cześć wszystkim!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czeœć wszystkim!

przez cicha woda 12 wrz 2005, 12:44
Na nerwicę lękowš choruję ponad rok. O istnieniu tej choroby dowiedziałam się właœnie przez internet. Chętnie podzielę się moimi nieciekawymi przeżyciami z innymi i dowiem się jak sobie radzicie z lękami. Zaznaczam że nie biorę żadnych leków, chciałabym wyleczyć się przez pozytywne myœlenie i rozmowy z innymi. Z moich bliskich nikt nie wie o mojej chorobie, dlatego chciałabym tutaj poznać osoby z którymi mogłabym szczerze porozmawiać. Może razem znajdziemy jakieœ wyjœcie? Zachęcam do pisania i rozmowy. Pozdrawiam!
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

re cicha woda

przez skorpius 12 wrz 2005, 13:28
czeœć, ja niestety biorę leki po których jest ok, lęki ustępujš...choruję już dwa lata i tak jak każdy z nas już dużo wiem o nerwicy, niestety nie zawsze da się jš wypędzić przy pomocy rozmowy..

przez Gość 15 wrz 2005, 10:08
Witam!!! ja na nerwice lekowa choruje 6 mcy. Na razie nie biore tabletek i chodze na psychoterapie, jednak objawy sš dla mnie bardzo uciażliwe, a psychoterapia jak narazie sprawia, ze denerwuje sie przed kazdym spotkaniem z psychologiem. Mam nadzieje, ze to sie zmieni. Moi bliscy wiedza o chorobie, ale jakoœc trudno im to zrozumieć. Mam nadzieje, ze objawy nie beda sie dalej poglebiac i jakos z tego wyjde!!!!
Gość

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maja111 15 wrz 2005, 10:08
ta wyzej to ja

Sortuj wg