Cześć jestem nowy!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez arek177 27 lut 2007, 14:34
witaj wśród swoich :lol:

przez biala2 02 mar 2007, 21:14
Witaj zwycięzco :smile: chcialabym cię zapytać czy kiedykolwiek brałeś jakieś leki na nerwicę ? Ja wiem że leki niczego nie załatwią ale pomagają żyć Wiem coś o tym Pozdrawiam

przez lija70 03 mar 2007, 14:27
:D siemka pozdrawiam
Myślę, że ludzie są znacznie lepsi, niż są w stanie sobie to wyobrazić w najśmielszych marzeniach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lula 03 mar 2007, 17:14
hej zwycięzco. ja też jestem DDA i rozumiem o czym piszesz. To forum naprawde pomaga. wszyscy jedziemy na tym samym wózku, więc możesz liczyć tu zawsze na dobre słowo, wsparcie i pomoc.

Wiele Cie nie poradzę, bo sama mam podobne lęki i obawy. Wiem tylko, że nasze życie zależy od nas i mimo, że mielismy ch**owy start w życie, to wierzę, że mamy szansę na normalne życie.
Staram się z tych beznadziejnych doświadczeń z domu wyciągnąć jakąś korzyść dla siebie i myśleć, że oprócz wątpliwej wartosci bagażu schiz wyniosłam z niego wolę walki i chęć na normalne życie.
Nienormalne już było. Teraz moze byc tylko lepiej, a nerwicę traktuję jak most-etap w życiu, który był, jest potrzebny żeby wreszcie rozprawic się z demonami z przeszłości.

przez arla 03 mar 2007, 17:49
:D
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

przez edurbi 03 mar 2007, 19:42
Witam Cie Zwyciezco
Moja nerwica rowniez zaczela sie po odgrzebywaniu przeszlosci, ktora ciagnie sie za mna od dawna i nie byla za rozowa - podobna do Twojej. Przerzucilam zlosc na moja mame. ale uswiadomilam sobie to poprzez psychoterapie i chce walczyc. Samo zrozumienie psychicznego problemu bardzo mi pomoglo i teraz naprawiam swoje zepsute mysli i chce raz na zawsze uwolnic sie od przeszlosci i przy tym (mam nadzieje) od nerwicy. Pozdrawiam
"Jesli sie skupisz na tym co zle,zabraknie miejsca na to co dobre"

przez wiatr 03 mar 2007, 19:59
Witaj z w y c i ę z c o gorąco wierzę w Ciebie, dasz radę stanąć silnie na gruncie. Już to, że tak pięknie się nazwałeś ,, zwycięzca", świadczy o sile jaką dysponujesz. Już nawet w przeszłości wykonałeś kawał dobrej roboty. Według mnie po przeczytaniu twojego postu, jesteś obudzony, oczy masz szeroko otwarte o czym świadczy chęć podjęcia walki o lepsze życie. Z każdą sekundą będzie ono lepsze patrząc przed siebie w przyszłość postrzegając życie jak najlepiej. Czego z całego serca Ci życzę, idż nie oglądając się za siebie.Pa ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez zwycięzca 04 mar 2007, 14:52
Witam!
Jeżeli chodzi o leki, to jestem temu przeciwny!
Owszem brałem wcześniej leki na uspokojenie! Zacząłem oczywiście od jakis melisek itp. Potem było lekarstwo procentowe! :D No cóż radziłem sobie jak tylko mogłem! gdy pojawiły się takie objawy jak kołotanie serca
drgawki, trzęsienie nóg ciąły niepokój, zażywałem Neurol, lek na uspokojenie, który pomagał mi zasnąć, szybko działający! w miedzyczasie też jakies inne wszystkie na uspokojenie zasniecie na cały układ.......... coś tam coś tam! Lecz nie były to "tabletki na myslenie"
taką tabletką jest terapia dla mnie! NO kurcze buntuje się przeciw temu, i nie chciałbym zażywać jakiś tabletek mocniejszych! Obecnie się tak wkurzyłem że nie zażywam nic! nie chce chodzić jakiś zamulony zaspany! Próbuje sobie radzić bez tabletek jeżeli sie coś dzieje nie tak!

przez IceMan 04 mar 2007, 14:57
Zwycięzco - i bardzo dobrze robisz, że nie faszerujesz się lekami. Lepiej w ten sposób sobie poradzić, aby nie działać powierzchownie (bo tak moim zdaniem działają leki), tylko dojść do głębi i zniszczyć to od rdzenia - i po to jest psychoterapia.
Przyjaciel forum

przez arek177 04 mar 2007, 15:59
tylko ze zazwyczaj przed pojsciem na psychoterapie trzeba wziazc leki azeby zneutralizowac objawy.
niektorzy ludzie jak sa w strasznych lekach nie zdecyduja sie isc na psychoterapie bo sie po prostu jej straszliwie boja.
i dlatego wlasnie bierze sie leki.
jak mozna bez lekowisc na psychoterapie jezeli boimy sie nawet wyjsc z domu. :D

przez wiatr 04 mar 2007, 16:21
zwycięzca napisał(a):NO kurcze buntuje się przeciw temu, i nie chciałbym zażywać jakiś tabletek mocniejszych! Obecnie się tak wkurzyłem że nie zażywam nic! nie chce chodzić jakiś zamulony zaspany! Próbuje sobie radzić bez tabletek jeżeli się coś dzieje nie tak!
znam to uczucie.

Zapewne co jakiś czas te stany będą się pojawiać ale coraz to mniejszych stopniach , aż znikną całkowicie. Widać że walczysz, ;) najwyraźniej potrafisz sobie pomalutku z nimi radzić bez zażywania jakichkolwiek leków. Najwyraźniej chcesz w 100% być świadom swoich emocji i tak naprawdę poznać samego siebie. Niesamowicie jestem dumna z Ciebie. Trzymam kciuki
za Ciebie i Twoja wytrwałość.Pa. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Gringo 04 mar 2007, 18:00
Witaj Zwycięzco, również jestem DDA i twoja historia, w wielu miejscach pokrywa się z moją, także rozumiem ciebie. Myślę, że jesteś świetnym człowiekiem, na pewno poradzisz sobie ze wszyskimi problemami (jestem pewny, że ja też). Mi na lęki i depresję pomaga wysiłek fizyczny, na przykład bieganie, po tym (zawsze) mam do końca dnia dobre samopoczucie, polecam wszystkim.
Gringo

Sortuj wg