Witam wszystkich!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich!!

przez kamil_86 18 cze 2007, 16:18
Witam i pozdrawiam,
nie wiem juz gdzie zadac pytanie. Moj problem jest nastepujacy, przez ponad pol roku zylem w ciaglym stresie, tzn caly czas myslalem o penej sprawie, ze cos moze pojsc nie tak itd. Teraz wszytsko sie wyjasnilo i okazalo sie ze niepotrzebnie sie martwilem jednak pozostal pewien problem ktorego wczesniej nie mialem. Zaczely sie zawroty glowy, bole karku i stany leku i niepokoju. Boje sie ze moze to byc jakas choroba, ze cos mi sie stanie. Chciałbym pozbyc sie tego wszystkiego i zyc normalnie. Nie umiem juz cieszyc sie zyciem, tzn zaliczylem dosyc trudne egzaminy ale nie umiem sie z tego cieszyc. Mowie sobie ze bedzie wszystko dobrze ale jest jeszcze gorzej. Czy myslicie ze psycholog by mi pomogl?? Sam nie dam rady... Czy te zawroty w konu mi przejda?? Mam nadzieje ze Ktos z Was mi pomoze.

przez kasieńka12 18 cze 2007, 16:29
Jeżeli sam doszedłeś do wniosku że wizyta u psychologa dobrze by Ci zrobiła to nie masz nad czy się zastanawiać :) poprostu się do Niego wybierz.
Myślę że ból który odczówasz może być spowodowany wcześniejszym strachem ale nie koniecznie musi on być prawdziwy. Czasami zdaża się że ból jest jedynie w Twojej psyhice...
Pozdawiam Cię serdecznie:*

przez anusia 18 cze 2007, 18:33
Witaj, dobrze, że trafiłeś na to forum, wspólnie będziemy Ci mogli pomóc. Według mnie, to są objawy nerwicy lękowej, mój przyjaciel ma podobne. Ale to nie jest jeszcze nic strasznego, pamiętaj najważniejsze są Twoje chęci i wiara, a dasz radę :smile:
Wykreślić ze Świata przyjaźń...to jakby zgasić słońce na niebie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasieńka12 18 cze 2007, 19:05
anusia napisał(a):Ale to nie jest jeszcze nic strasznego, pamiętaj najważniejsze są Twoje chęci i wiara, a dasz radę :smile:

Dokładnie :) WALCZ WALCZ WALCZ :) zawsze to powtarzam :)

przez inez3 18 cze 2007, 19:31
witaj kamil_86! tak jak moje poprzedniczki: do psychologa marsz :) a zobaczysz, ze szybciej ci przejdzie niz sie zaczelo. im szybcej tym lepiej.

pozdrawiam :P

przez kamil_86 18 cze 2007, 20:22
Witam raz jeszce,
dzieki, ze sie odezwaliscie :) udalo mi sie zalatwic wizyte na poczatek lipca, mam nadzieje ze psycholog pomoze bo dluzej nie dam rady. Gdyby nie ten dziwny ciagly lęk byloby ok :(
Ale czy to na pewno moze byc nerwica?? Czy kilka miesiecy stresy moglo do tego doprowadzic??

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:31 pm ]
Ale czy jestescie pewni ze z tego wyjde?? Wiem w 100% ze cala ta sytuacja przez ktora nabawilem sie tego wszystkiego jest wyjasniona i zadnych konsekwencji nie poniose to boje sie tego ze ona sie powtorzy i ze juz zawsze tak bede sie czul...
Czy nie zwariuje od tego albo co gorsza nic mi sie nie stanie?

przez kasieńka12 19 cze 2007, 00:49
kamil_86 napisał(a):Ale czy to na pewno moze byc nerwica?? Czy kilka miesiecy stresy moglo do tego doprowadzic??

hmmm... moim zdaniem bardzo możliwe że jest to nerwica...

kamil_86 napisał(a): [ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:31 pm ]
Ale czy jestescie pewni ze z tego wyjde?? Wiem w 100% ze cala ta sytuacja przez ktora nabawilem sie tego wszystkiego jest wyjasniona i zadnych konsekwencji nie poniose to boje sie tego ze ona sie powtorzy i ze juz zawsze tak bede sie czul...
Czy nie zwariuje od tego albo co gorsza nic mi sie nie stanie?

Jeżeli się nie poddasz i będziesz miał chęć do walki to napewno wygrasz :)
Jeżeli będziesz silny psychicznie to napewno uda Ci się z tego wyjść :)
Pozdrawiam :)

przez inez3 19 cze 2007, 08:57
kamil_86 - pewnie , ze sie uda. to tylko nerwy. oczywiscie potrzeba do tego pracy twojej wlasnej - o tym powie ci kazdy na tym forum. moze to troche potrwac, ale zobaczysz. ze sie uda! tylko musisz uwierzyc i walczyc!!!

przez kamil_86 19 cze 2007, 11:40
Dzieki Wam bardzo za te slowa otuchy. Postaram sie to pokonac, jak na razie jest ciezko, mysle ze psycholog i moja silna wola (ktorej niestety jeszcze nie mam) pomoga mi w tym.
Pozdrawiam

przez kasieńka12 19 cze 2007, 12:41
Jeżeli jesteś optymistycznie nastawiony na wizytę u psychologa to napewno Ci się uda :)

przez kamil_86 20 cze 2007, 11:55
Tak jestem :D Wierze ze mi pomoze, na razie herbaty uspokajajace ale ile w koncy mozna na tych ziolach. Pozdrawiam

przez kasieńka12 20 cze 2007, 19:06
jak się postarasz i będziesz dobrej myśli to miejmy nadzieję że już nie długo nie będą Ci potrzebne te herbatki :)
Pozdrawiam :)

przez Pstryk 20 cze 2007, 20:46
PTSD?
Ciężko z tym żyć, ale da się.
Witaj na forum.
Pozdrawiam
Pstryk

Sortuj wg