NeurotiC wita wszystkich!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez WERCIA 03 paź 2007, 10:48
witaj wsrod nas..

przez przebiśnieg 14 paź 2007, 13:10
witaj NeurotiC!!!
przypuszczam co czujesz..zreszta wiele osob z tutaj obecnych potrafi poczuc to cos..i wiesz,mam wrazenie,ze nikt kto tego osobiscie nie doswiadczyl nie potrafi tego tak do konca ogarnac..dlatego nie miej zalu do swojej Narzeczonej i poszukaj pomocy u tych co znaja temat..psychiatra,psycholog-to wspaniali ludzie,tylko nasza polska,niejednokrotnie wypaczona mentalnosc zrobila z nich potworow,a znas czesto-wariatow..Sama jestem w trakcie terapii,juz na mecie prawie i przyznam Ci sie do czegos-TO JEST NAJLEPSZA INWESTYCJA MOJEGO ZYCIA!!!I uwierz mi na slowo-zycie moze byc piekne i JEST PIEKNE!!!
pozdrawiam goraco..
..everything you know is everything you own..

przez Pstryk 14 paź 2007, 17:29
Cześć NeurotiC. Miło Cię poznać.
Twoje problemy świadczą o daleko zaawansowanej nerwicy - nie sądzę, aby była to schizofrenia. Jednak nie jestem specjalistą i nie jestem w stanie postawić diagnozy - choćby dlatego warto byłoby skonsultować się z lekarzem. Na początek polecam psychologa, z uwagi na Twoje złe doświadczenia. Rozumie, że masz uprzedzenia jednak jak sam widzisz nie możliwe jest sobie samemu poradzić w przypadku tak rozległej nerwicy, głównie mam na uwadze urojenia czy halucynacje - mogą one stać się niebezpieczne dla Ciebie i otoczenia. Nie piszę ot tak - wiem to z doświadczenia. Nie da się tego niestety obejść bez stosownych leków. Dlatego jeszcze raz zachęcam na wizytę. Mamy tu na forum dział: Miasta oraz Oferty. Znajdziesz tam wiele ciekawych tematów.
Pozdrawiam cieplutko
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg