Witam wszystkich bardzo cieplutko !!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich bardzo cieplutko !!!

przez proreg 25 mar 2007, 14:13
Czytam to forum od pewnego czasu i chyba mysle , ze mam nerwice natrectw. Tzn. U mnie jest tak : Co chwile sprawdzam czy mam portfel, czy w portfelu jest karta kredytowa, w domu natomiast co chwile sprawdzam czy drzwi sa zamkniete, czy auto stoi kolo bloku, nieraz kilka razy wracam sie sprawdzic czy moie mieszkanie zostalo zamkniete, samochod . To chyba jest ta nerwica , czy ktos wierzy w to , ze mozna to wyleczyc ? Do psychologow to raczej mam takie podejscie jak oni do swoich pacjentow.
Ciekawość ludzka rzecz...

www.proreg.eu

przez Artemizja 25 mar 2007, 14:45
Wtaj proreg i pozdrawiam cieplutko
Artemizja

przez IceMan 25 mar 2007, 17:58
Witaj ! :D
Heh, po kilka razy dziennie sprawdzam zawartość swoich kieszeni: klucze, mp3, komórka, portfel. Ale nie wiem czy to aż NN, czy może tylko przezorność? W sumie sam najlepiej wiesz, bo sam siebie najlepiej znasz.
proreg napisał(a):To chyba jest ta nerwica, czy ktos wierzy w to, ze mozna to wyleczyc ?

Nie wiem za wiele o NN, ale jeśli NL (lękową) można wyleczyć, co udowodnili już niektórzy użytkownicy tego forum, to NN też, bo i jedno i drugie to faktycznie nerwica.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GRACJA 26 mar 2007, 00:14
Witaj proreg. Ja też myślę tak jak Piotrek. Pewne rzeczy robie automatycznie myśląć w tym czasie o zupełnie czym innym i efekt jest taki że po kilka razy sprawdzam tak jak Ty pewne rzeczy. Najczęściej mam problem z drzwiami od mieszkania. Czy je zamknęlam czy nie. Może u Ciebie jest tak samo? Pozdrawiam.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez Róża 26 mar 2007, 14:16
Witaj proreg,zależy jak to wszystko sprawdzasz.Jeśli w ten sposób,że sprawdziłeś i jesteś świadomy,że dokumenty są na swoim miejscu,a jednak musisz je sprawdzić jeszcze raz,bo sam sobie nie dowierzasz i jeszcze raz,mimo,że jesteś już pewny,że jest ok i jeszcze raz i zaczyna cię to wkurzać strasznie,ale nie możesz sie opanować i tak możesz sprawdzać do obłędu,aż w końcu pogodzony ze zdrowym rozsądkiem-przestajesz sprawdzać,ale nadal męczy cię chęć zajrzenia-to jest to na pewno nerwica natręctw.A jeśli dodatkowo łączą się te czynności z myślami,że jeśli tego nie zrobisz,to coś się stanie(oczywiście coś strasznego),to jest to bez wątpienia nerwica natręctw.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez proreg 27 mar 2007, 22:25
Hmm, nie mam takich myśli , ze coś sie stanie strasznego, tylko po prostu nie daje mi to spokoju, i to mnie najbardziej wkurza
Ciekawość ludzka rzecz...

www.proreg.eu

przez agi 31 mar 2007, 03:07
Witam! :)
a... dzisiaj nie jest takie jak wczoraj tego co wówczas widziałam już nie widzę.
agi

Sortuj wg