Martwa dusza.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez edurbi 08 mar 2007, 20:12
Witaj,
Napisales wiele pieknych slow...
Otworzyć się i po prostu zacząć żyć.
Z ta wiedza na pewno Ci sie uda pokonac wszystkie swoje obawy.
Pozdrawiam
"Jesli sie skupisz na tym co zle,zabraknie miejsca na to co dobre"

przez C(c)złowiek 09 mar 2007, 19:45
edurbi napisał(a):Napisales wiele pieknych slow...

Odebrałem to trochę jak ironię, ale może jestem po prostu ostatnio przewrażliwiony... w każdym razie chciałem tylko zaznaczyć, że teraz nie umiem pisać pięknych słów ani jakichkolwiek słów. Może znów posiądę tą umiejętność jak odżyje... kiedy przypominam sobie niektóre listy które kiedyś pisałem... sam nie wiem skąd ja czerpałem natchnienie... eh... :roll:

W każdym razie chciałem zaznaczyć jeszcze, że pewnie wielu z Was moje posty wydadzą się błahe i mało ważne. Może i jest to prawda. Sam nie wiem. Wiele osób pisze tu o swoich "prawdziwych" problemach a ja tu wcinam się z jakimiś rozterkami miłosnymi. Eh... tyle tylko, że to nie są zwykłe rozterki... ale nie chce już tu pogłębiać tej sprawy. W każdym razie dziękuje wszystkim do uwagę.

Może znajdę odwagę i dam jej osobiście ten list, który napisałem. Miałem dać jej przez jej koleżankę - dziś miałem świetną okazję, ale nie zrobiłem tego. Jednak taką rzecz wolałbym zrobić osobiście. Cóż... może to znacza że do pewnych spraw dojrzałem... hm...

-- Pn paź 10, 2011 5:21 pm --

Sporo czasu minelo....

Okazało się że mam F.20 i depresje :(

Studia skonczyłem. Mam licencjat z socjologii. O moich dawnych miłościach zapomniałem.

Żyje dalej... po co????
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

Sortuj wg