W ciągłym ruchu...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

W ciągłym ruchu...

przez MuSk 19 mar 2007, 10:22
Witam bardzo serdecznie wszystkich. Postanowiłem się zarejestrować na forum, ponieważ od jakiegoś czasu moja dziewczyna i znajomi ciągle mnie uspokajają żebym nie machał nogami. Co ciekawe jeden ze znajomych powiedział, że to efekt tego, że jestem niewyżyty. Inny zaś mówi, że jak tak macham nogami to moja koncentracja spada. Chciałbym się dowiedzieć z czystej ciekawości co to takiego może być? Teraz nawet siedząc i pisząc tą wiadomosć nogi pod biurkiem mi latają :) Dodam jeszcze, że to się dzieje od baaaardzo dawna, ale od jakiegoś czasu dopiero mi zwracają na to uwagę najbliżsi.

Pozdrawiam i jak ktoś potrafi doradzić to bardzo proszę.

przez gusia 19 mar 2007, 10:43
Witaj MuSk :P
Posmialam sie troszkę...bo mam dokładnie to samo ;)
Ja oczywiscie tego niewidze ,ale mi mówią,,,hmmm,siostra wręc na siłę przytrzymuje mi nogi ..heheh.
Wiesz co?Chyba niezdiagnozuję..co to może byc?hmm...jakis tik nerwowy pewnie,ja nieprzywiązuję uwagi juz chyba do tego.

Btw:dobrze że zawsze słucham muzyki tu to niewygląda to głupio,gorzej jak leżę i czytam książkę....oj ,qrcze ,no tak mam ,jak sie komus niepodoba niech niepatrzy ;)
Pozdrawiam.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez edurbi 19 mar 2007, 12:31
Witam Cie muSk
ja macham nogami zaraz po przebudzeniu, stopami krece pod koldra i teraz to wydaje mi sie smieszne, ale wiem, ze to na tle nerwowym, takie napiecie i tyle, nie jestem w stanie tego kontrolowac.
Pozdrawiam i witam na forum :D
"Jesli sie skupisz na tym co zle,zabraknie miejsca na to co dobre"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 19 mar 2007, 20:35
Witaj MuSk :D
Z tymi nogami to może rodzinne na tym forum czy co ? Też tak mam :P :lol:
Przyjaciel forum

przez Ania1987 20 mar 2007, 01:20
Witaj :D :D :D

przez justys 28 mar 2007, 10:56
Witam MuSk mam dokladnie tak samo,nawet juz nie pamietam od kiedy;)Czasem najblizsi zwracaja mi na to uwage,ale wogole sie tym nie przejmuje dla mnie to juz normalne jest z tymi nogami... ;) :D
Pozdrawiam

Sortuj wg