witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez scrat 24 lip 2007, 04:10
whisky_bottle napisał(a):czy to się kiedyś skończy?

To zależy tylko od ciebie. Wiem, łatwo mówić... Ale nikt nie mówił że życie będzie proste. A szkoda.
Przyjaciel forum

przez suavemente_besame 24 lip 2007, 09:32
witaj whisky_bottle
tez staram sie nie zawalic teraz szkoly ... jestem w klasie maturalnej ale przez moja nerwice i depresje nie radze sobie. moja klasa i nauczyciele tez nie sa zbyt wyrozumiali .... dobijaja mnie tylko i mi dogryzaja.

whisky_bottle napisał(a):właściwie nie nurtują mnie żadne pytania
po prostu czasami nie mam do kogo się odezwać albo bardziej: przeszkadza mi to, że nikt nie odzywa się do mnie

ja osobiscie przyszlam tu aby znalezc ludzi takich jak ja.... stracilam przyjaciol [o ile kiedykolwiek tak naprawde ich mialam]. teraz staram sie chociaz z kims porozmawiac,kto mnie nie wysmieje. tu przynajmniej czlowiek nie czuje sie taki samotny. Tez zadaje sonie pytanie czy to sie kiedys skonczy.... i nie potrafie ci odpowiedziec :cry:
suavemente_besame

przez inez3 24 lip 2007, 10:13
whisky_bottle czy to ma sens? pogadaj z ludzmi z forum a zobaczysz, ze kazdy tu znalazl cos dla siebie - podobny "schemat" zycia czy postepowania, rady, ktore pomogly, kogos poprostu do pogadania i wsparcia w ciezszych chwilach, kopniaka w tylek zeby wziac sie za siebie itp. tyle ludzi ile roznego rodzaju pomocy. musisz dowiedziec sie czego ty poszukujesz i wiem ze to tu znajdziesz...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 24 lip 2007, 17:57
suavemente_besame napisał(a):stracilam przyjaciol [o ile kiedykolwiek tak naprawde ich mialam].

Po co dzielić ludzi na znajomych i przyjaciół? Ja nikogo tak nie nazywam, z niektórymi jestem bliżej, z innymi dalej, jednym ufam bardziej a innym wcale... Ale nie formalizuję tego, po prostu jestem, tak jest prościej :)
Przyjaciel forum

przez Kesi123 24 lip 2007, 18:59
Cześć! jestem nowa na forum i nie bardzo wiem jak sie tutaj poruszać. może ktoś mnie uświadomi i poda parę wskazówek?będę wdzięczna :D Bardzo sie ciesze że trafiłam na to forum ponieważ bardzo dużo dały mi przeczytane tutaj wypowiedzi ludzi.Okazuje się że ie tylko ja mam takie problemy( z nerwicą czy może lepiej z emocjami). do tej pory myślałam że tylko ja się zmagam z takimi głupimi uczuciami które nagle nie wiadomo dlaczego ogarniają twój organizm. zastosowałam kilka wskazówek i już od razu jest poprawa NAPRAWDĘ. chciałabym od czasu do czasu z kimś porozmawiać ale tak jak tu juzx pisałam nie bardzo wiem jak sie poruszac.teraz tu mi cos wyskoczylo i pisze. niewiem czy to faktycznie gdzies dotrze? :?

Sortuj wg