CZy moze ktos z USA badz Kanady?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

CZy moze ktos z USA badz Kanady?

przez happy_woman 07 maja 2007, 00:10
Witam wszystkich. Jak w temacie ,szukam bratnich dusz z Ameryki Polnocnej w ktorej mieszkam od 6 lat.Mam 33 lata i szczesliwa rodzine. Ogolenie jestem osoba pogodna i radonsa z tad tez nick happy_woman. Niestety nerwica z ktora borykam sie od 10 lat zatrowa mi zycie i czasami mam ochote napisac raczej unhappy jak happy :( .Napiszcie jesli mieszkacie gdzies w moich stronach. Pozdrawiam

przez Pstryk 07 maja 2007, 22:10
Witaj Happy_Woman
nie wiem czy ktoś jest z Twoich okolic, ja jestem z Tobą pomimo że tak daleko i zawsze możesz liczyć na moje wsparcie z "Starego Kontynentu".
Pozdrawiam cieplutko
Pstryk

przez whitebaby 08 maja 2007, 00:11
ja wiekszosc czasu spedzam na starym kontynecie:) ale ostatnie wakacje + dadatkowe 2 miesiace spedzilam w USA wiec lacze sie z toba i wspieram cie w walce z ta niewdziecznica :?
A w jakim stanie mieszkasz???
LIVE IS FULL OF COMPROMISES:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez happy_woman 08 maja 2007, 00:52
DZiekuje za mile slowa :smile: Mieszkam w stanie IL. Bethi widze ze Ty z Bielska jestes, czesto jezdzilam na zakupy wlasnie tam .Zawsze bardzo podobalo mi sie Bielsko,takie miasto na "czasie". Ah bo jeszcze sie rozplacze z tesknoty. :cry: Pozdrawiam serdecznie.

przez Pstryk 08 maja 2007, 20:45
Happy_Woman, wiem co masz na myśli, mieszkałam swego czasu za granicą. Nie jestem żadną patriotką, nie mam swojego miejsca na świecie, ale w Polsce się wychowałam i gdziekolwiek byłam, gdy było mi ciężko i smutno, sercem wracałam do Polski. Tak, Bielsko jest piękne. Po latach to doceniłam. Zastanawiam się Kochana, jak to się stało, że jesteś tak daleko? Czy to jest powodem Twoich problemów?
Pstryk

przez happy_woman 09 maja 2007, 14:35
Hej Bethi. Moja choroba spowodowana byla braniem sterydow 4 miesiace po urodzeniu dziecka.Musialam brac sterydy przez 2 lata w konskiej dawce. Odwiedzilam dziesiatki lekarzy i zaden nie powiedzial mi ze powinnam udac sie do psychiatry. Dopiero niedawno jeden madry lekarz po zrobieniu mi badan powiedzil ze musze isc do specjalisty. NO i tak dopiero po 10 lat zaczelam sie leczyc. A Stany bardzo lubie i na dzien dzisiejszy wiem ze tu jest moje miejsce. W Polsce mam rodzicow i siostre i tesknie za nimi. Na szczescie juz za miesiac moja siostra przylatuje z dziecmi. Nie widzialysmy sie 6 lat ( to moja siostra blizniaczka). .... Ale do Bielska na zakupy bardzo chetnie bym sie wybrala :D Pozdrawiam

przez shadow_no 09 maja 2007, 14:42
Witam,
pamiętam, że było kilka osób z USA i kilkanaście z UK, mam nadzieję, że ich odnajdziesz. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg