Delikatna kwestia

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Delikatna kwestia

przez liwang 24 kwi 2007, 17:24
Temat pewnie byl poruszany - ale nie moze ktos moglby podzielic sie wiedza / doswadczeniem.
Otóz - wyczytalam, że przy depresji, znika zainteresowanie seksem. Tak to tez wyglada w przypadku mojego chlopaka - jest bardzo czuły, widac ze mu zalezy na mnie, niemniej w pewnym momencie - nic. Jestesmy oboje troche po 30tce.
Teraz zaczyna brac effectin - czytalam ze jedna z konsekwencji moze byc kompletna utrata libido.
Czy to znaczy ze jestesmy skazani na platoniczny związek - no bo jesli po effectinie będzie jeszcze gorzej...
Co moglibyscie na ten temat powiedziec?
Pozdrawiam.

przez agapla 24 kwi 2007, 19:21
Trochę abstynencji jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

przez liwang 24 kwi 2007, 19:22
agapla napisał(a):Trochę abstynencji jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

co to znaczy trochę? Poł roku? Rok?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 24 kwi 2007, 19:29
chyba najważniejsze żeby wyszedł z depresji a sprawy łóżkowe powinny być w tym momencie odsunięte na bok .Ja wychodze z załozenia że prawdziwe uczucie wszystko przezwycięży :idea:

przez liwang 24 kwi 2007, 19:53
agapla napisał(a):chyba najważniejsze żeby wyszedł z depresji a sprawy łóżkowe powinny być w tym momencie odsunięte na bok .Ja wychodze z załozenia że prawdziwe uczucie wszystko przezwycięży :idea:

zgadzam się tylko:
1. nie wiem - popraw mnie jesli się mylę - depresja endogenna trwa cale zycie (tak mi tlumaczy moj chlopak)
2. skoro nie ma zainteresowania "miloscia fizyczna" zanim wzial leki a leki maja dodatkowo to zainteresownanie zmniejszac to czy
w ogole przyjdzie taki moment ze wszystko wroci do tzw. normy???

Moze niejasno to ujelam - jestem laikiem - chodzi mi o to czy w ogole moze byc taki moment ze mu wroci zainteresowanie takimi sprawami?

przez Aleksandra_27 24 kwi 2007, 22:39
liwang U mnie wraz z nadejściem nerwicy zanikła ochota na seks, również biorę Effectin i z tego co wiem zmniejsza on zainteresowanie seksem. Moim zdaniem jednak brak aktywności seksualnej spowodawany jest chorobą jaką jest nerwica. Zresztą mnie się wogóle nic nie chce i tylko wkółko coś mnie boli :cry:

przez cinnamon_inspiration 24 kwi 2007, 23:02
Ja mam ten sam problem, ale na szczęście nie mam chłopaka. Kiedyś miałam straszny temperament, teraz nawet myśleć mi się o tym nie chce. Czytałam zdawkowa wypowiedź seksuologa, ze "po odstawieniu leku libido powinno wzrosnac", a co zrobic na dzisiejszy dzien? Hmm, moze jakies afrodyzjaki? Wanilia, cynamon, cokolwiek?

przez gusia 24 kwi 2007, 23:13
A to ja może linka dam -tam troszku obszerniej ;)

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic. ... hlight=sex
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg