witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez smuteczek 08 maja 2007, 18:29
Witam serdecznie, właśnie od dzisiaj jestemz Wami, i oczywiście ze ... swoją depresją, która nie odpuszcza już drugi rok... ale pozostała we mnie jeszcze jakieś odrobinka nadziei... chociaż czasami i ją tracę, ale wszyscy na tym forum pewnie wiedzą jak to jest. Dzisiaj miałam jakiś szczególny "dołek", ale już jest troszkę lepiej...
Pozdrawiam serdecznie
Smuteczek
Smuteczek

przez KawaNadMorzem 08 maja 2007, 18:50
Witaj :roll: :lol:
~`nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda...

Powitanie.

przez Gepard 08 maja 2007, 20:04
Witaj smuteczku na forum !
Mówią że nadzieja jest matką głupich, ale to tylko takie powiedzonko.
Nadzieję trzeba mieć zawsze i nie załamuj się.
Na pewno nadejdą i dla ciebie jeszcze lepsze dni iwypędzisz
tę chorobę z twojego życia.
Napisz coś więcej na temat twojej depresji.
Może bę dziemy mogli na ten temat więcej porozmawiać.
Pozdrawiam i życzę samych ,,słonecznych dni'' w życiu.
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 08 maja 2007, 21:09
Smuteczku jesteśmy z Tobą!
Witaj na Forum.
Pozdrawiam
Pstryk

przez smuteczek 08 maja 2007, 21:25
Cieszę się, że zostałam tak miło powitana. Dzieki serdeczne. Depresję leczę już ponad 2 lata, najpierw miałam kłopoty natury osobistej, więc łatwiej mi było zrozumieć jej przyczynę, ale teraz, kiedy w moim życiu nareszcie znowu się układa, ja nie umiem poradzić sobie z sobą; mam lęki przed "jutrem", zwiazane z praca, czasami nic mi się nie chcę, i jeszcze te wszystkie "symptomy somatyczne" (kołatania serca, "klucha w gardle", ...); brałam rexetin - bez skutku, potem anafranil - ostrzegam wszystkich, przed tym lekiem (coś strasznego!!!!), a później prawie rok - lexapro - i po tym leku rzeczywiście było dużo lepiej, ale tylko przez jakiś czas, niestety krótki...(we wrześniu go odstawiłam ubiegłego roku); a teraz od miesiąca biorę zoloft i narazie nie czuję się lepiej, jeszcze na noc xanax, ale jakoś też mi nie pomaga; i tyle o historii... mojego smutku; czasami jest tak ciężko....
Smuteczek

przez Pstryk 09 maja 2007, 19:12
Smuteczku, Twoja historia jest mi bardzo bliska. Można powiedzieć, że dwa lata temu wyleczyłam się i moje życie, tak jak Twoje, od tamtej pory układa się coraz lepiej, niestety ja radzę sobie coraz gorzej.
Myślę, że zbyt dużo uwagi poświęcasz lekom. Owszem, odpowiednie leki są bardzo ważne i pomocne, ale są też inne - równie istotne - sposoby dążenia do pomocy sobie.
Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, którą poruszyłaś w poście, a mianowicie Twoje ostrzeżenie przez lekiem Anafralin. Napisz coś więcej proszę na ten temat. Jakieś dwa miesiące temu zaczęłam go stosować i mam mieszane uczucia co do tego leku.
Pstryk

przez smuteczek 09 maja 2007, 21:34
Bethi, wysłałam Tobie pw, mam nadzieję, że ją dostaniesz, pozdrawiam
Smuteczek

przez Mona75 10 maja 2007, 10:57
Fajnie że tu trfiłaś, mam nadzieję że chociaż troszkę Ci pomożemy. No i jesteśmy z Tobą

przez smuteczek 10 maja 2007, 13:43
I z tego sie właśnie cieszę, cieplutko WSZYSTKICH POZDRAWIAM!!!!!!!! ale dzisiaj mam dołek....
Smuteczek

przez maiev 11 maja 2007, 14:59
Witaj! :smile: Mam nadzieję że dzisiaj juz nie masz dołka. :smile:
"I need a new version of me..."

przez smuteczek 11 maja 2007, 19:44
Witaj maiev, dzisiaj jest już lepiej, chociaż mogłoby być jeszcze lepiej. Tobie również życzę dobrego samopoczucia! Pozdrawiam serdecznie
Smuteczek

Sortuj wg