Hello wszystkim :*

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hello wszystkim :*

przez anusia16 25 kwi 2007, 17:10
Jestem Ania mam 16 lat i od roku lecze się z depresji i lęków. Wszystko zaczelo się w 5 klasie postawówki na biwaku. Dostałam dziwny lek tak dziwnie się czułam krzyczałam, jakos wszystjko widziałąm i słyszałam ale wszystko wydawalo mi się takie dziewn, balam się czegoś itp, biegałam, po kilku minutach przeszło... juz wiecej mi ise to nie zdarzylo później aż do czasu... dopiero w 2 klasie gimnazjum idąc raz z koleżanką do jej domu tak samo się poczułam, bardzo krzyczałam byłam swiadoma tegoco robie, płakałam , byłam roztrzęsiona koleżanka mnie przytulała, nawet chiała cucić wodą ale ie pomogło. Zadzwoniła po rodziców i pojechałam do szpitala oczywiscie atak przeszedł po kilku minutach) zostałąm na badaniach czułam się słaba po wyjściu ze szpitala po kilku dniach wiec wróciłam tam, i tak sie zaczeło często mdlałam, popadłamw anemie ale krótką do czsu wyleczenia, potem znów wbył taki atak, psycholog mi nie pomógł, przeszłam bardzo duzo badań itp od badań na padaczke, serce, comiesięczne pobieranie krwi, tomografie głowy. Lecz nic. Pewna pani poradziła mojej mamie zabrac mnie do psychiatry dziecięcego... powód, ?? ciagle płakałam, ine chiałam już jeść, nigdzie nie wychiodziłam, bałam się isć do szkoły nawet bo bałąm sie że zemdleje, Psychiatra stwierdziła ze mam depresje pochorobową i lęki. Dostałam leki macloxil i co miesiac jezdze na kontrole do Olsztyna do mojej pani psychiatry ;) czuje się coraz lepiej . nie wiedziałam ze tyle osób ma taką nerwice , depresje i lęki... mam nadzieje ż ebęde mogła liczyć na waszą pomoc :*
Ania

przez Róża 25 kwi 2007, 19:12
Witaj Anusiu wśród nas.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Evelka 25 kwi 2007, 19:56
Czesc Anusia :D W grupie razniej , bo przynajmnie czlowiek nie ma poczucia ze jest sam ze swoim problemem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 25 kwi 2007, 20:39
Witaj na forum anusia :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez kacha18PK 25 kwi 2007, 21:41
Witam Cie serdecznie pewnie ze mozesz liczyc na nas postaramy sie Ci pomoc

Powitanie.

przez Gepard 25 kwi 2007, 22:05
Witam serdecznie na forum - Anusiu !
Jak widzisz,sporo osób boryka się z takim problemem jak twój.
Ale tutaj na pewno nie pozostaniesz bez pomocy i wsparcia.
Wracaj jak naszybciej do zdrowia. Pozdrawiam.
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

przez GRACJA 25 kwi 2007, 23:21
Witaj Anusia. Jesteś wśród swoich,
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

Sortuj wg