WITAM :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

WITAM :)

przez anulka78 13 mar 2007, 16:25
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!! Jestem tu nowa... Mam 28 lat... Z nerwicą zmagam się od długiego czasu jednak że to nerwica wiem (przypuszczam) dopiero od niedawna... koleżanka rzucila takie hasło... i zainteresowalam sie tematem... tak trafiłam tutaj...
Do tej pory myslalam ze cos mi jest... wada serca? choroba krążenia? anemia? i inne paskudne choróbska... badania mam OK... jestem zdrowa... a jednak nadal co jakis czas zdarza mi sie cos dziwnego...
Nagle czuje że zaraz zemdleje, że mi słabo... od razu zaczynają mi sie pocic ręce, serce wali jak szalone... nie umiem zebrac mysli... wszystkie krążą wokół tematu "cos mi jest, zaraz cos mi sie stanie"... nie wiem jak z tym walczyc... co robic...
Czy mozna sie tego pozbyc? jakos wyleczyc? czy kiedys przestane sie o siebie bac? tak bardzo chcialabym życ normalnie :cry: pomóżcie...

przez IceMan 13 mar 2007, 16:51
anulka78 Witam Cię serdecznie :D
anulka78 napisał(a):Czy mozna sie tego pozbyc? jakos wyleczyc? czy kiedys przestane sie o siebie bac?

3x TAK ;)
Zapraszam do subforum Nerwica lękowa - zajrzyj do pierwszego tematu z góry (czerwony) i poszukaj tematów dotyczących Ciebie - może tam znajdziesz jakąś odpowiedź :smile:
Przyjaciel forum

przez Pstryk 13 mar 2007, 16:55
Cześć Anulko!
Miło Cię poznać! Dobrze trafiłaś!
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anulka78 13 mar 2007, 17:56
Czesc czesc :smile: Miło Was poznac :smile:

przez iwka73 13 mar 2007, 18:45
Witam serdecznie Anulka.
Napisałaś Czy mozna sie tego pozbyc? jakos wyleczyc? czy kiedys przestane sie o siebie bac?
Napewno sama nie dasz rady.Musisz zasięgnąć pomocy jeśli to trwa długo.
Pozdrawiam.
iwka73

przez anulka78 13 mar 2007, 20:17
Dlaczego "napewno" nie dam rady? :shock: Nie chce chodzic do psychologa :? Mam nadzieje ze sama sobie poradze... że teraz kiedy mam świadomośc że moje dziwne stany są spowodowane nerwicą bedzie mi łatwiej nad tym panowac... nie bede tak panikowac... tak bardzo sie bac... :roll:

przez IceMan 13 mar 2007, 21:06
iwka73 napisał(a):Napewno sama nie dasz rady.

HA! Ja sobie sam daję radę i mi wychodzi :D anulka78 postaraj się sama, ale jeśli będzie gorzej, to skorzystaj z pomocy psychologa/psychoterapeuty.
Przyjaciel forum

przez Ania1987 14 mar 2007, 01:26
Witaj anulka78 :D

Ja sobie też dawałam sama radę półtora roku, później nie było już tak łatwo.

przez biala2 14 mar 2007, 09:35
Witaj Anulka :smile: nie wiem w jakim stopniu nerwica utrudnia ci życie ale jeśli sobie radzisz to super Gdyby jednak było gorzej to szukaj dobrego psychologa Nerwica to bardzo podstępna choroba Pozdrawiam cieplutko

przez smutna20 15 mar 2007, 11:06
Anulko ja zaczynam mieć teraz podobne objawy.Byłam z tym u lekarza dostałam leki właśnie j skończyłam je brać i czuje że to wraca.Do psychologa nie ma mowy nie potrafię iść choć chciałam.Pozdrawiam Cie :D

Sortuj wg