Czy to jest nerwica? Prosze o pomoc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez wiatr 11 lut 2007, 12:11
Witam Ciebie Asiu, Aniu i pozostałych na forum. Mam nadzieję,że zrobiliśmy wszystko by ranek rozpoczął się dla nas jak najpiękniejszym i na pewno będziemy się starali by ten dzisiejszy dzień również zakończył się dobrze dla nas. Pozdrawiam.
"mój przyjaciel wiatr"

przez Ania1987 11 lut 2007, 15:28
Oczywiście grunt to się nie poddawać :D

przez shadow_no 12 lut 2007, 22:59
Witam na forum,
pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez C(c)złowiek 12 lut 2007, 23:09
Heh, analizowanie wszystkiego co ludzie mówią kiedyś było moją "specjalnością". Dosłownie we wszystkim dopatrywałem się jakichś intencji, podtekstów, ukrytego dna. Teraz na szczęście już mi to przechodzi i na dłuższą metę lepiej zrezygnować z takiego spojrzenia na słowa innych.

I masz racje! Nie można siedzieć w domu i rozmyślać o niewiadomo o czym bo można sząłu dostać(i kto to mówi...). W każdym razie grunt to nie, dobry plan na życie, ale po prostu robienie czegoś, wypełnienie sobie czasu, bo inaczej to kiepsko może się stać...
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez AsIa85 15 lut 2007, 00:44
Dziś byłam u lekarza, twierdzi że te bóle o ltórych Wam pisałam nie sa na tle nerwowym nie wiem może ma i racje. Jutro wracam do pracy po tygodniu chorobowego. Nie wiem czemu ale sie boje, jakis dziwny czuje lek. Boje sie że sobie w pracy pomyślą że kombinuje albo cos takiego. Wiem że moja przełożona wypytywała sie swojego zastępcy czy sie wcześniej skarżyłam na jakieś bóle Dziwna Czy ja musze im o wszystkim opowiadać? Tak to jest pracować z babami!!!!!

A tak poza tym to dziś mamy DZIEN ZAKOCHANYCH a ja bede siedziec sama w domu bo moja druba połowka niestety pracuje, smutno mi z tego powodu Ale na tym właśnie polega życie!

Czuje że sie pomału zbieram do życia ale nie wiem na jak długo

[ Dodano: Sro Lut 14, 2007 11:44 pm ]
no i jak tu sie nie zalamywac czlowiek ledwo sie pozbiera a juz nastepna tragedia Moje kochane maleństo (chrzesnica) wyladowala w szpitalu tak mi jej zal Wzieli ja na operacje od razu prawie ze z marszu Chorowala od sierpnia i nie wiedzieli na co i dzis ja wzieli bo stan byl na tyle powazny ze juz nie mozna bylo czekac I jak tu wierzyc lekarzom????????????????????? Ludzie jakie to wszystko jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sortuj wg