tu po raz pierwszy...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

tu po raz pierwszy...

przez marfa 19 mar 2007, 19:52
cześć...
początek będzie raczej tendencyjny:
właściwie nie wiem dlaczego sie tu zalogowałam...chyba po prostu już nie daje sama rady...boje sie samej siebie...
nie wiem nawet od czego zacząć,bo generalnie posypało mi się wszystko: w domu źle (to co matka mi robi można chyba nazwać przemocą psychiczną)-trwa to od dawna,ale już chyba nie umiem się przed tym bronić,o życiu uczuciowym szkoda gadać,uczelnia-też ostatnimi czasy nie tak jak powinno być,do tego władowałam się chyba w bulimię...coraz ciężej mi rano wstać z łóżka i wyjść...
i choć w sumie nie powinnam tak padać,bo dookoła mnie są ludzie których mogę nazwać przyjaciółmi,wiem że troszczą się o mnie i martwią to jednak to wcale nie przynosi pocieszenia...nic go nie przynosi...a tylko codziennie zmagam się z myślami o samobójstwie-te też są obecne w mojej głowie od dawna,ale nigdy chyba jeszcze nie były tak intensywne i tak realne...
to tak chyba o mnie w skrócie;(
"anioły na poddaszu płaczą..."

przez IceMan 19 mar 2007, 20:21
Marfa, witaj! Obyś odnalazła swoją drogę pomiędzy tymi problemami i dolegliwościami. Dasz radę!
Przyjaciel forum

przez Ania1987 20 mar 2007, 01:20
Witaj :D :D :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GRACJA 20 mar 2007, 04:59
Witaj marfa ;)
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez wiatr 20 mar 2007, 09:46
Witaj marfia a co do twojego postu odrzuć jak najdalej zle myśli, wiesz doskonale o czym myślę ;) Nikt na świecie nie jest wart, ani jedna osoba by tak mocno siebie zadręczać złymi myślami. Najprawdopodobnie zbyt wielu dalo Ci odczuć byś uwierzyla im ,że to oni są tacy świetni. A więc nie, nie to wlasnie Ty jesteś najcenniejsza w świecie. Postaraj odnaleść samą siebie, dostrzec jak już wiele osiągnelaś. Studiujesz. Popatrz jak daleko dochodzisz i nie zmarnuj tego wszystkiego, gdyż to twoja przyszłość. Nie dawaj nikomu tej satysfakcji nigdy, przenigdy,że to oni mieli rację. Nic nawet im nie mów, nie udawadniaj im, nie warto, szkoda energii. Tą energię gromadż dla siebie. A będziesz jej potrzebowała. Wpadaj na forum uzyskasz jej bardzo wiele, poznasz wielu ludzi którzy pomogą Ci w trudnych chwilach. Nie będziesz sama. Masz tu wielu przyjaciół. Być może jeszcze tego nie odczuwasz, ale oni tu są z tobą i będą. Pisz kochana, pisz, wyrzucaj z siebie wszystko, a będzisz stopniowo odczuwać ulgę. A z czasem będzie Ci lekko. Naturalnie wszystko wymaga czasu. Coś na ten temat wiem ;) Pa. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez edurbi 20 mar 2007, 11:06
Witam Cie...
"Jesli sie skupisz na tym co zle,zabraknie miejsca na to co dobre"

przez marfa 20 mar 2007, 14:39
Dziękuję wam wszystkim za odzew...a Tobie Wiatr dziekuję szczególnie,za słowa wsparcia-co prawda ciężko póki co w to wszystko uwierzyć,tzn że jakoś się to poukłada i że jeszcze może być dobrze,ale może uda się znaleźć gdzieś kiedyś punkt zaczepienia i energię...oby jak najszybciej...jeszcze raz DZIĘKUJĘ.

przez papaveryna 20 mar 2007, 17:15
Witaj :)) serdecznie

Powitanie.

przez Gepard 22 mar 2007, 18:19
Witam cię na forum Marfa !
W tym temacie niewiele mogę ci pomóc ale wierzę że tutaj na pewno
znajdziesz osoby które wyciągną do ciebie pomocną dłoń i doradzą.
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

przez MEJ 22 mar 2007, 19:34
hej :D na pewno wszystko się ułoży!! z nami będzie Ci łatwiej :D
MEJ

przez zwycięzca 23 mar 2007, 11:25
Cześć Marfa! Osiągnęłaś już dużo, nie zatrzymuj się! idż dalej! Myślę, że kolejnym krokiem do lepszosci będzie zapisanie sie na psychoterapię!

"... zmiany dokonują się dzięki wysiłkowi..."

pozdrawiam cię studencino!!! ;)

przez marfa 26 mar 2007, 23:36
jezoooo psychoterapia...??? strasznie to brzmi...i jakoś nie do końca jestem przekonana ze to faktycznie może pomóc.

przez edurbi 27 mar 2007, 08:49
hehe, tez reagowalam na psychoterapie jak Ty marfa. Ale teraz jestem wdzieczna, ze cos takiego istnieje. Poprzez psychoterapie wreszcie przetarlam oczy i czuje sie o niebo lepiej...
"Jesli sie skupisz na tym co zle,zabraknie miejsca na to co dobre"

przez laura20 04 kwi 2007, 20:52
[b]Cześć marfa,czytam twój opisa jak bym czytała o sobie...wiem co czujesz...ja zrobiłam pierwsze kroki i poszłam do lekarza,dostałam tabletki lekkie zobaczymy co bedzie z tego;/wydaje mi sie leki same nie pomoga trzeba czegos wiecej..czegos z nas samych...trzeba chciec czegos bardzo mocno..małymi krokami mozna dojśc do wszystkiego...tez mam wokoło osoby mi bliskie ale jak ktos nie jest w naszej sytuacji nie zrozumie i nie berdzo mógł pomóc...najlepij rozmawiac z kims kto moze nam doradzic pomóc....jak masz jakies pytania to napisz:)...pozdrawiam ciepło
KTO ZNA METODY WALKI Z NEWRICĄ I DEPRESJĄ?...PODZIEL SIE WIEDZĄ, A MOZE I JA COS Z DOŚWIADCZENIA POMOGE...

Sortuj wg