Wywiad z dziennikarzem :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Wywiad z dziennikarzem :)

przez hackthebrain 23 mar 2007, 16:12
Witam
Odezwała sie do mnie pani dziennikarz :)

"Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać na temat róznych natręctw, to niech zostawi tobie taką informację. ty mi mozesz wtedy przekazać taka informację. mozesz oczywiści powiedzieć, że dziennikarz chce z nimi porozmawiać."

Ja jak to ja rozmawialem z pania dziennikarka (ma nawet mily glos w porownaniu z innymi) i jestem raczej pozytywnie nastawiony do tego.

Myśle że to nieglupi pomysł.
W razie czego chetnych prosze o info na priva :twisted:

w nagrode cytat - bo ostatnio roch sie z tym zaniedbałem:

"Nawet gdyby głowa samuraja miała nagle spaść,musi on byc zdolny do wykonania ostatniej akcji... - Ghost Dog"

przez GRACJA 23 mar 2007, 21:26
Dziwna propozycja.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez ashley 28 mar 2007, 10:36
ja nie zabardzo wiem o co caman, może to jakaś pulapka, brzmi bardzo dziwnie, kiedy ta dziennikarka ci to napisala? Chore to jakies

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiatr 28 mar 2007, 11:00
W realu mi było Ciężko mowić o swoich dolegliwościach, emocjach. Przykre mialam doświadczenia z tego tytułu. A rozmowa z dzinikarzem o nieeeeeeee. Nachodzi mnie pytanie w jakim celu by ona miała służyć? Czyżby ciekawość? Jak tak bardzo jest zainteresowany ludzkim cierpieniem niech poczyta posty, taka metoda sądzę jest bardziej neutralna i osobowo nikogo nie dotyka. A przeciez to są nasze uczucia.
"mój przyjaciel wiatr"

przez shadow_no 28 mar 2007, 15:11
Witam,
również kilka razy rozmawiałem z dziennikarzami o forum jak i o swoich problemach. Powstał również reportaż. Ja jestem zawsze otwarty na tego typu propozycje, jeżeli tylko jestem pewien że osoba z którą rozmawiam jest tym za kogo się podaje, oraz jeżeli rozmówca zdobędzie moje zaufanie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg