witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez ada01 31 maja 2007, 19:32
witam serdecznie
mam 23 lata. nie stwierdzono u mnie nerwicy, ale patrzac po objawach to chyba to... Nasiliła sie w marcu, po powrocie z wakacji... stres na uczelni, nieprzychylne spojrzenia wspollokatorki, Kochanie bardzo daleko, znajomi pograzeni w swoich sprawach, no i ataki... rodzinny dal cos na uspokojenie (siostra poszla) i wszystko bylo prawie pieknie, jakos doszlam do siebie, bylo mi dobrze, moglam odpusic, a potem lek sie skonczyl. cale szczescie znowu mialam 3 tyg wolnego. ale w polowie trzeciego tygodnia wiedzialam, ze musze do szkoly wrocic i znowu nocne ataki - lzy i bezsennosc. wrocilam do szkoly i od razu cos na uspokojenie. nawet dobrze dzialalo, codziennie zaliczenia i egz jakos bez wiekszych nerwow znioslam. do dzis... chyba sie juz ta nauka zmeczylam i tesknie do domu. napisalam tu, zeby sie wygadac, bo znowu mi smutno i samotnie... a jak poczytalam to forum to mi sie tak cieplej na sercu zrobilo... :)

przez maiev 31 maja 2007, 19:44
Witaj ada01!! ;)
Pisz, pisz i wyrzucaj z siebie to co trzeba, jeśli Ci to pomaga. I już - uśmiechnij się! :mrgreen: :smile:
"I need a new version of me..."

pytanie

przez magda17 31 maja 2007, 20:28
witam bardzo serdecznie chcialabym sie podzielic z wami moim problemem i poprosic o rade stwierdzono u mnie silno nerwice zadko wychodze na dwur i brak mi apetytu mieszkam na wsi i muj problem to moi sasiedzi jak tylko mnie zobacza to odrazu komentarze jak ty marnie wygladasz jak ty zmizernialas itd tak mnie to doluje ze wracam do domu i ciagle patrze w lusterko i tylko sie zamartwiam bardzo prosze poradzcie jakto zniesc pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ada01 31 maja 2007, 22:58
magda17 ja tez jestem tu nowa... i z tego co juz sie doczytalam, to bardzo pomaga pisanie tutaj :smile: mi juz pierwszy post pomogl :D pisz ile sie da, zawsze mozesz liczyc na dobre slowo ze strony forumowiczow. a tym, co sasiedzi mowia to tak mocno sie nie przejmuj, jak tylko sie lepiej zaczniesz czuc (a to juz wkrotce - uwierz mi :smile: ) to i usmiech ci na buzke wroci... sasiedzi jak sasiedzi - wscibskie to to, a to Twoje zycie i niech pozwol im w nim rzadzic....
alem sie rozpisala... :oops:
3maj sie mooooooocno, bedzie dobrze, zobaczysz, odrobine cierpliwosci :smile:

przez gusia 31 maja 2007, 23:05
Witajcie dziewczyny ;)
Sąsiadów olac...pisac ,wywalac co złe,mam nadzieję że choc troszkę pomoże i tego życzę .
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez GRACJA 31 maja 2007, 23:29
Witajcaie Ada i Magda. Sąsiadów trzeba trzymać na dystans. Mowią i będą mówić. Ludzie lubią interesować się innymi, jest wtedy temat do pogadania. Jak Cię jeszcze raz zaczepią to poprostu odpowiedz - tak wiem, trochę schudłam ale mnie to nie przeszkadza. Od razu dadzą Ci spokój. Myśl o sobie a o nich zapomnij bo to tylko wścibska ciekawość.
Bądź dobrej myśli, wszystko się ułoży. Mam nadzieję że leczysz jakoś tę nerwicę. Musisz dojśc do siebie czego Ci życze z całego serca. Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez Mona75 01 cze 2007, 01:13
Witajcie na grupowej terapii :lol:

przez dominika75 01 cze 2007, 11:29
Witam dziewczyny!

Sortuj wg