Jak sobie pomóc ?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jak sobie pomóc ?

przez tygrysek21 13 lut 2007, 00:50
tak ciągle myślę o tym co mam zrobić,egzaminy mnie wykańczają,jest coraz gorzej,z nerwów mam ciągłe skoki ciśnienia czego skutkiem chybą są bóle i zawroty głowy.w domu też mam same problemy: choroba babci,nikt z nikim nie może się dogadać,brat -nastolatek wykańcza rodziców,czuję się jak w koszmarze,nie chcę nikogo obarczać moimi problemami ale moje wybuchy złości,czy częste płacze pogarszają jeszcze sytuację.Momentami czuję się niechciana,niepotrzebna i myślę że w domu byłoby bezemnie lepiej(ale nie mam myśli samobójczych!!!).gdzie sie szuka pomocy?u lekarza rodzinnego>?psychiatry?boję się tego:(

przez Ania1987 13 lut 2007, 07:58
Nawet tak nie myśl, że jesteś nie potrzebna!!! Pomocy szuka się u lekarza rodzinnego, on wysyła Cię na masę badań po to, aby wykluczyć jakąkolwiek chorobę, następnie, jeśli w wynikach nic nie ma(a przeważnie tak jest) wysyła Cię do psychologa. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało pytaj (ja już to przechodziłam)?! :D

przez shadow_no 13 lut 2007, 15:19
Witam na forum,
czuj się u nas dobrze!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiatr 13 lut 2007, 15:34
Witam Cię tygrysku 21. Nie obwiniaj się za to co sie dzieje w domu, i ani nie myśl
Ania1987 napisał(a):że jesteś nie potrzebna!!!
, przychodzą teraz takie myśli , ale wiesz że to nie prawda. Każdy człowiek jest wartościowy, ty też jesteś człowiekiem wartościowym.
shadow_no napisał(a):czuj się u nas dobrze!
i z nami.Pozdrawiam cię i cieszę się że cię poznałam. Pozdrawiam. :lol:
"mój przyjaciel wiatr"

przez LadyInBlack 26 lut 2007, 20:36
tygrysku21 mysle ze wiele osob przechodzi w zyciu to, co Ty. U mnie bylo podobnie, czulam sie jak czarna owca w rodzinie, mialam wrazenie ze najlepiej byloby dla wszystkich, gdyby mnie po prostu nie bylo ale teraz wiem, ze zle myslalam, trzeba to po prostu przeczekac, zacisnac zeby i nie dac sie, na pewno jest Tobie duzo buntu przeciwko tej potwornej rzeczywistosci ale badz silna i nie poddawaj sie, tu na forum na pewno znajdziesz duzo wsparcia i pomocy,
Pozdrawiam!
"Wyszedł ślimaczek ze skorupki złudzeń a świat przydeptał go butem rzeczywistości.."

przez IceMan 26 lut 2007, 22:36
Witaj Tygrysku!
A może psychoterapeuta?? Tak tylko proponuję...
Przyjaciel forum

przez edurbi 03 mar 2007, 21:50
Witam,
konflikty rodzinne czesto sprawiaja, ze czujemy sie beznadziejni i bezsilni w obec narastajacych sie problemow. dobrze, ze szukasz pomocy, udaj sie do lekarza rodzinnego i powiedz mu o swoim stresie i zlym samopoczuciu. Lub od razu udaj sie do psychoterapeuty. to zaden wstyd pomoc samemu sobie.
Psychoterapia dziala cuda!!! Mysl pozytywnie!!! Jestes przed wspaniala przyszloscia, ktora na pewno zrekompensuje ci Terazniejszosc. UDA SIE!!!
"Jesli sie skupisz na tym co zle,zabraknie miejsca na to co dobre"

przez zwycięzca 04 mar 2007, 14:06
Cześć tygrysek 21!
Psychoterapia! psychoterapia!psychoterapia!
Nie bój się! wiem ,że to może być trudne, umów się z psychoterapeutą!
Taka terapia dobrze ci zrobi i pomoże! Uczy jak żyć!
Pamiętaj ,że zmiany wymagają wysiłku! Nikt za ciebie nie pójdzie do psychoterapeuty, jak ty sama!

Pozdrawiam serdecznie

Witaj Tygrysku

przez GRACJA 04 mar 2007, 14:29
Oj tak psychoterapia. Działa cuda. Ja po psychoterapi zrobiłam kurs agenta ubezpieczeniowego, Tyle wtedy we mnie narosło sily. Odwagi i powodzenia.Pozdrawiam.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

Sortuj wg