moja historia ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

moja historia ;)

przez lateralus 08 lut 2006, 17:04
witam wszystkich, dobrze że tu trafiłem - czytajc to wszystko dochodzę coraz bardziej do wniosku że nic mi nie jest i dam radę :)

moja 'przygoda' z dolegliwościami nerwicowymi zaczęła się chyba dawno, chociaż zdałem sobie z tego sprawe dopiero 3 miesiące temu. odkąd pamiętam miałem paniczny lęk przed ciężkimi chorobami, pamiętam kiedy jako parolatek miałem obawę przed chorobą serca... oczywiście nieuzasadnioną.

właśnie 3 miesiące temu zaczęło się, w szkole (chodzę do LO) poczułem atak duszności, jakby ktoś naciskał mi na przeponę, do tego doszły kłucia w obrębie nadbrzusza i klatki piersiowej. oczywiście od razu przeszperałem google w poszukiwaniu chorób o takich objawach i (jak się później okazało) ubzdurałem sobie chorobę serca. dostałem skierowanie na ekg na którym wszyły jakieś nieprawidłowości, efekt spotęgowała nieroztropna conajmniej kobieta która zaczęła mi mówić na temat tych nieprawidłowości w trakcie badania. wynik ekg został skonsultowany z panią kardiolog i okazało się że nic mi nie jest, mam brać magnez i żyć normalnie.

przeszło, coprawda odbijało mi się często, żołądek skakał w sytuacjach stresowych, ale nie zwracałem na to uwagi i było ok.

2 tygodnie temu miałem problemy jelitowe. ubzdurałem sobie zapalenie wyrostka robaczkowego, raka jelita grubego i tym podobne nonsensy. jednak sugestia była tak mocna że odczuwałem kłucie w podbrzuszu i dziwne napięcie w pachwinie które potem przeniosło się na łydkę. potem doszło drętwienie prawej ręki, w końcu to przeszło. ale zaczęły mi drętwieć dwa palce u lewej ręki (paranoja). miałem wrażenie utraty czucia w palcach i słynnego matrixa.

oczywiście wszystko przeszło, ale przeniosło się na głowę. mam wrażenia uciskania żył, pulsowania w głowie, dziwne zaburzenie widzenia (niby wszystko widze ale jednak wrażenie jest jakby coś było nie tak). miałem podstawowe badania, glukoza we krwi jest na dobrym poziomie, jutro dostanę wybiki OB i hormonów tarczycy. i założę sięże będą w normie lub conajwyżej mam lekką nadczynność tarczycy (charakterystyczną u mnie w rodzinie) a bóle głowy to po prostu zapalenie zatok i trochę skrzywiony kręgosłup szyjny...

ogólnie staram sie nie dać zwariować
czego sobie i państwu życzę ;)
"(...) Którędy strach przeszedł, tam nie ma nic. Jestem tylko ja."

Frank Herbert "Diuna"

przez innge 08 lut 2006, 17:25
witamy z twoja historia... w naszej... i naszych nerwo-...bolach :roll:
:D witamy :)
...a ty... badz... ze mna..., ktory jestes...,
zanim splosze cie mych powiek... zlym... szelestem...

przez Tygryska 08 lut 2006, 17:28
Witamy, witamy.
Trzymaj sie ciepło.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KOREK 08 lut 2006, 18:03
Dzien dobry bardzo... :D

przez atrucha 08 lut 2006, 19:14
Hi! :)
Przyjaciel forum

przez paula 08 lut 2006, 19:24
Witaj! Masz rację, nie dajmy sie zwariować!!! :lol:

przez bibi 08 lut 2006, 21:15
lateralus witaj :D
to musisz miec niezłą wyobraźnię jak potrafiłeś sobie tyle chorób wmówic :D zupełnie tak jak ja :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez drań 08 lut 2006, 22:27
Witam Cię :)
ExModerator

przez cicha woda 08 lut 2006, 23:15
Witaj na forum lateralus!
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

Sortuj wg