takie sobie niebo- czyli chyba ja

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez hackthebrain 27 lut 2007, 15:06

przez nidziowa 27 lut 2007, 22:21
wiem ze jest Ci bardzo trudno :( , ale musisz wziążć się w garśc, mysleć pozytywnie. Znajdz sobie zajecie, które cię zaabsorbuje całkowicie. Moze masz jakies zainteresowania na które nie miałaś czasu do tej pory, to teraz jest najodpowiedniejszy moment aby je "odkurzyc".

Ale nie rozumiem dlaczego idziesz do dwóch osób psychologa i psychiatry.
?? JAk będziesz chciała porozmawiac to podam ci moj gg, tylko w nastepnym poście.
:D
Staram się mysleć pozytywnie....

przez Niebo 27 lut 2007, 23:18
te zmyslalam nad tym, ze powinnam sie czyma s zajac, czyms co by mnie zaaobsorbowalo, ale nie wiem co:( na nic nie mam sil;-(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:19 pm ]
strasznie mi smutno:(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:00 pm ]
:( :cry:
trzeba żyć pięknie, żyje się tylko raz..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Atkaa 05 mar 2007, 11:41
Niebo Witaj kochanie! Całkiem Cie rozumiem. Sama miałam ostatni tydzień za zasłonietymi roletami. Coś okropnego. Nienawidzę wtedy całego świata a już najbardziej samej siebie za to, że nie potrafie z tego wybrnąć. A ja po prostu czasami nie mam siły, żeby mrugnąć powieką :roll: Postanowiłam się zająć czymś konkretnie. Rzuciłam się na głęboką wodę i zaczęłam pracę od dziś. Na razie siedzę w kancelarii p. Dyrektor i odbieram telefony chociaż to nie nalezy do moich obowiązków :D Szczerze mówiąc nie czuje sie wyśmienicie ale sam fakt, że coś robię daje dużo satysfakcji. Na pewno wrócę z pracy skonana ale jutro znowu pójdę i będę się cieszyła, że nie siedzę w domu jak nieboszczyk :D Ciężko mi jest jak cholera ale zaciskam poślady i roboty!
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Niebo 05 mar 2007, 19:59
dziekuje za wpis, fajnie ze masz jakas prace cos co wyciaga cie z domu, taki dobrowolny przymus tojest chyba, ale pozytwyny, u mnie dalej zle, ktos bardzo mnie zranil oklamal, i ja znow sie martwie denerwuje znow mi zle, ale jutro czeka na mnie psycholog i lekarz wiec musze sie jakos pozbierac, to chyba wszystko, malo was czytam, z braku czasu..sil, milego wieczorku wszystkim zycze, pa

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:51 pm ]
...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:10 pm ]
...
trzeba żyć pięknie, żyje się tylko raz..

Sortuj wg