Ataki a Picie Alkocholu

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez bibi 14 lut 2006, 22:38
w takim razie ucz się dalej , bo widze że braki wiedzy masz spore :D:D:D (mówię o chorobie i postepowaniu z nią)
witaj na forum:D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez reirei 14 lut 2006, 22:58
Ja po dużym alkocholu mam ogromne napady agresji i nie wiem czy to ma związek z nerwicą
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez cicha woda 15 lut 2006, 23:20
Od kiedy biorę leki moje picie alkoholu ogranicza się do jednego piwa, więcej się boję.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 16 lut 2006, 10:14
chyba trzeba przenieść temat :D
kurcze , a ja nie mam tej mocy!!
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

alkochol

przez kukubara 16 lut 2006, 10:18
ja nawet gdy sie dobrze czulam przez ostatnie 8 lat balam sie piwa napic bez zadnych lekow bylam ale stracha mialam zawsze przezylam kilka kacow i zawsze bylo paskudnie

przez pawelek nie dam sie!!! 17 lut 2006, 13:58
Skad ja to znam .

U mnie nerwica zaczela sie wlasnie od alkoholu i nasila sie wlasnie na kacu . Co spowodowalo ze unikam go jak ognia. Niestety czas imprez i picia do rana juz raczej nie wroci ....... ehhh zostaly fajki 8)
... slaves with white collars. Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need ...

przez Aniolek_74 23 lut 2006, 14:35
Panicznie sie boję alkoholu i rzadko kiedy pozwalam sobie na wypicie czegokolwiek. Ale ostatnio byliśmy na ślubie i wypiłam kilka kieliszków likieru, plus tance, plus jedzenie, zabawa i z zdziwieniem doszłam do wniosku, że ten alkohol nie jest taki straszny jak to sobie wmówiłam.

przez LINA 23 lut 2006, 14:46
Witaj Aniołku_74.
Ja mam to samo. bardzo się boję wypić ( a przyznam szczerze, że czasami mam ogromną ochotę upić się tak, że... bo już mnie wszystko wkurza). Ale jak to zrobić: jak wypiję kieliszeczek to zaraz robi mi się gorąco i tego właśnie zaczynam się bać. Być może to jest ten strach przed wypiciem, który mnie paraliżuje. Być może masz rację, że nie jest to takie strszne jak sobie wmawiam.
Pozdrawiam

Sortuj wg