Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez awangarda 09 mar 2007, 15:03
Witam wszystkich,
trafiłam na forum przypadkiem, szukając informacji o Seroxacie ... Czytam, Wasze posty i w wielu z Was odnajduje samą siebie ... Może kilka słow o sobie, o tym co mnie doprowadziło aż tu. Zaczęłam się leczyć w zeszłym roku, w czerwcu. Już od jakiegoś czasu czułam, ze coś sie ze mną dzieje, nie miałam siły wstać, spałam całymi dniami, kontakty ze znajomymi ograniczyłam do minimum. W czasie tej mojej wegetacji, zachorowała cięzko moja mama - to mnie zmobilizowało do działania na jakiś czas. Później gdy mamie się polepszyło znów powróciła ta beznadzieja, przede wszystkim dzięki byłemu moejmu. Ktoś mi doniósł, że spotyka się z inną. Rzeczywiście nie zaprzeczył, po 6 latach, przeprosił, powiedział, że musi być z nią bo ona go potrzebuje, a ja nie bo jestem twarda, poza tym, argumentem było to że jestem za mądra, za ładna i za bardzo wykształcona dla niego (!) i żebym poszukała sobie kogoś na swoim poziomie, tak jak on... To mnie totalnie dobiło, już tak, że nie miałam siły wstawać rano do pracy. W końcu dzięki znajomym poszłam do lekarza, efektem było przyjmowanie seroxatu przez 6 miesięcy. W międzyczasie mialam wypadek, zmarł mi ktoś bliski, mało co przez te jazdy nie wyleciałam z roboty, ale poprawiło się, zaczęłam jakoś żyć, odstawiłam seroxat, były wrócił skruszony ... Niestety w gurdniu wydało się, że dalej spotyka się z tamtą, więc go olałam, ale znów znalzłam się na równi pochyłej, znów wróciłam do punktu wyjścia, nawet gorzej mi jest niż poprzednio, nie ma nic w moim życiu, co dawałoby jakąkolwiek radość, cokolwiek, dla czego mialabym siły rano wstac. Nie wiem kiedy to sie dokładnie zaczeło ... W podstawówce byłam super dzieckiem, dobrze sie uczyłam itd. Szkoła średnia koszmar, wywalili mnie, wagary, alkohol, narkotyki ... Nie wiem jak, ale zaczęłam jakoś sklecać swoje życie od początku i udało sie, koncze studia, mam świetną prace, znajomych ale ... nie chce mi sie życ !!! Dziś mam wizyte u lekarza, boje sie, że bez leków nie bede w stanie normalnie żyć, że nawet jak bedzie lepiej to jakakolwiek trudna sytuacja znów mnie sprowadzi, na te dno, w którym nie ma nic ... Ale sie rozpisałam, a chciałam się tylko przywitać ... więc WITAM WSZYSTKICH :D

przez edurbi 09 mar 2007, 15:40
Witam Cie awangarda
trzymam kciuki za Twoje dobre samopoczucie!
"Jesli sie skupisz na tym co zle,zabraknie miejsca na to co dobre"

przez maiev 09 mar 2007, 15:40
Witaj awangardo! Rozpisuj się i nie krępuj. :)
awangarda napisał(a):boje sie, że bez leków nie bede w stanie normalnie żyć, że nawet jak bedzie lepiej to jakakolwiek trudna sytuacja znów mnie sprowadzi, na te dno, w którym nie ma nic

wiesz? mam takie same obawy, ale pozostaje nam wierzyć że będzie dobrze i damy radę. Nie ma co myśleć negatywnie - nic nam to nie da. Pozdrawiam! Trzymaj się!
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gina 09 mar 2007, 17:05
Witaj awangardo!!
Zostań z nami, będziemy Cię słuchać i wspierać a Ty będziesz słuchać i wspierać nas...Bardzo się cieszę, ze tu jesteś...
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez IceMan 09 mar 2007, 20:06
awangarda - witam Cię serdecznie :D
Przyjaciel forum

przez shadow_no 09 mar 2007, 22:51
Witam na forum,
czuj się u nas dobrze!.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ania1987 10 mar 2007, 01:34
Witaj :D

Powitanie.

przez Gepard 10 mar 2007, 18:23
Witam Awangardo !
Cieszę się że trafiłaś na to forum.
Napiszę ci parę słów prywatnie (chodzi o seroxat).
Zyczę dużo siły i wytrwałości w walce z chorobą. Pozdrawiam !
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

przez awangarda 11 mar 2007, 13:08
Witam, dziękuję za przywitanie. Pozdrawiam wszystkich

Sortuj wg