czesc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czesc

przez e123456 12 maja 2007, 15:53
Może pobędę z Wami tu trochę, nie wiem. Choruję na depresję od 3 lat, rok temu było już jako tako. A teraz znowu żle. Chodzę (pierwszy raz) na oddział dzienny szpitala. Muszę jeszcze pożyć chociaż 2 lata, dla syna. Nie wiem, czy dam radę. Szukam jakiegoś punktu zaczepienia aby znaleźć choć odrobinę sensu, ale nadal czarno jak w grobie.

przez Róża 12 maja 2007, 16:29
e123456-witaj wśród nas i nie rezygnuj z siebie.Nie dwa lata tylko wiele,wiele szczęśliwych lat-tego z serca ci życzę.Bądź z nami jak najczęściej,to jest bardzo przyjazne forum,na pewno poczujesz się lepiej.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez KawaNadMorzem 12 maja 2007, 16:35
e123456 witaj
Nie poddawaj się nie warto ! Może to łatwiej powiedzieć niż zrobić ale warto spróbować. Jesteśmy z Tobą.
~`nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mona75 12 maja 2007, 20:02
Witaj. Rozumiem że chcesz żyć dla syna, ale spróbuj też żyć dla siebie. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa. Walcz dla Was obojga. Powodzenia

przez e123456 12 maja 2007, 20:02
Moja lekarka nakłaniała mnie wczoraj na odział całodobowy, ale nie chcę, boję się, nigdy nie byłam. Z drugiej strony znajoma w styczniu powiesiła się, była zamożna, ładna, miała rodzinę, bogate życie towarzyskie, sporty ekstremalne i wszystko sie zawaliło, nie męczy się już.
Dieki, że mam od Was parę słów. Boże jaki cięzki dziś dzień.

przez Mona75 12 maja 2007, 20:05
może z tym oddziałem to warto spróbować?

Powitanie.

przez Gepard 12 maja 2007, 20:36
Witaj w naszym gronie e123456 !
Każdy z nas niesie na plecach jakiś krzyż.
Jest ciężko ale warto walczyc dla siebie i najbliższych.
Niektórzy nie dźwigają tego krzyża sami a więc jest im nieco lżej.
Warto by było aby i do ciebie ktoś wyciągnął rękę.
Tutaj na pewno możesz liczyć na pomoc.
Razem zawsze łatwiej.
Życzę dużo siły i powodzenia.
Nie poddawaj się !
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

przez gusia 12 maja 2007, 21:00
Witaj miło :P
Niepoddawaj się,chocby dla syna.
Wiem ,niejest łatwo ,ale masz dla kogo życ..
Pozdrawiam ciepło
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez e123456 13 maja 2007, 11:47
Czekam na deszcz, słonce mnie dobija. gdzie i jak szukać jakiegoś punktu zaczepienia w tej lawinie bezsensu. Nie wiem.. może synowi (17lat) bardziej przeszkadzam swoim depresyjnym stanem i wolałby byc sam. Moze juz poradzil by sobie. chcialabym aby mial juz chociaż 20 lat. Jestem bardzo samotna i zdruzgotana.

przez cinnamon_inspiration 13 maja 2007, 11:55
Badania wykazaly, ze osoby, ktore przezyly traume, bo wyjsciu z dolka sa bardziej szczesliwe niz byly wczesniej. Moze warto poczekac? Przestan myslec o smierci, chcesz zniszczyć życie Twojego syna?

Powiedz mi szczerze, jak zapelniasz swoj czas?

przez e123456 13 maja 2007, 12:04
Czytam tu dużo o Was, nie dopisuję sie , bo nie mam siły na pocieszenia innych a dołować ich nie chcę, Ale mam jedną radę nie doprowadzajcie sie do stanu, gdy jest już wszysko jedno, gdy nie chce sie wstać z łóżka, gadać z kimkolwiek, nawet mycie się to za duży wysiłek.
Jak tylko czujecie, że coś nie tak to bez wstydu od razu lećcie do lekarza, natychmiast. Ja jestem na dnie a teraz tylko cud może mnie uratowac. Zbieram tabletki i liczę (a jednak) na cud.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:17 pm ]
Ja chyba nigdy nie byłam szczęśliwa. Dziś lęże, płaczę, jutro szpital, robię trochę na drutach, aha wstawiłam rosół, niech sie gotuje, syn poszedł na rower, będzie za 3 godziny,chce isc na architekturę, włosów nie myłam 3 tygodnie, muszę umyć, ale teraz sobie trochę poleżę. Cinnamon moje zejście może być wyzwoleniem dla syna. Ma coraz więcej swojego życia i to dobrze.

przez Róża 13 maja 2007, 18:27
e123456zmiłuj się,czy ty wiesz o czym mówisz?Zrobisz dziecku potworną krzywdę.Czy chcesz koniecznie,żeby wylądował tu wśród nas??Nawet nie myśl o takich rzeczach i wywal te tabletki do kibla najlepiej.Nie wolno ci tak myśleć!!Synowi nikt i nic nie jest w stanie zastąpić matki!!A teraz sobie dobrze przemysl,o czym ty myślisz,i postaw się na miejscu swojego dziecka.I co?Jakie wnioski?Pyta cię o to matka dwóch chłopców w wieku twojego syna,chora od wielu,wielu lat na nerwicę,depresję i natręctwa.Pomysl i odpisz,ok?
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez 331ania 13 maja 2007, 18:36
e123456 witaj.Niedawno zakończyłam pobyt dzienny w szpitalu,więc wiem że jeśli dopiero zaczynasz tam chodzić to trochę czasu upłynie zanim się lepiej poczujesz.Jeśli lekarz radzi pójść na oddział całdobowy to pewnie obawia się o Twoje życie? :( czy masz zamiar coś sobie zrobić?i czy jest to spowodowane stanem w jakim się znajdujesz czy też chęcią odciążenia bliskich by już nie patrzyli jak się męczysz i by nie musieli przeżywać tego z Toba?napisz mi bo to ważne kochana:)Ściskam Cie i cieszę sie bardzo mocno że tu do nas dotarłaś:)
ExModerator

przez e123456 13 maja 2007, 18:58
Nie chcę obciążąć nikogo. Nie widzę żadnego sensu i dziwi mnie okropnie,ze inni ludzie , choćby ci których spotykam na ulicy widzą jakiś sens istnienia. Synnowi jest też nielekko. Syn mnie prosi ł o jeszcze chociaż dwa lata. Dlatego zdecydowałam się na szpital. Jeżeli pogorszy mi się jeszcze bardziej to obiecuję wam i obiecałam mojej lekarce, ze pójdę do kochanówki. Teraz na zmianę to leżę to robię na drutach. Czytam wszystko co piszecie mnie i innym też. dziiekuje Waamm.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:01 pm ]
Róza masz dwóch synów, to pewnie wzajemnie się wspierają. Dziś jest beznadziejny dzień, jutro idę do szpitala. Róża napisz mi coś. Jak sobie dajesz radę, gdy jest najtrudniej.

Sortuj wg