Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez macias 13 maja 2007, 20:00
Witam, odnalazłem to formu niedawno - to mój pierwszy post. Mam 25 lat od kilku lat choruje na nerwice i depresje jakby tego było mkało jestem jeszcze uzalezniony od leków psychotoropowych i alkoholu uzaleznienei krzyzowe. Nie wiem co mogę napisac. Chicałbym powiedzieć ze nie daje rady, od kilku tygodni po 4 latach trzeźwości wrociłem do uzależnienia mam równiez nawrot depresji. Nie razdzę sobie kompletnie mysli samobujcze, samotnośc przybija mnie to jak holrea\. Od kilku dni biorę leki antydepresyjne XETANOR 20mg ., Jedyny rezultat jak dotąd to ból głowy, nudności i zawroty. dobija mnie to nie umię sie pogodzić z tym że to mnie spotkało,l że znowu muszę z tym walczyć. K..... dlaczego jak to zaakceptować. Czuję sie jak wariat wśród ludzi, nie rozumię depresji, nie umię z nią zyć, a ona ciągle ze mną wygrywa. Nie radze sobie z prsotymi czybnnościami rzeczy ktore robie od lat sparwiaja mi porblemy. Co mam robic dalej jak z tym zyci bo juz nei moge.
Ucisk rodzi wytrwałość, wytrwałość wypróbowaną cnotę, cnota nadzieję, a nadzieja nogdy zawieść nie może

przez 331ania 13 maja 2007, 20:30
macias witaj wsród nas:)tu znajdziesz zrozumienie więc nie martw się i czuj się tu dobrze.Wygadaj się do woli i podziel swoimi problemami a my postaramy się pomóc na tyle na ile będzie to w naszej mocy ;)
ExModerator

przez Mona75 13 maja 2007, 22:07
Witaj. postaramy się Ci pomóc, ale nie możesz się poddawać. Wiem że to banał, ale kiedyś w końcu będzie dobrze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Powitanie.

przez Gepard 13 maja 2007, 22:13
Witaj na forum macias !
Z nami na pewno będzie ci raźniej.
Pozdrawiam.
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

przez macias 14 maja 2007, 06:54
Dzieki za miłe i ciepłe słowas, ja tez mam taka nadzieje choc nei jeste to łatwe. Zaczoł sie kolejny tydfzien wiec 8 godzin w pracy i już mi sie nie chce odezwe sie poźnym popołudniem jak wroce do domu
Ucisk rodzi wytrwałość, wytrwałość wypróbowaną cnotę, cnota nadzieję, a nadzieja nogdy zawieść nie może

przez Mona75 14 maja 2007, 08:31
Pomyśl że to tylko 8 godzin, a kiedyś czeka Cię zsłużona emerytura :lol:

przez Ramanujan 14 maja 2007, 20:03
Witaj macias ;)
Ramanujan

przez Marla_30g 14 maja 2007, 20:09
Witaj macias na naszym forum... :smile:

Sortuj wg