Witam-nowa nie tylko na forum

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam-nowa nie tylko na forum

przez albana 29 maja 2007, 11:18
Czytam wasze posty i wiele z ich tresci znajduje u siebie,ale...
Nie wiem jak to ujac ,ale ze mna jest inaczej i nie wiem czy to dobrze czy żle . Wyjasnie- mam 20 lat jestem jedynaczka , studiuje ,pracuje ,tancze gram na 2 instrumentach ,dla znajomych jestem obrazem radości. Wielu ludzi przychodzi do mnie po wsparcie i je otrzymuje. Dla ludzi jestm usmiechnieta i zyczliwa. Gorzej gdy jestem sama i moge pozwolic by ta ,,maska opadła" Ujmę to w skrócie- 4 razy swiadome trucie sie antybiotykami, w 4 klasie szkoly podstawowej sie powiesilam, ale żyrandol puścił.Potem były tylko okaleczenia i 1 ptóba podciecia żyl. Mam mysli samobójcze, sni mi się to -fantazjuje na ten temat, mam wrazenie ze przeszkadzam, jestem grubai brzydka, nikt mnie nie kocha-taki jest mój obraz prawdziwy ,dla znajomych przeistaczam się w silną ,spontaniczną i znajaca swoja wartośc kobiete. Co ze mna jest nie ta??? POMOCY!!!!!!!!Do lekarza nie pojde bo mam znanych rodziców a nie chce im klopotów narobic

przez Róża 29 maja 2007, 11:24
albana-a pomyśl jakich im kłopotów narobisz,jak ci się uda zrobić sobie krzywdę?Szoruj do lekarza i to jak najszybciej.Nikt nie musi o tym wiedzieć z zewnątrz,a nie wierzę,że ludzie sławni nie cierpią na żadne fobie czy depresje.Są na takie stany o wiele bardziej narażeni niż my szaraczkowie.Może rodzice właśnie mogliby ci pomóc,tylko szczerze porozmawiaj.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez muszla 29 maja 2007, 12:26
Jestem w szoku, ze twoi rodzice tego do tej pory nie nic zuwazyli! A moze zbywaja twoj problem.
Moze ty w nich nie wierzysz? Musisz z nimi porozmawiac, bo samej bedzie ci trudno przez to przejsc. Moja rodzina, w tym tez moi rodzice staneli na wysokosci zadania, w momencie kiedy tej pomocy potrzebowalam.
Osobnym problemem jest powiedzenie o tak bolesnych sprawach. Nie boj sie tego zrobic, a efekt moze cie zaskoczyc na plus.
Trzymam za ciebie kciuki,
muszla
wytrwam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez albana 29 maja 2007, 12:36
Rodzice nie pomogą ,jak sie otrułam i było źle to pomógł mi tata, mam tylko popatrzyła i powiedziała ,ze jestem niedojzała i sie mnie wstydzi.Jak zobaczyła ślady n po cięciach na nadgarstkach to dostalam w twarz. Jak usiadłam i zaczęlam wyjasniac ze jest mi źle to nazwala mnie chisteryczka i że ja to mam raj na ziemi to inni maja gorzej i nie narzekaja.Wiem ,że tu mama ma rację ,ale nic nie poradze ,że nie umiem sobie poradzić i pomalutku mam dość nawet nie potrafie wejśc w związek bo boje sie odrzucenia i tego ze moge sie potem nie podnieść. Ale czy naprawde jest potrzebna az wizyta u lekarza?

przez Lusi 29 maja 2007, 12:47
Wizyta u lekarza jest jak najbardziej potrzebna a nawet konieczna. Z tego co piszesz wnioskuje, że sama sobie nie poradzisz, w dodatku nie masz wsparcia.
Żal mi Twoich rodziców, że są tacy nieczuli.

PS. Witaj na forum.
ExModerator

przez 331ania 29 maja 2007, 17:10
albana konieczna jest wizyta u psychologa :-|
ExModerator

przez qlka 31 maja 2007, 12:50
Witaj albana!
Z tego co piszesz masz poważne problemy i bez wizyty u psychologa/psychiatry raczej się nie obejdzie! Nie czekaj na cud, Twoje problemy same nie miną niestety. Przykro mi, że nie masz wsparcia w rodzicach, ale oni za Ciebie życia nie przeżyją, sama musisz o nie walczyć!!! albana, gdybyś zachorowała na nerki też wstydziłabyś się pójść do lekarza?? Twoja choroba jest taka sama jak każda inna i musisz iść do specjalisty, bo im dłużej będziesz zwlekać tym gorzej. Walcz o siebie,a gdy tylko będziesz potrzebowała wsparcia możesz na nas liczyć!Pamiętaj nie jesteś sama, weź się za siebie! Powodzenia!
" Zblaknie twój fantastyczny świat, zamrą, uwiędną twoje marzenia i osypią się jak żółte liście z drzew..."

Sortuj wg