wstaje rano patrze sie na swiat i nic nie widze!Zadnej motywacji do niczego.Normalnie powinnam posprzatac cos ugotowac zajac sie sportem bo mam nadwage i cieszyc sie ze jest ladna pogoda i wyjsc z pieskami na dlugi spacer (bo mam dwa) a ja ide o 11,00 do lozka na 3 godziny.Naciagam koc na glowe i jestem szczesliwa ze mnie nikt nie widzi i moge odejsc w snie od swoich problemow.Szukam pomocy!! Pomozcie!! Pozdrawiam Maggie
Maggie

przez inez3 22 cze 2007, 18:43
witaj maggie0206! glowa do gory, bedzie lepiej. a moze sprobuj poszukac jakiegos innego psychologa? a co do zajecia to mysle, ze wysilek fizyczny i pieski bardzo by ci pomogly. wiem, ze jest trudno, ale czasem trzeba sie do czegos zmusic. pozdrawiam

przez Amy Lee 22 cze 2007, 22:56
Witam i pozdrawiam cieplutko!

Mam nadzieję, że forum pomoże ci znaleźć odpowiedzi na twoje pytania.

A na razie... jak jest w Hamburgu? Tak pytam, bo to chyba bardzo niezwykłe miasto :smile:
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg